Budapest WoW - Weboldal

Indította Xavvy, 2013 május 02, 11:07:49 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Xavvy

Kedves Mindenki!
Megvásárlásra kínálom a Budapest WoW Licencét.

Működő Demo:
http://bpwowszerver.eu

Jellemzők:
-Multi-Realm támogatás
Segítségével akár egy többrealmos szerverrel is könnyedén megbírkózik.Ehhez semmit nem kell tenned, automatikusan kerül fel a listára szinkronban a szerverrel!

-Naplózás funkció
Mindent naplózz. Minden egyes Weboldal bejelentkezés, eltévesztett jelszó, Webshopban vásárlás naplózásra kerül, amit a felhasználók bármikor visszanézhetnek.Minden modul naplóz, nem csak az előbb említettek!

-Webshop
Kínálj a játékosoknak itemeket a Webshopban

-Powerleveling
A játékosok egyszerűen fel tudnak fejlődni az általuk kiválasztott szintre.

-Törölt karakter helyreállítás
Egy kis konfigurációs beállítás és máris lehetőségük van a játékosoknak visszaállítaniuk MINDEN EGYES törölt karakterüket, ingyen, vagy Kreditért.

-Jutalom Token
Készíts Jutalmakat eventekre, vagy csak jószándékból és add oda akinek szeretnéd.Amint beváltja már meg is kapja az itemet/itemeket, kreditet, goldot.Amit épp beleraksz a Token-be!

-Karakter átnevezés
Adj lehetőséget játékosaidnak átnevezni karakterüket!

-Frakció váltás
Hordás karakterből Allianceos és Allianceosból Hordás!

-Faj váltás
Megunták a Trollt? Egy gombnyomás és lehetnek Orkok is!

-Szavazó rendszer
SzavazóPontokkal jutalmazhatod azokat a Játékosokat,akik a te szerveredre szavaznak az általad megadott oldalakon.Persze Accountonként és az általad megadott időközönként kaphatnak érte SzavazóPontokat.

-Kredit rendszer
A kredit rendszer segíthet téged bevételhez jutni!Adj kreditet Bugok bejelentéséért, vagy akár emelt díjas sms-ért, bankszámlás fizetésért, akár Automatikusan is!

-Barátaim meghívása
Szeretnél több playert? Ezzel van rá lehetőség. Ha valaki meghívja a barátait, te, vagy GM társaid jóváhagyásával a játékosod Kredit jutalmat vehet fel az általa meghívott személyért!És ez még nem minden, hisz ezzel belép a szerveren a játékos az általa meghívott játékos Recruit A-Friend rendszerébe, ami Extra Exp, Extra reput adhat neki.Erről már csak te döntessz!

-Realm Firsts! Achievementek
Néha fontos, hogy a játékosok láthassák, kik voltak a leggyorsabbak a szerveren! Listázz ki nekik fontosnak vélt Achievementeket, hogy lássák, kik birtokolják már!

-Szerverek állapota
Kik játszanak jelenleg, hanyas szintűek, mivel vannak? A listába mindezt megtekintheted!

-Szerverekről statisztika
Karakterek száma, Horda-Alli arány, Játékban lévő Goldok, Guildek, Arénapont osztások ideje, heti quest resetelése. Aréna csapatok, azok közül is a legjobbak toplistája, így könnyen végezhetsz Season zárásokat is!

-Működési statisztika:
Mennyi ideje létezik a szerver, Legtöbb játékos, Mennyi ideje fut, 2 DC közti átlagos idő.

-Bann log
Ha kitiltanál valakit, nem kell magyarázkodni!Amint bejelentkezés accountjával,a felhasználók számára elérhető funkciók neki nem lesznek elérhetőek,csak a kitiltás állapota, kitiltás indoka és hogy ez meddig tart.
5 (testreszabható) kitiltás után végleges kitiltás jár neki.

~~~~~~~~~~~~
Admin panel~~~~
~~~~~~~~~~~~
Kredit küldés/megvonás - Ha valaki megérdemli, könnyen kezelheted a kreditjeit(Bekerül a logba)

Accountok logjának áttekintése - Minden tranzakciót, történést megtudhatsz az accountról, ha pont rollback lenne, amikor vásárol.

WebConsole - így könnyen kiadhatsz Console parancsokat, akár az összes szerverre egyszerre.

GM Log - Tudd meg mit csinálnak a GM-eid a szerveren. Az összes elküldött GM parancs időrendi sorrendben, szerverekre osztva.

ItemKüldés - Küldj itemet Webshopon kívül, ha éppen rosszul lett volna elosztva a loot, vagy elhagyták volna az itemjeiket a playerek.(Ez is bekerül a logba)



~~~~~~~~~~~~~
Technikai adatok~~
~~~~~~~~~~~~~
-Áttekinthető kód
-Moduláris felépítés
-Egyszerű template rendszer
-Könnyű bővíthetőség,testreszabhatóság
-Dokumentáció
-SQL hozzáférés szükséges
-Speciális PHPBB3 motor
-Hírek PHPBB3 motor segítségével a fórummal szinkronizációban működik
-Facebook integráció
-MySQL adatbázis

Támogatott Core-ok:
Minden TrinityCore alapú Core (TC2, ArkEmu, Strawberry stb.)

Szükséges:
SOAP bekapcsolása vagy Remote Access létezése.

A Web mellé jár:
Updater SQL fájlok, hogy felkészítse az adatbázisod a weboldal érkezésére.

További igényelhető szolgáltatások:
-Fél évnyi hibajavítási garancia
-Karbantartás, ha rendszerfájlt szeretnél módosítani
-Beüzemelés (ingyenes)

A Web irányára:
30.000. -HUF

3 template-el:
Wrath of the Lich King
Cataclysm
Mists of Pandaria

Részletfizetési lehetőség,a Core-ba mélyen beépített biztonsági rendszernek köszönhetően.
Részletfizetés esetén 35.000 Ft a Web.

Részletfizetés max 3 hónapra.
A részletfizetés elmaradása esetén nem rendelkezik a weboldal hosszabbító licenszel, így az nem fog tovább futni.
Akik egybe vásárolják, vagy törlesztették a teljes összeget egy végleges kulcsot kapnak, addig havi licenct.

ÁFÁ-s számlás igényeket előre jelezzétek!
Információk, megrendelés:
budapestwow@mpp.hu

Ha valamiben nem vagy biztos, szeretnéd látni a másik 3 templatet nyugodtan írj!

Üdv:
Xavvy

U.i.: Nem kívánok kötekedést, flamewart, offtopicot. Ha nem vagy potenciális érdeklődő, ez a téma nem neked lett nyitva. Ez csak lehetőség, 8 éves PHP fejlesztési tapasztalattal rendelkező , munkahelyileg Senior PHP fejlesztőnek beosztott embertől, akinek hobbija a WoW. Ha érdekel, bármire szívesen válaszolok, ami a témához kapcsolódik, de amit írtam, ahhoz tartom magam: nem kívánok vitákba, kötekedésekbe belefolyni.

Armin

Hali. Bocsi, tényleg nem kötekedni akarok, de ha te valóban 8 éves tapasztalattal bíró Senior fejlesztő vagy, akkor ilyen hogy fordulhat elő az oldal láblécén?

Minden jog fenntartva © 2013
Az oldal tartalmának, grafikájának eltulajdonítása a szerző engedélye nélkül bűncselekménynek minősül, feljelentést von maga után!
(Magyar: 1999 évi LXXVI. törvény ; Nemzetközi: 2004. évi XLIX. törvény; EU: EPéaT 2009/24/EK irányelve)
Szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértése a Btk-ban
A személyhez és a szellemi alkotásokhoz fűződő jogok a Ptk-ban
Xavvy (szarka.alex@invitel.hu)
Az SQL parancs futtatása sikertelen.
SELECT * FROM account WHERE last_login<'2013-04-05 01:25' AND (dp>0 OR vp>0) AND ( lastlog_web<1365117948 OR lastlog_web IS NULL)
Table 'vng102_www.account' doesn't exist

Az SQL parancs futtatása sikertelen.
UPDATE account SET dp=0, vp=0 WHERE last_login<'2013-04-05 01:25' AND (dp>0 OR vp>0) AND ( lastlog_web<1365117948 OR lastlog_web IS NULL)
Table 'vng102_www.account' doesn't exist


Oké, senki sem tökéletes, de azért na...  ;D

Xavvy

Egy fejlesztést raktam be a kódba, nem ellenőriztem, hogy megy-e. Csak másnap mobilról vettem észre a hiányosságot, mivel nem egy minden nap nézett kódbázisról van szó, a configba pedig mivel bekapcsoltam a debug módot,minden oldalhibát kilistáz a láblécben:)
Jelen esetben egy rosszul definiált adatbázisban kereste az account táblát:)

Azóta volt itt mindenféle családi hercehurca, ballagási ünnepségek, vendéglátogatás ésatöbbi :)
Nem volt időm, se kedvem javításokkal foglalkozni.

Gondolom ragozni sem kell,hogy már pár órája javítva van:)

Bluerák

OFF: Ez a weboldal miért tetszik ennyire egyeseknek? Szerintem semmi extra.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

FantasyGFX

Amugy ha 8éves PHP tapasztalatod van össze dobhattál volna valami jobbat is :)

Xavvy

BackEnd és nem FrontEnd(külsőért felelős) fejlesztő vagyok. Nem köt le és nem is érdekel. Minden amit csinálok grafikailag csak azért csinálom,hogy legyen.

Emellé még csak annyit fűznék hozzá, hogy a PHP jelentése Hypertext Preprocess.
Semmi köze a megjelenéshez és mielőtt ilyen miatt esnél nekem, hogy
"8 éves PHP tapasztalatod van, összedobhattál volna valami jobbat is"
gondolkozz el azon, ha te egy asztalos vagy és csinálsz egy asztalterítőt, csak azért,hogy valahogy mégis kinézzen, neked se esne jól, ha a terítő miatt kritizálnának :)

Ettől függetlenül részemről nincs harag, csak legközelebb olvass utána mi az a PHP és mi az amit számonkérsz tőlük.

Emellett én egyedi weboldalt kínálok nem holmi minden sarkon található CMS rendszereket, amik mellé külön kurzusra kell menni, hogy megtanuld mi, hogy és merre.

Természetesen,ha valaki kicsibe csinálja és elég neki a FusionCMS, vagy a CraftedWeb és hasonló motorok nem fogom róla lebeszélni, de most képzeld el a taurit egy crafted webbel :D

Ha valaki nagyban csinálja, van mögöttük anyagi támogatás, játékosok, közönség, bizony kell egy csapat is aki külön a Web-re szakosodott. Webes irányban se csak Webfejlesztő van, azoknak is vannak munkakörei.
Grafikus(Ps vagy egyéb vektorgrafikus környezet), Sitebuilder(aki a grafikus anyagát dolgozza át HTML formátumban) és a PHP fejlesztő, aki minderre olyan "CMS"-t ír, ami minden szempontból megfelel az elvárásoknak.

Hacsak nem találsz egy ezermestert, aki mindenhez ért egy kicsit, de az pedig nem hoz neked kézzel fogható eredményt.


Zolee

Idézetet írta: Xavvy Dátum 2013 május 06, 07:02:47 DÉLUTÁN
BackEnd és nem FrontEnd(külsőért felelős) fejlesztő vagyok. Nem köt le és nem is érdekel. Minden amit csinálok grafikailag csak azért csinálom,hogy legyen.

Már nem azért, de a grafika sem olyan dolog, amit azért csinálsz csak, "hogy legyen". Ennek is van annyi létfontossága, mint a PHP-nak, sőt...
Ráadásul egy felhasználó, egy vendég, rögtön az oldal külsejét látja meg, azzal foglalkozik, de ha az sok esetben nem megfelelő a számára, nem felhasználóbarát, esetleg kisüti a szemét, akkor ott bukta az egész honlap úgy ahogy van. Nem fog foglalkozni, hogy milyen agyonturbózott PHP-ban, vagy bármi másban.

IdézHa valaki nagyban csinálja, van mögöttük anyagi támogatás, játékosok, közönség, bizony kell egy csapat is aki külön a Web-re szakosodott. Webes irányban se csak Webfejlesztő van, azoknak is vannak munkakörei.
Grafikus(Ps vagy egyéb vektorgrafikus környezet), Sitebuilder(aki a grafikus anyagát dolgozza át HTML formátumban) és a PHP fejlesztő, aki minderre olyan "CMS"-t ír, ami minden szempontból megfelel az elvárásoknak.

Nem kötekedni akarok, de ezt minden olyan ember tudja, aki webbel foglalkozik, legyen akármi a munkaköre.

Xavvy

Idézetet írta: Zolee Dátum 2013 május 06, 07:13:39 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Xavvy Dátum 2013 május 06, 07:02:47 DÉLUTÁN
BackEnd és nem FrontEnd(külsőért felelős) fejlesztő vagyok. Nem köt le és nem is érdekel. Minden amit csinálok grafikailag csak azért csinálom,hogy legyen.

Már nem azért, de a grafika sem olyan dolog, amit azért csinálsz csak, "hogy legyen". Ennek is van annyi létfontossága, mint a PHP-nak, sőt...
Ráadásul egy felhasználó, egy vendég, rögtön az oldal külsejét látja meg, azzal foglalkozik, de ha az sok esetben nem megfelelő a számára, nem felhasználóbarát, esetleg kisüti a szemét, akkor ott bukta az egész honlap úgy ahogy van. Nem fog foglalkozni, hogy milyen agyonturbózott PHP-ban, vagy bármi másban.

IdézHa valaki nagyban csinálja, van mögöttük anyagi támogatás, játékosok, közönség, bizony kell egy csapat is aki külön a Web-re szakosodott. Webes irányban se csak Webfejlesztő van, azoknak is vannak munkakörei.
Grafikus(Ps vagy egyéb vektorgrafikus környezet), Sitebuilder(aki a grafikus anyagát dolgozza át HTML formátumban) és a PHP fejlesztő, aki minderre olyan "CMS"-t ír, ami minden szempontból megfelel az elvárásoknak.

Nem kötekedni akarok, de ezt minden olyan ember tudja, aki webbel foglalkozik, legyen akármi a munkaköre.

Nem egészen. Figyelj, van egy kőműves, aki építi a házad felsőbb utasításra és tud tervek alapján dolgozni.
Te megkéred,azt a kőművest,akinek talán a 8 általánosa éppen megvan,hogy ugyan Józsi, ez tök fasza lett, kéne még egy ház ki a telekre!
Építsd már meg!

Én azért nem bíznám rá. Kellenek tervek, hogy ne omoljon össze.

De hülye példa.
Rengeteg valamit érő cég, vállalkozás, akik nemzetközi megrendeléseket dolgoznak fel, valósítanak meg (köztük ahol én dolgozom is) elkülönítenek bizonyos munkaterületeket.
Van aki ebben kimagasló, van aki abban. Családon belül vagyok szerencsére elhelyezve így egész fiatalon elkezdhettem kezdetben hobbiból (betanulási időszak) utóbbi 2-3 évben "versenyképes fizetésért".

Soha nem kaptam olyan feladatot, hogy az oldal kinézetével foglalkozzak. Se én, se a másik PHP-val foglalkozó társam.
És a grafikusunk se kap HTML-es feladatot.
A minőségi munka ára, hogy nem alkalmazunk ezermestereket mi sem.Legyen 2-vel több fejlesztő, de amit kiadunk a kezünk közül vállalható nemzetközi viszonylatban is.

Azt,hogy én milyen hobbiprojecteket csinálok "gyakorlásként", az már egy más dolog. Amit kínálok, az itt nem a grafikai munka,hisz az cserélhető könnyedén.
Én az alapot kínálom, egy kimagasló teljesítményű, sokfunkciós speciális célra (jelen esetben TrinityCore, WoW Szerverek) készült motort, ami tökéletes kiindulási alap bármely WoW Szervernek.

Vehetitek úgy, hogy a kinézet, csak arra szolgál, hogy legyen terítéke mindannak, amit most én itt kínáltam, lehessen tesztelni és ne egy fehér háttér kék linkekkel jelenjen meg, hanem egy komplett koncepció.

Kérném mostmár az Off-ot hanyagolni.
Ezt már véleményem szerint még túl is ragoztuk és már csak a kötekedés szándékával jönnek a kommentek. (Ugye akinek nem inge..)

Kívánom neked Zolee, hogy főállásban alkalmazzanak téged valahová HTML fejlesztőnek és mihelyst beülsz a székbe Android App-okat és iOS alkalmazások kivitelezését és programozását bízzák rád.

A wc-s néni se ül be neked a kassza mögé a tesco-ba. :)

Zolee

#8
IdézNem kötekedni akarok, de ezt minden olyan ember tudja, aki webbel foglalkozik, legyen akármi a munkaköre.

Akkor rosszul fogalmaztam, nem pontosan erre gondoltam ez alatt. Arra gondoltam, hogy aki valamilyen webes munkaterületen dolgozik tudja, hogy a többi ember miket csinál (mi a munkaköre) a weblap elkészítésénél. Ezért gondoltam feleslegesnek leírni azt, hogy:

IdézGrafikus(Ps vagy egyéb vektorgrafikus környezet), Sitebuilder(aki a grafikus anyagát dolgozza át HTML formátumban) és a PHP fejlesztő, aki minderre olyan "CMS"-t ír, ami minden szempontból megfelel az elvárásoknak.

Mert egy olyan ember, mint pl. Fantasy és én, a titulusa alapján ezt is tudhatja.
A többi emberre nem vonatkozik, akinek semmi köze a webhez, mielőtt még elkanyarodunk arra. :D

Idézetet írta: FantasyGFX Dátum 2013 május 06, 11:51:14 DÉLELŐTT
Amugy ha 8éves PHP tapasztalatod van össze dobhattál volna valami jobbat is :)

Ja, és az se teljesen biztos, hogy ezt a külső megjelenésre értette, hanem inkább a PHP részére...

IdézKérném mostmár az Off-ot hanyagolni.
Ezt már véleményem szerint még túl is ragoztuk és már csak a kötekedés szándékával jönnek a kommentek. (Ugye akinek nem inge..)

Én itt be is fejeztem a mondandóm. ;)

FantasyGFX

Tudom miről beszélek hidd el nekem vannak külföldi ismerösem akik elég jol vágják a dolgokat, de nem fogok ezen vitatkozni én ebböl a topicbol ki is szállok :) és nem kötekedésként írtam csak picit furcsa, hogy 8év tapasztalat allat csak ennyit dobtál össze.

Powered by EzPortal