WoW karakter eladó!

Indította foga92, 2013 március 29, 01:33:29 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

foga92

Tauris Accountjaim eladók HUF-ÉRT. 8db 80as karakter, 2 db 6300+os majdnem mindegyik fullos gear-ben/ több (2-3 akár 4) gear birtokában van, LK HC-s mount és egyéb ritka mountok. 250k gold, Kredit az accounton, neves Guildben.
Érdeklődni privátban vagy e-mailben. CSAK KOMOLY ÉRDEKLŐDŐKET VÁROK!

Armin

Halló!  :)

Hát az itt lévők nagy többsége "kicsit" utálja a taurit, ergo nem is igazán játszanak ott, fizetni meg pláne nem fognak egy acc-ért  ;D

De azért sok sikert!

Locutus

Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

NevemSenki

Idézetet írta: Armin Dátum 2013 március 29, 01:56:30 DÉLELŐTT
Halló!  :)

Hát az itt lévők nagy többsége "kicsit" utálja a taurit, ergo nem is igazán játszanak ott, fizetni meg pláne nem fognak egy acc-ért  ;D

De azért sok sikert!

Nekem is ez a véleményem.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Nobody

Am valaki megindokolna miert utalja a nagytobbseg a Taurit azon kivul hogy konkurencia?

NevemSenki

Én személy szerint a Player színvonal és az évmilliárdokkal később bekerülő Insták miatt. WOTLK Patch-en volt a szerver, de a max szint Lv70 volt, és sehol Northrend. Most se várok többet tőlük. Én annó ezért is váltottam
a BudapestWow-ra, azon belül is a Blizz részére. És ez az ellenszenvem a mai napig megvan, és meg is lesz.


Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Zolee

Idézetet írta: Nobody Dátum 2013 március 29, 02:14:07 DÉLUTÁN
Am valaki megindokolna miert utalja a nagytobbseg a Taurit azon kivul hogy konkurencia?

Talán a régi "rossz" emlékek miatt. Folyamatosan kidobott a szerverről, WoWErrorozott, laggolt és még sorolhatnám. Sorban gyártotta a hibákat a szerver. Ez a BC idejében bontakozott ki nálam nagyon, LK-nál már nálam megszűntek ezek a problémák, de attól még nagyon elhanyagoltnak látszik a szerver hiba javítás szempontjából és az aktuális tartalmak beiktatásáról a mai napig.

Armin

Igen, nagyjából azért, mert fényévekkel le van maradva, és nem is igazán törik magukat, plusz az ottani társaság 80%-a olyan, amilyen. Lehet, hogy valaki szeret a 10-14 éves ki, ha én nem kretének között játszani. Én inkább kihagyom.

mist-er

Mellesleg eladod valakinek aki kifizeti, aztán megváltoztatod a jelszót és visszaveszed, szóval erről ennyit. Másrészt meg nem is a tied az acc hanem a tauri tulajdona, és ami nem a tied azt nem adhatod el, ezt fogadtad el mikor regisztráltad őket, de gondolom a felhasználási feltételek elolvasása luxus... ;)

foga92

#9
Ne mondj hülyeséget ha nem értesz hozzá. Megadom a passt nevet ő felmegy megváltoztatja a jelszót, beállítja a mobil számát és semmi közöm nincsen onnantól az account-hoz. Minden szerveren találni hülyéket és hidd el ilyen account-ot összerakni nem 14 évesek mellett sikerült. Vannak igenis színvonalas Guild-ek.

Armin

Ez mind szép és jó, de a lényegen nem változtat:

Itt nem fogod eladni az acc-ot  ;D

Amúgy beszarás, hogy egy hatod rangú tört szerveres acc-ért egyáltalán valaki pénzt képes kérni. Egy eredetis acc-ért még azt mondom, oké.
Ez most nem feltétlen neked szól, csak úgy általánosságban.

NevemSenki

Idézetet írta: Armin Dátum 2013 március 30, 01:43:22 DÉLELŐTT
Amúgy beszarás, hogy egy hatod rangú tört szerveres acc-ért egyáltalán valaki pénzt képes kérni. Egy eredetis acc-ért még azt mondom, oké.
Ez most nem feltétlen neked szól, csak úgy általánosságban.

Ezzel én is egyet értek.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Nobody

Szerintem minden szerveren vannak empatia nelkuli hulyegyerekek ...en csak annyit vettem eszre a Taurin a nagy player szam miatt talan mindenki lesz@rja a masikat...amugy a fun szervereken viszont a kill tokenek megolik a BG t tehat jo lenne mar 1 fun szero amin van player ,normalisan/realisan bevannak arazva a cuccok (nem az van hogy 2kap a hand es a head is...)....nincs oktalan banolas olyan reasonal hogy : byebye......es a lenyeg hogy nincs KILLTOKEN(mivel a BG k igy szarok) hanem Honorra vasarolnak a jatekosok ha nekem lenne sok szabadidom es anyagi lehetosegem 1 ilyen szervert valositanak meg.....:)) de ezeken a core okon akarhogy is rengeteg a bug...ezert lehet meggondolnam hogy belefogjak e 2. ra is.....

Armin

#13
Konkrétan épp ilyen szervert kreálok ;D
Kill Token nuku, holmik jó magas honorért, gem-ek, encsik honorért, stb. Épp azért, hogy a BG-k menjenek  :)
Bannolni meg csak hack-ért szoktam.

Powered by EzPortal