Repack

Indította ladiszlai, 2013 április 05, 07:47:15 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ladiszlai

Sziasztok.
Letöltöttem egy repackot a barátommal szeretnénk játszani de nem tudjuk hogy lehet onlájnosítani.
Van ott apache.bat fájl avval mit kezdjek?

Gho$t

#1
http://bit.ly/ZdfigR

Remélem ez megoldja a problémádat.

ladiszlai

Mint mondtam már hogy nekem apache szerverem van.Vagyis nem én forgattam le.

Armin

Hinnye Mári  ;D

Idéz
Mint mondtam már hogy nekem apache szerverem van.Vagyis nem én forgattam le.

Nem igazán értem, hogy mi köze az apache-nak a forgatáshoz.

Idéz
Letöltöttem egy repackot a barátommal szeretnénk játszani de nem tudjuk hogy lehet onlájnosítani.
Van ott apache.bat fájl avval mit kezdjek?

Azt meg végképp nem értem, mi köze az apache-nak ahhoz, hogy "onlájnosítani" tudd a szervert.

Amúgy nem ártana picit több infó. Melyik repack, mit csináltál, realmlist okés-e, portok nyitva vannak-e, stb.


ladiszlai

Amúgy már elakartam indítani az apqche.batot de eszt irta ki:apache.bat could not be started nyomjon egy billentyűt a folytatashoz

ladiszlai

Úgy rudtam hogy az apache.bat az arra jó

Armin

Mármint mire?  ;D
Vagy most mi van?  ;D

ladiszlai

Úgy tudtam.De ha irnátok nekem egy leirást hogy van egy repackom és hogy tudnám onlájnosítani aszt nagyon megköszönném.
Vagy már leírták magyarul ?

NevemSenki

#8
Alap dolgokkal nem vagy tisztában.
Egy Repack az igazából egy, már előre lefordított emulátor. Vagyis futtatható alkalmazások, amiket nem lehet visszafejteni. Mint tudjuk, legyen az bármelyik wow emulátor, szüksége van egy adatbázisra.
Általában a Repack mellé ezt is mellékelik. Mondjuk Mysql.bat néven, vagy hasonlók. Ezt el kell indítani.
Az Apache amit te mondasz, az nem kell neked. Az webes dolog. Például ha felteszed a Wampszerver-t, akkor abban van benne az Apache.
Ha te fel akarsz menni játszani, akkor simán 127.0.0.1, ha pedig más is akkor az bonyolultabb.
Itt jön a képbe az hogy Routered van-e, vagy sem. Akkor hogy változó IP-d van-e vagy nem.
Kicsit nézz körbe a Fórumon, én megtaláltam az Onlie-osításra vonatkozó Topic-ot.
Azért nem linkelem be, mert már így is bőven elég negatív értékelésed van. És ha ezt sikerül magadtól megkeresni, akkor a többiek is látni fogják hogy nem vagy reménytelen.
Nem olyan nagyon bonyolult ez, csak utána kell nézni.
Szívem szerint töröltem volna a Topic-ot, és betettem volna a Kérdések-Válaszok Topic-ba.
De ezt miattad nem teszem, itt van minden a Fórumon, hidd el megtalálod.
Ha megvan, akkor próbáld meg megcsinálni, de ne csak 2 percig próbálkozz a dologgal, hanem sokkal tovább.
És ha megvan, akkor írd le ide hogy miként csináltad, vagy ha nem sikerül 1-2 napon belül sem megcsinálni, akkor írd le a problémádat.
Hidd el, ezzel neked akarok segíteni!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

ladiszlai

#9
Köszi megtaláltam csak most letöltöttem egy új repackot de nem indul el a logon server.exe meg a worldserver.exe(arcemu)
pedig el volt indítva a Mysql.bat

Vagy lehet hogy a másik repack miatt nem indul?mert az működött.
Aszt a repackot már kiis töröltem vagy még maradhatott belőle valami?
Van bent maps,vmaps,dbc
És a c meghajtón van.

NevemSenki

Indítsd újra a gépet, az néha segít. Ha ez sem, akkor nem kapsz hibaüzenetet?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

ladiszlai

Az ujrainditás nem valt be meg a hibaüzenetböl nem lehet tudni semmit csak hulyeségeket ír ki

Gameka

Azert egy kepet vagy log-ot mutathatnal rola, mert lehet hogy te nem erted az csak egy dolog, de itt akadnak joparan akik erthetnek hozza. :)

ladiszlai

#13
Ez az error hiba logoservernél:[ERR] C:\Documents and Settings\Christopher Fries\WoTD\3.3.5a\src\arcemu-logonserver\Main.cpp:495 LogonServer::Run Error creating sockets. Shutting down...
Aworldnél ez az error:C:\Documents and Settings\Christopher Fries\WoTD\3.3.5a\src\arcemu-world\ScriptMgr.cpp hogy innen le lettek törölve a scriptek

NevemSenki

Ide tedd fel az egész Log-ot. Csak bemásolod, és elküldöd. Majd a linket ide bemásolod.

http://pastebin.com/

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Powered by EzPortal