Játékokban hackelés (leírás+videó) (root jog szükséges.)

Indította Raisen, 2013 július 26, 12:07:14 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Raisen

Kezdeném az elején. Sajnálom a felvétel szaggat, de minőségben jó + itt a leírásom (Nem volt optimális egy screen recorder sem ezért pc vel összekapcsoltam a telefonom és gépről vettem Action!-al és mivel wifin keresztül ment a dolog eléggé szaggatott és a telefon volt a host.)


Első dolgunk letölteni http://fbe.am/mij "Game killer hacker"
Jelszó: infobarkacs.hu
Felrakjuk a telefonra (root jog szükséges a futtatásához)
Kis ikon kikerül az asztalra ami a program benyitása lesz játék alatt.
Elindítunk egy játékot aminek pont, arany vagy valami hasonló rendszere van kis ikonra katt beírjuk az akkori értékét valaminek én esetembe xp pont rákeresünk dword opcióval kidob egy halom találatot esetleg meg sem jeleníti olyan sok. Játékban szerzünk arra a pontra még párat legyen most gold pl eddig volt 100 rákerestünk most gyűjtöttünk hozzá +7 akkor kereső újra 107 keresés már jóval kevesebb találat lesz ezt addig folytatjuk még 1-3 tábla nem marad 1 a legjobb mert akkor a kívánt érték fog változni, több helyen jelzés miatt lehet több tábla marad pl 3, táska pénz érték, fent jelző pénzérték, character infóba jelezett érték nem probléma mind a 3 átírjuk mentjük és szerzünk hozzá akár +1 pontot már jóváíródik a mi értékünk videóban prezentálva.

http://youtu.be/F57AP9L5gqo

Eddig 3 játék értékeit keresgettem mindegyiknél működött.

Subway surfers
Wall climb
Flick Home Run!





▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Tudvari


Raisen

#2
UnlockRoot-al ez a leggyorsabb one click program vagy flashtool és gépről nyomod a többit parancssorral amikor még én csináltam nem voltak ilyen gyors módszerek amúgy googleba be írod telefonod teljes nevét és mellé root.

Véleményem szerint root jog tesz teljes felhasználóvá és pofátlanságnak tartom, hogy alapból korlátozott user joggal látnak el, csak azt nem tudom miért éri meg nekik. 1. úgy is feltörnek mindent akár milyen rendszer jön ki és tökéletes programot készítenek rá 1 hónapon belül. 2. A telefonod azt csinálja amit a támogató cég akar pl alap programok amire nincs szükséged nem tudod lekaparni, rád erőltetik mit használj rajta, frissítések jönnek addig csesztet még nem rakod fel (Megjegyezném a saját támogató cég az én telefonomra olyan frissítést küldött amitől laggolt a telefonom mint a fene és újra indult folyamatosan én ekkor rootoltam és másik romot raktam fel. Sony Xperia P.) 3. Aki nem ért hozzá úgy sem módosítgatná a telefon alapjait legalább egy terminal lenne ami alapból jelszóval root-ba használható és meg lenne minden oldva aki nem ért hozzá úgy sem tudna semmit elrontani.

Hasonlításképpen hasonló az érzetem root jog nélkül mint, ha lenne egy windowsom amiben elérhetők a programok és az asztal némi személyre szabhatósága & egy programok telepítése törlése opció a többi korlátozva lenne.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal