Emelt szintű informatika érettségi

Indította Szilárd, 2013 május 13, 08:53:48 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Szilárd

Sziasztok!

Egy fontos kérdésem lenne, amin azóta rágódom, hogy kijöttem az érettségi helyszínéről.
Nagy izgalmaim közepette elfelejtettem az érettségim füzetén bejelölni azt, hogy hány beadott fájl van, azonban a neveket feltüntettem kiterjesztéssel együtt, ahogyan az szükséges volt. A másik probléma pedig az, hogy elfelejtettem bejelölni az operációs rendszert, és a programozási környezetet ugyanúgy a munkafüzetben, azonban már a vizsgajelentkezésnél jeleznem kellett, hogy milyen nyelven programozok, és milyen IDE-ben.
Jelenthet ez vizsganullázást, vagy nem kell emiatt aggódnom? (A feladatokat megcsináltam, tehát azokért alapvetően nem járna 0 pont)

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Szilárd
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

AximCore

Helló, a beadott fájlok számát én is elfelejtettem, igaz figyelmeztettek ( miután már kihúztam ) és csak mellé böktem a számot, azt mondták úgy jó lesz, de elég lazán kezelték ezt a szám dolgot, szóval azért nem hinném, hogy 0-nák. A környezett már más dolog, ha a javító tanár nem jön rá és nem bírja vissza keresni te milyen IDE-be írtad ott lehetnek bajok. Nem tudom milyen nyelven érettségiztél de pl nálam nem mind1 melyik környezetbe fordítják a forrásom ( amíg a VS tudja értelmezni addig a GCC van amivel nem bír "megküzdeni" )...
Mondjuk a project fájlokból vissza tudja keresni, ha akarja.
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

Szilárd

#2
Én java-ban írtam, tehát maga a forrásfájl már eléggé erőteljes feltüntetése annak, hogy mi a programozási nyelv, hiszen a kierjesztése is *.java. Az egyetlen opció, mint IDE, az a Netbeans volt, ami ugye már a vizsgajelentkezésnél le lett szögezve, szóval szerintem azokat az adatokat is szintén megkapja majd a javítótanár. Reménykedem a legjobbakban, köszönöm a válaszodat!
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Powered by EzPortal