Indep WoW

Indította Armin, 2013 március 18, 06:36:33 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Armin

Nem tudom, hol találkoztál ilyennel, de nálam még soha nem fordult elő. Ugyan úgy működik minden, mintha alapból az ellenfél csapatában lennél.

Armin

Nos. Az igények eléggé megváltoztak mostanában, így a szervert megszüntettem. Mivel a 3.3.5-ös Trinity-t végleg száműztem az életemből, így ha esetleg van rá igény, akkor az Indep szervert egy repack formájában közzé teszem. Amit tudni érdemes róla:

- Komplett berendezett mallok Darnassus-ban és Silvermoon-ban.
- Dire Maul-ban egy egyedi duel zóna, plusz megvan még az első 2 is, ami egyedi építésű. Ezeknél viszont bugolnak a petek, mivel a levegőben vannak. Kis pofozással használható. Dire maul pedig egy apró dbc mod-ot igényel, hogy csak duelezni lehessen. A dbc-t nem teszem fel, mert töröltem őket.
- Komplett követő rendszer. Az összes kaszt használható, amik balance-olva lettek, healek kivéve, stb.
- 2 teljesen script-elt Boss event. Külön allinak, hordának. Hozzá tartozó küldivel, script-elt teleporterrel.
- Azshara Crater-ben egy teljesen berendezett karácsonyi event script-elt boss-okkal. Szintén külön allinak, hordának. Szintén küldivel, script-elt teleporterrel.
- Welcome NPC, egyedileg megoldott 1v1 Aréna, Transmog, Proff NPC, Buffer.
- Egyedi, teljesen balance-olt S9 szett.
- BG Kill rendszer, ami bizonyos számú kill-ek után plusz honort ad, és Berserking buffot.
- BT teljesen át van alakítva level 80-ra, T10HC drop a boss-okban.

Az emu egy kb. 2-3 hetes Trinitycore, és 64bit-re van forgatva.
Ha esetleg érdekel valakit, akkor jelezze, és feltöltöm.

Nyhunti

Ezt sajnálattal hallom, sajnos nem volt lehetőségem felnézni a szerverre. Nagyon kiváncsi lettem volna, reméltem, hogy lesz egy szerver ahol el tudok ütni pár órát.
"Organic life is nothing but a genetic mutation, an accident. Your lives are measured in years and decades. You wither, and die. We are eternal, the pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything."

"We impose order on the chaos of organic evolution. You exist because we allow it, and you will end because we demand it."

Armin

Én csak az időt sajnálom, amit bele öltem  ;D Egy sokkal ütősebb project-et tettem félre miatta, gyakorlatilag feleslegesen. Nem baj, mostantól tényleg tartom magam ahhoz, hogy emut többet látni nem akarok  ;D Akkor nem lehet baj.
Helyette inkább folytatom a webes project-emet. Abban 100x több lehetőség van, mint ebben. 3 az egyben weboldal lesz, amihez hasonlóról még nem is hallottam, szóval látok benne fantáziát. De erről majd pár hónap múlva  ;D

novan-

#19
Core-t is publikálsz?:D

Powered by EzPortal