Token

Indította Azzeroth, 2013 május 20, 04:38:42 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Azzeroth

Sziasztok, hogy lehet azt megoldani, hogy egy itemet adott mennyiségű Item-ért, tokenért lehessen megvásárolni és persze berakni egy vendorba :D

processzor

Üdv, adatbázisban készítesz egy npc-t, vagy már egy kész npc-be rakod bele az itemet db-ben vagy parancsal.
Ehhez extended cost id szükséges amit itt megtalálsz elég sok minden benne van: http://wiki.wow-v.com/Extended_Cost .

Ha db-ben csinálod akkor npc_vendor táblába kikeresed a vendor id-jét és ott belepakolod szépen , értelemszerűen.

Paranccsal odamész az npc-hez targetolod és .npc add item itemid 0 0 extcostid és már benne is van. Ha kérdésed van írj nyugodtan. :)

Azzeroth

Arra nincs lehetőség, hogy sajátot hozzak létre?:D
Vagy ahhoz az adott item nevét kell változtatni?:D

processzor

Hát saját ext id-ét létrehozni bonyolult munka. Mit szeretnél pontosan? Írd le és akkor ki okoskodjuk. :)

Azzeroth

Háát mintha pl 5 Emblem of Conquest lenne, csak Más nevet akarok neki :D

processzor

Nos, akkor egyszerű a dolog. Tegyük fel a szervered neve az, h Azzeroth WoW és gondolom ilyesmi nevet akarsz adni a tokennek, pl a szervered neve. Belemész az item_template táblába, kikeresed az Emblem of Conquest -et. Átnevezed, és amikor töltöd bele az npc-be a cuccot, akkor a conquest extended cost id-jét kell megadnod, amit megtalálsz az oldalon amit adtam. Ha átnevezted a conquestet restartolod és az lesz a neve amit adtál.

Azzeroth

Pont eltaláltad a régi szeróm még WoTLK elején Azzeroth WoW volt :33
Rendben, köszii a segítséget ;)

Powered by EzPortal