Hibaüzenetek TC2 3.3.5a induláskor

Indította Tudvari, 2013 július 17, 08:32:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Tudvari

Sziasztok,ezek a hiba üzenetek fogadnak.Mi lehet a megoldás? (A szerver fut,de fő a biztonság)
Leginkább az MMAPS és a skilles dolog érdekelne,a többit nagyjából tudom.
Mennyire zavarja TC-t az,hogy beírtam a creture_template-be loot id-t úgy,hogy a loot template-be nem is raktam be neki lootot?Nagy baj ha nem javítom ki?Mert így később könnyebb lesz.

http://pastebin.com/APQ0uU7B

Zolee

#1
Az MMaps az nálam is elavult (ugyanezeket dobja ki), szerintem újabb verziójú Extractorral kellene kibontani... bár még nem foglalkoztam vele azóta.
Én kikapcsoltam az MMapsot ennek következtében, hogy ne zavarjon be a továbbiakban.

Amúgy, most már szinte minden kis apróbb kihagyás zavarhatja, tehát tegyél be Loot-ot is. Régebben nem rinyált ennyit érte.

Ja, meg ilyet is láttam a kódban, erre is ügyelj:

Loading Creature templates...
Creature (Entry: 50009) has invalid unit_class (0) in creature_template. Set to 1 (UNIT_CLASS_WARRIOR).
Creature (Entry: 50011) has invalid unit_class (0) in creature_template. Set to 1 (UNIT_CLASS_WARRIOR).
Creature (Entry: 50012) has invalid unit_class (0) in creature_template. Set to 1 (UNIT_CLASS_WARRIOR).


Fontos, hogy az NPC-nek legyen Class beállítva, tehát ami 0-án van azt írd át pl. 1-re (azaz Warrior).

Itt meg maximum 50 lehet a `RequiredSkillPoints`, de gondolom ez is egyértelmű:

Loading Quests...
Quest 4181 has `RequiredSkillPoints` = 200 but max possible skill is 50, quest can't be done.

Tudvari

#2
Rendben,bár az utóbbi questeket nem én csináltam,alapból elrontottta az aki a world-ot csinálta :D
És egy questnek akkor hogy állítsam be pl azt,hogy : min 350. cooking?

Ez azért van,mert 10-re állítottam a max levelt configban,ugye?
Level 80 specified for dungeon 288 in table `lfg_dungeon_rewards` can never be reached!

Az MMaps nem teljesen elavult,akkor a nem elavult részek jól fognak menni?

És ezek?
Loading Conditions...
Skill condition specifies invalid skill value (390), skipped
Skill condition specifies invalid skill value (390), skipped
Skill condition specifies invalid skill value (390), skipped


Update: amiket én okoztam azokat kijavítottam,sokat is segített,mert a log így rávilágított arra,hogy a víz alatti halat miért nem tudom beaggrózni :D Már csak a 2 skilles error és az MMAps maradt.

Zolee

#3
IdézÉs egy questnek akkor hogy állítsam be pl azt,hogy : min 350. cooking?
Hát sajnos nagyon máshogy nem, igazából tényleg ennek a kettőnek lehet valami köze csak hozzá: RequiredSkillId, RequiredSkillPoints... Igazából lehet, ha figyelmen kívül hagyjuk úgy jó, bár fogalmam sincs, szerintem a max. 10-es szint miatt is sírhat a szája.

Igen, úgy lehet értelmezni, hogy a szint miatt.

Level 80 specified for dungeon 288 in table `lfg_dungeon_rewards` can never be reached!

Nos, ezt most én sem tudom. Az biztos, hogy számára valami nem elfogadható értéket ad meg egy (vagy több) bizonyos Skill-hez.

Loading Conditions...
Skill condition specifies invalid skill value (390), skipped
Skill condition specifies invalid skill value (390), skipped
Skill condition specifies invalid skill value (390), skipped


A Conditions táblán belül keresgélj.

Powered by EzPortal