Összefogás infobarkács.hu

Indította Asus5, 2013 február 22, 10:53:56 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

AximCore

Idézetet írta: mist-er Dátum 2013 június 14, 08:04:57 DÉLUTÁN
Valószínűleg azért ítéli el Szilárd azt, aki nem tud írni, mert ez általában a 12 éves eszetlen hülye gyerekekre jellemző, és azokra akik ugyan idősebbek, de agyilag megrekedtek ezen a szinten. Az ilyenek általában sokkal primitívebbnek képzelik a világot mint amilyen valójában, és így minden tevékenységet is sokkal egyszerűbbnek képzelnek el, mint amennyire hosszadalmas és bonyolult. Ezért jönnek létre és zárnak be havonta tucatjával az ilyen fabatkát sem érő repackot futtató, meg wow hostingnál üzemeltetett semmirekellő szerverek. Te mennél olyan szerverre játszani ahova a tulaj nem bírja leírni helyesen a híreket, mert nem ismeri még az írásjeleket sem, hanem kiböfög egy se eleje, se vége üzenetet? Ha látni akarsz ilyeneket, tucatjával találsz a szerverek topicban, már amelyik épp még nyitva van...

Legalábbis szerintem, de ez is csak egy vélemény a sok közül.

Én sem tudok helyesen írni, ami köszönhető annak, hogy 7 évig fel voltam mentve helyesírás alól, így magasról szartam bele a dologba. Amit amúgy később meg is szívtam... ( és nem azért voltam felmentve mert bementem verni az asztalt, hogy én mármost kérem ( társadalmunk egy rétege csinálja ezt, hogy meg legyen a 8 általánosa )) Ezt csak azért írom mert se 12 éves kisgyerek nem vagyok se öregebb és azon szinten megmaradt embernek nem tartom magam, igaz ezt amit állítasz sajnos nagy arányban helyes, de azért van kivétel is. ( Plusz azért vannak hibák amiket kiküszöből hetnének a helyesírás elemzőkkel. )
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

FantasyGFX

Idézetet írta: Tiby Dátum 2013 február 23, 12:38:48 DÉLELŐTT
Milyen profi szakemberekről beszélsz ? Most őszintén lebírnál írni 10nél több profi szakember nevét a fórumon ? Amúgy meg akik itt vannak profik érthető, hogy az értékes idejüket nem pazarolják arra hogy a sok 13 éves gyerek indítson szervereket otthonról mert az olyan jó meg vagány....
ui.: Elnézést , ha valakit megsértettem a kommentemmel.

Igen letudnék írni többet is.

Asus5

hát én azt mondom gondoljon mindenki amit akar de azért láthatni a szókincsi különbségeket egy 10 éves és egy 21 éves korát most töltő ember közt :)

Zolee

#18
Visszatérve az eredeti témához, én szívesen segítek amiben tudok. Nem mondom, hogy hú de jártas vagyok mindenben és, hogy a legprofibb, de hajlandó vagyok jelenlegi tudásommal is támogatni ezt a projektet, ha egyáltalán valaha el is indul.

Igaz, hogy eddig csak saját gépemen fejlesztgettem ide-oda privát kis szerveremet, attól függetlenül viszonylag sok dolgot tanultam ebből is, ráadásul ha egy kis csapat is lenne, még többet és többet lehetne megtanulni a másiktól.

halatt

Szia!
Egyelőre én is csak saját kis szerveremet fixálgattam komolyabban, illetve Taurira készítettem el 1-2 quest fixet (többnyire adatbázis módosításokat).
Több programozási nyelvben is jártas vagyok, bár ezek közül egyedül a C-t tanultam mindez-idáig egyetemen, a többit csak autodidakta módon.
Ha gondolod keress fel és beszállnék én is a projectbe, mert tetszik maga az alapötlet.

Asus5

Idézetet írta: halatt Dátum 2013 június 24, 04:04:07 DÉLELŐTT
Szia!
Egyelőre én is csak saját kis szerveremet fixálgattam komolyabban, illetve Taurira készítettem el 1-2 quest fixet (többnyire adatbázis módosításokat).
Több programozási nyelvben is jártas vagyok, bár ezek közül egyedül a C-t tanultam mindez-idáig egyetemen, a többit csak autodidakta módon.
Ha gondolod keress fel és beszállnék én is a projectbe, mert tetszik maga az alapötlet.
oké egyébként leírok pár lehetőséget
Email/skype: jasonlight91@gmail.com
facebook: http://www.facebook.com/the.sryxx
ts3(házi): sryxx.no-ip.biz
ez mindenkinek szól aki szeretne jelentkezni
persze azóta van pár változtatás

Powered by EzPortal