Tera Online

Indította Armin, 2013 március 31, 06:14:13 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Armin

Sziasztok!

Ha már a másik topic-ban megemlítettem a játékot, gondoltam ránézek. És mi fogadott? Tera Online Free To Play  :)
Tehát ezt a brutálisan jó MMO-t is ingyenessé tették az AION után. Aki teheti, az próbálja ki. Én még anno a Beta teszt alatt játszottam vele, és nyugodtan mondhatom, hogy méltó ellenfele a WoW-nak.
Iszonyat jó grafika, és maga a játék is jól össze van rakva.

Itt egy kis ízelítő belőle: http://www.youtube.com/watch?v=kNyqEebM-Ow

Itt pedig a web: http://tera-europe.com/

Enjoy  ;)

NevemSenki

Nekem pont ma ajánlotta egy nagyon jó ismerősöm. Engem is megfogott a dolog. Úgy néz ki hogy ma leszedem. Mert nagyon jónak látszik.
És vannak Achievement-ek *.*

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

Igen, tényleg nagyon jó játék. Beta alatt sokat nem volt időm szórakozni vele, de most én is leszedtem  :)
Az irányítás egy kicsit fura a WoW után, de megszokható. Maga a játékmenet mondjuk inkább AION-os.
A grafika pedig.....ááááááááá  ;D
Csináltam 1-2 képet.

http://kepfeltoltes.hu/130331/TERA_ScreenShot_20130331_192935_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130331/TERA_ScreenShot_20130331_193106_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

NevemSenki

Nehogy azt mond hogy egeres az irányítása. Ilyen kattingatós, mert akkor le sem szedem.
Milyen az irányítása?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

A kari irányítása billentyűzetről megy (W, A, S, D), de forgatni egérrel is lehet.
Jobb és bal egérgombra tudsz tenni skilleket, kb. mint a diablo-ban, és emellett még a többi gombokra is tehető (1,2,3,4, stb.), szintén kb. mint a diablo-ban.

NevemSenki

Akkor megnyugodtam, elkezdem letölteni.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Gho$t

Ami nálam pozitívum a játékkal kapcsolatban:
-Gyönyörű grafika (igaz néha kisüti a retinámat)
-Tényleg egyedi combat mechanizmus
-WoW-hoz hasonló key binding
-Hatalmas világ
-Csillagkapu féle megoldás az utazásra
-Számomra izgalmas leveling

...és a negatívum:
-Volt szerencsém 2 karaktert is felhúzni max szintre, de az endgame az valami katasztrófa akárhogyis próbáltam megközelíteni a dolgot
-Nincs minden fajból male/female változat
-Keleti MMO-hoz híven hatalmas fegyverek és bossok

Egy próbát mindenféleképpen megér mindenki számára :) Kitudja, hátha ez lesz valakinek az új kedvence :)

Armin

A Veritas realm-en magyar guild-et is találtam, ha esetleg valaki arra tévedne  :)

rasocsabi

Nekem nagyon bejön ez a játék és ide legalább skill kell :D

Naxon90

Engem egyetlen egy dolog zavar ebben a játékban,az fps-es beütése.Nem érzem annyira szabadnak mint a többi mmo-t és egy kicsit olyan érzésem van,mintha valami elfuserált fps játékkal játszanék.
Itt arra szeretnék kilyukadni hogy egy idő után olyan bezártság érzésem van,és nem tehetem azt amit szeretnék.
Lehet hogy csak számomra ilyen a játék,nem tudom.
Egyébként pedig tényleg elképesztő,és hihetetlen hogy ingyenes.Ajánlom mindenkinek. :)

NevemSenki

Én leszedtem, én nekem nagyon bejön így elsőre!

Egy kérdésem lenne. Játszok egy pár percet, és a játék minden előjel nélkül kilép. Mitől léphet fel ez a hiba?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

Én is jártam már így. Ez a WoW féle DC megfelelője, csak itt nem ír semmit, hanem egyszerűen kivág  ;D
Gondolom nem igazán bírják a free okozta terhelést  :)

NevemSenki

Keresgéltem neten, és a sok hülyeség között rátaláltam pár hasznos tippre.

Az első megoldás az abban rejlik, hogy a videó kártya vagy egyéb PC alkatrész túlmelegszik. Inkább videó kártya, a gyorsítások és hasonlók miatt.
Ha poros nagyon a hűtőd a videó kártyán, akkor ki kell pucolni.
Második megoldás, amennyiben az előző nem segít, érdemes leszedni a legújabb hozzá való Driver programot. Nem elég csak a Driver ( ini-k és dll-ek ), kell az egész program, majd PC restart.
Ha még így sem jó, a speciális beállításoknál érdemes az extrákat lejjebb állítani.
Ha még ez sem jó, akkor a DirecX-en is érdemes kicsit lejjebb állítani.

Ha így sem jó, akkor nem tudom mi segíthetne.

Én még annó 2 éve mikor legelőször újratettem a gépet, leszedtem az összes Driver-t egy programmal. Majd kiírtam egy CD-re, a többi 2 gép Driver-eivel együtt. Onnan szoktam újratelepítéskor megoldani a Driver gondokat.
Engem ezért vágott ki, mert nem tudta megfelelően kezelni a videó kártyát. Leszedtem a teljes programot, és most elhárult a hiba.

A grafika nagyon jó, nagyon tetszik az hogy ténylegesen rá kell állítani a célkeresztet, mert csak akkor találom el. Igaz, még nem vagyok nagyon otthon a játékban, de ez így érdekes. Magyarral még eggyel nem találkoztam, de majd idővel. Előbb megpróbálom felvenni a játék ritmusát.
Ezen felül ami még nagyon érdekes számomra, és egyben tetszik is, hogy az NPC-k odafordulnak hozzád, mikor a közelükbe mész.
Most még egyenlőre egy kis szigeten vagyok vagy hol, ahol az az óriási nagy fa van.... Sokat még nem láttam a játékból.
Ami még megfogott, az az, hogy a többi játékos, hiába nem vagyok Party-ban velük, de látják hogy nehezen bírok az NPC-vel, szó nélkül besegítenek.
Ezen felül, jó látni hogy nem azok a megszokott NPC-k vesznek körül, hanem teljesen érdekes lények...
Az a megoldás is jó, hogy az egérrel folyton tudsz forogni, nem kell semmit nyomni. Ez az [ F ] billentyűs megoldás a tárgyal felvételéhez, az NPC-kel való kommunikációhoz nagyon tetszik. Becsukott szemmel is.
Az animációk is jók szerintem, látványos, legalábbis számomra.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Ez a játék kegyetlen. Mystic vagyok, és nagyon jó. Bekerültem a The Legend guild-be. Nagyon jók a Quest-ek, egyelőre csak 1 instát láttamoztam, de az jó volt. Lv24 vagyok. Jó pár dologgal még nem vagyok tisztában.... de tetszik nagyon. És addig érdekes a játék, amíg tele van sötét foltokkal. :)

Bravandvia néven futok, ha valakit érdekel. És nem a Veritas realmon vagyok, hanem valami I betűsön.

Ajánlani tudom mindenkinek, ha tovább nem is, de próbálja ki!

Üdv.. Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Powered by EzPortal