Worldserxer hiba!

Indította Locutus, 2013 március 24, 04:28:26 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Locutus

Sziasztok!

A worldserver.exe elindul, betölt mindent. A wow ba be lehet jelentkezni de amikor felcsatlakozok a mapra akkor a worldserver hibát jelez és leáll. Szóval amint kezdőhelyen vagyok azonnal leáll a worldserxer.
Crashes :  http://pastebin.com/Y15hjN1A
Worldserver:  http://pastebin.com/FDnc4L9c

Előre is köszönöm a segítséget.
Üdvözlettel Locutus
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

EroniX

Van valami custom script beforgatva?
Azuregos Delta Force

Locutus

Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

rasocsabi

Más maps,vmaps al probáltad már?

Gameka

Nem vagyok valami nagy kiraly igy wowszerver teren de minden esetre atneztem, (igy telefonrol) bongesztem egy csopnyit utana, nem igazan jutottam sokra, de ahogy keressgeltem a forrasfajlok kozt, ACE hibakat irt vagy azzal kapcsolatban a dolgokat. Szerintem frissitsd le az ACE-t, aztan forgasd le ujbol. Most igy telefonrol ennyit tudtam. Majd otthon megnezem meg geprol. :)

Locutus

Valamiért az újra letöltés gitről és újra forgatás megoldotta a helyzetet. Nem tudom mi lehetett elsőre a baja de most már müködik. Azért köszönöm a segítséget.
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Gameka

Ha egy tanacsot elfogadsz - csak mert nem tudod mi okozhatta a hibat - akkor en a helyedbe minden esetre, kicsit melyebben/jobban beleasnam magamat a dolgokba, ha esetlegesen ujra bekovetkezne valami ilyes fajta  hiba, ne bamulj butan mint borju az ujkapura. :) (meg egyszer hangsulyozom, !JOTANACS! :) )

Armin

És még1 jótanács. Csak STABLE verziót használj!!! Ezt annó a saját káromon tanultam meg  ;)

Powered by EzPortal