Van esélye egy ilyen szervernek?

Indította Tudvari, 2013 február 21, 08:41:42 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

NevemSenki

#15
Ha az infóm nem téves, akkor a tauri nem letöltögette a javításokat a Core-hoz, hanem mindent önmaga valósított meg. Régi rendszerre épül, és azt saját maguk fejlesztették tovább. Ezért meg az lassan.
Nekem ezt régebben mesélte valaki, akinek köze volt a tauri-hoz.

Wotlk-ra lehet építeni, ebben Raisen-nek igazat adok!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

Régebben, amikor még aktív volt a Mangos, akkor azért szedegették le a rev-eket. Épp ezért volt az, hogy 3.3.2-es patch volt, 80as talent fával, viszont level 70 max, northrend nélkül. Akkor is azt írták, hogy azért váltottak LK-re, mert a TBC támogatása mangos oldalról megszűnt. Mostanában viszont valószínűleg mindent maguk csinálnak, mivel a Mangos ha jól tudom, meghalt.

Armin

Idéz
Annak viszont nem látom értelmét, hogy valaki 28 gb-ot letöltsön (cataclysm), csak azért, hogy egy játék negyedét kihasznált területen játsszon amikor minden megvalósítható wotlk alatt is

Ahogy Tudvari-nak is írtam üziben, szerintem érdemesebb lenne Cata klienst használni. Sokkal szebb a grafika, sokkal látványosabbak a pályák is, városok is (OG, SW, és pl. STV, Durotar, stb.). Hosszabb távon szerintem érdemesebb lenne ebben gondolkodni. Ez a játék negyede dolog pedig egyszerű. Szép lassan meg kell csinálni a maradék háromnegyedét is  ;D Inspiráló ötlet, az tuti. Némi módosítással iszonyatosan jó játékot lehetne kihozni belőle  :)

Tudvari

Az a baj,hogy Catában nem lehet custom itemeket létrehozni.Vagyis lehet de nem fog látszódni.

Armin

Idéz
Csak egy ötlet ami így most jutott eszembe. Ha a wow-os tábornak nem is igazán jön be ez a fajta módosított játék. Lehet hogy más körökben is meg lehetne próbálni reklámozni. Lehet hogy pont olyanoknak tetszene az általad tervezett játékmenet/játékstílus akik amúgy nem szeretik a wow-ot.

Igen, amúgy ez teljesen frankó ötlet. A-tól Z-ig átvariálni az egész játékot, és nem épp a max level 15re gondolok. Kitöröli az összes mobot, quest-et, és teljesen újra megírni a játékmenetet. lecserélni a a betöltőképernyőt (ha lehet ilyet egyáltalán), teljesen magyarra benne mindent, és félig-meddig van egy új mmo-d. na persze ez már messze nem 1 emberes feladat  ;D

Én támogatom, és bármikor neki is fognék, ha van rá pár jelentkező, akit érdekelne  :) Szerintem bőven lenne esélye, mert még csak hasonlóról sem tudok.

Idéz
Az a baj,hogy Catában nem lehet custom itemeket létrehozni.Vagyis lehet de nem fog látszódni.

Nem is kell ide custom item. A meglévőket semeddig nem tart átvariálni (Szükséges szint a viseléshez, statok, kinézet, neve, stb.) Baromi nagy meló, de megoldható

Tudvari

De nem az.Hanem átírni se lehet.Mert ahogy mondtam,lehet ,de nem fog látszódni.Mert a cache a dbc-ben van.

Armin

#21
Na, akkor viszont szívás  ;D
Fránya Blizzard mindent elkövet, hogy megkeserítse a privát szerveresek életét?  ;D
Pedig jobb lett volna, mint a Lich King....

Igazából, ha a grafikát nem nézem, akkor LK viszont minden szempontból jobb. DB oldalról kicsit egyszerűbb (vagy csak megszokottabb, nem tom  ;D), és jóval bug mentesebb.

Armin

#22
És valóban. Hiába írom át, marad a régi a cache törlés után is  ;D
Csak az itemeknél van így megoldva? Mobok, küldik, stb. az lehet saját gyártmány?

na most lenni hülye kérdésem: DBC editorral meglestem pár dbc file-t. Nem lehet ezeket valami olvasható formába varázsolni?  ;D

NevemSenki

Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2013 február 26, 08:14:07 DÉLUTÁN

http://data.hu/get/6252806/DBCtoCSV.rar


Ezzel próbáld meg.

Üdv.: Senki

Köszi, de mondjuk ezzel sem vagyok előrébb  ;D

"5,0,0,0,26045,26044,0,0,0,40,2,0,0,0,0,0.000000,"

Hát ettől nem lettem okosabb az itemExtendedcost-ot illetően.

NevemSenki

Idézetet írta: Armin Dátum 2013 február 26, 06:27:35 DÉLUTÁN
....Nem lehet ezeket valami olvasható formába varázsolni?  ;D

Most olvasható formátumú. Arra, hogy mi micsoda, vagy rákeresel neten, vagy kitalálod magadtól, másként nem megy. A DBC editorokkal csak az a baj, hogy az oszlopneveket, olykor csak számokat, nem megfelelő sorrendben írják. Nem beszélve arról, hogy a wowdev-en már megannyi hibát találtam, ott is sok dolog nem klappol.

Én az javaslom, hogy magad próbáld összerakni a képet, az a biztos. Mi is kéne neked pontosan?
Mert ha feldobod a dbc-t, akkor lehet tudok segíteni.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

#26
Konkrétan a 4.0.6-os ItemExtendedCost-ok. Alig van 1-2 PvP-PvE vendor, és szerintem ezeknél azért kicsit bővebb a lista. A valor árus konkrétan csont üres, így lövésem nincs, hogy pl. a valorok extendedcost-ja mi fán terem. guglizgattam vagy egy órát, de nem találtam használható anyagot. Gondoltam majd a dbc-ből talán ki tudok szedni valamit. Hát tévedtem  ;D

Ez lenne az: http://www25.zippyshare.com/v/18025023/file.html

Armin

#27
Nem találtam külön Skyfire topic-ot, szóval megkérdezem itt, ha már 4.0.6-ról van szó  ;D Az normális, hogy a Trinity 20 másodperces indulásával szemben ennek 2,5 perc kell, és alapon megzabál több, mint 1GB ramot? A másik pedig, hogy belépés után valami iszonyatosan lassan tölti a textúrákat.

Szerk: A gép nem gyenge hozzá (2.5 Quad, 4GB ddr3, 1GB GTS 250 VGA). Mondjuk a win egy kicsit szarakodik, mióta a kedves msn telepítés után érdekes módon bekapcsolódott az automatikus frissítés, és nem kevesebb, mint 150 frissítést tolt fel a windows. Csak érdekelne, hogy másoknál mi a a szitu vele.

NevemSenki

#28
Idéz5,0.000000,0.000000,0,26045,26044,0,0.000000,0.000000,40,2,0,0,0,0,0.000000,0,0,0,0.000000,0.000000,0,0,0,0.000000,0.000000,0.000000,0.000000,0.000000,0.000000,0.000000,

Vesszük ezt a sort. A két szám item-eket takar.

http://www.wowhead.com/item=26045

http://www.wowhead.com/item=26044

De csak azon sorokban, ahol a 16 oszlop értéke 0.
Ahol a 16 oszlop 0, de 14 értéke 2200 azon item-ek egy Set részei.
Ahol a 16 oszlop 390, és a 14 értéke 2200 azon item-ek weapon-ok.

Ezek az információk csak random-ra kikapkodott értékekre igazak. Nem mindre!

Ahhoz hogy erre rá tudjunk jönni, kell egy kis idő, és a hozzá kapcsolód DBC-k. Mert így nehéz. Főleg úgy hogy ez a gép még sosem látta a Cata Kliens-t.

Melyik DBC-k kapcsolódnak még ehhez?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

Idéz
Melyik DBC-k kapcsolódnak még ehhez?

Mármint mihez?  ;D

Powered by EzPortal