Írjuk újra a WoW-ot

Indította Armin, 2013 március 01, 05:46:14 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Locutus

Ez ténleg nagyon tetszik :D Nagyon Nagyon jó lett :D
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Armin

Köszi  :)
Ennyi pozitív visszajelzés után azt hiszem van értelme beleadni mindent, és csinálni gőzerővel  ;)
Egyelőre szerintem Azeroth lesz átvariálva, tehát outland, northrend nem lesz még bent. Ezek majd a későbbi kiegekkel jönnek. A max szint ennek ellenére 70 lesz, hogy azért a talent fát valamennyire fel lehessen építeni. Viszont azt nem tudom, hogy lehetne megoldani, hogy ne lehessen átmenni outland-re, és northrendre. A kiegészítőt nem akarom Classic-ra állítani szerver szinten, mert akkor viszont nem lehetne draenei-t, blood elfet, palát, dk-t, stb.-t kreálni. Erre valami épkézláb ötlete valakinek?

NevemSenki

A Mage-től elveszed a portal spell-ek kitanulási lehetőségét a Trainer-nél. És akkor már csak a portal tanítónál tudja megtanulni. És ha nem tud elmenni oda, akkor meg sem tudja tanulni.
Másik dolog, letiltod a Léghajózást és a Dark Portal-t. Így semmi esélyük nincs a kijutásra.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

A Dark Portal-t és a hajózást hogy tudom letiltani? Egyszer ugye SW-ből kellene, hogy ne menjen a hajó, OG elől a léghajó, meg asszem Undercity-ből is megy léghajó.

A Dark portal még oké. Ha minden kötél szakad, max kitörlöm  ;D

EroniX

Én ezt egy OnUpdate hookkal oldanám meg. Ugye ennek egy új zóna id-t kell átadni és ha az a zóna id northrenden vagy outlandon van akkor recallolom.
Azuregos Delta Force

NevemSenki

Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin


Armin

#82
Igen, azt hiszem ez lesz az  ;)



Már csak a dark portal-t kell megoldani  ;D

Szerk:

Megoldva  ;D ;D ;D ;D


NevemSenki

Ez eddig jó. De ne tedd elé azt a sok cókot. Csak állítsd a szintet mondjuk Lv71-re. Így nem bírja használni a portált. Ha jól tudom, a Dark Portal-t Lv58-tól lehet használni. Olyan mint egy Insta bejárata.
Inkább ennek nézz utána, esztétikusabb.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

nyugi, ez csak poén volt  ;D utánanézek, hol van ez beállítva. Mondjuk így elsőre gőzöm nincs, hol keressem.

kagebunshin

Dark portál azt hiszem az "areatrigger_teleport" táblában van. Már nem emlékszem pontosan, hogy törölni kell-e vagy lehet csak inaktiválni is.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Armin

#86
Igen köszi, épp most olvatam utána.  4354-es ID-vel figyel a táblában  :)
Ahogy nézem, csak törölni lehet.

id
name
target_map
target_position_x
target_position_y
target_position_z
target_orientation

Ezek vannak benne, szóval törlés  :) Csak remélem vissza is lehet majd tenni. Triggereket nem okos dolog kitörölni  ;D

Na mindjárt kiderül.


Szerk.: Letesztelve. Ha kitörlöm, nem portál sehová, ha visszaírom, akkor már visz is outlandre  ;)

NevemSenki

Akkor ez is megoldódott. :)

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

Jah. Van még egy ötletem, de az brutális dbc, és kliens hack nélkül esélytelen. Be akartam tenni a nem használatos fajokat. Goblin, ice troll, skeleton, naga, stb. De ez már kicsit kemény dió, szóval ez prioritásban a teendők végére került. Ha egyáltalán beleásom magam valaha is.

NevemSenki

Annyira nem kemény az. Megoldható lenne a későbbiekben. Én sikerrel kiviteleztem egy Launcher alapú Patch-ert, ami magán foglal egy elég magas szintű Udater-t. Ezzel létre hozhatsz új MPQ-kat Kliens téren, törölhetsz is, Repack.. stb.. és ezt mind képes vagy szerver oldalról irányítani. Macerás megoldani, nagyon oda kel figyelni hogy mi megy ki a felhasználóhoz, de megoldható.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Powered by EzPortal