Win7 Op Rendszer [Hiba]

Indította Tomika, 2013 március 15, 10:15:57 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Tomika

Win7 operációs rendszeren akadozik a youtube amikor görgözök? miért csinálja?

balazsrico

Annyi valószínűleg biztos hogy nem a win7 a szar...

kagebunshin

Nálam ilyen akkor fordul elő ha a videokártya nincs megfelelően telepítve.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

NevemSenki

Pontosan. Vagy nem a megfelelő Videó kártya Driver-t tetted fel, vagy nem teljesen kompatibilis a kártyához tartozó program az Op rendszerrel. Vagy ha jót tettél fel, és mégis ez van, akkor próbálj egy új verziót keresni, és frissíteni a meglévőt.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Tomika

#4
Okés Köszönöm a válaszotokat! :) x86 vagy x64 melyik a jobb?

Armin

Attól függ, milyen az op. rendszered.

NevemSenki

Ezt a x86 és a x64 -es dolgot én sosem értettem. Nekem Xp Home-om van, és én mindig a x32 szedem le mindenből, és teszem fel.

Off.: Mire vonatkoznak ezek a számok, vagy ezt honnan lehet megtudni hogy éppen milyen az Op rendszerem? Mi a különbség?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

#7
X86 = 32 bit-es op. rendszer, x64 = 64 bites.

A 64bit-nek akkor van értelme, ha 4GB, vagy e feletti ramod van, ugynis a 32 bit-es max 3,5GB-ot kezel.
Valamint akkor is jó, ha pl. ram igényesebb dolgokat használsz (pl. wow szerver  ;D), mert a 32 bites rendszer 1 programhoz max 2GB ramot használ. Magyarul hiába van akár 3-3.5GB a gépben, akkor is csak kettőt használ egy progihoz.

Ezért, ha 64bites rendszered van, akkor érdemesebb erre való drivereket, progikat használni.
XP-ből is van 64bit, de azt eszébe ne jusson senkinek feltenni, mert valami iszonyatosan leterheli a gépet, és brutálisan lassú is.
Pár éves tapasztalat WinXp 64bit-tel: Akkor jött ki a Crysis első része. Feltettem a 64bit XP-t. Már indulásnál egy MSN betöltés 100%-ra pörgette a procit. Elindítottam a játékot, nagy fekete kép. Kávé, cigi, kávé, cigi, eltelt 10 perc, és megjelent az EA logo  ;D
Akkori gépem: Core2Duo 2.2Ghz, 4GB Ram.
Win 7 64bit-et viszont már gond nélkül használom évek óta.

NevemSenki

Én maradok a sima XP-nél, 2 Gb memóriával. Akkor ahogy olvasom, ez így pont jó. Köszi a felvilágosítást!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

Jah. 4GB ram alatt semmi értelme a 64bit-nek  ;)

Powered by EzPortal