Azzinoth WoW |TBC 2.4.3|

Indította Naxon90, 2013 augusztus 14, 09:17:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Naxon90

Jöhetnek a szerverrel kapcsolatos hozzászólások!
Kérem kulturáltan, mint ahogy ez itt elvárt.
Köszönöm!

Regos

Hali! Én vagyok a szerver tulajdonosa, ha bármi probléma van felém lehet jelezni. Nem gondoltam volna, hogy pont egy játékosom teszi közzé a szervert. :) Köszönöm és bátran lehet jönni a szerverre! :)

Üdv.: Regos

Naxon90

A szerver sajnálatos módon megszűnt, mivel nem volt érdeklődés iránta.

dave017


Regos

Ez most nem a kitartásról szólt, hanem arról, hogy csak Magyaroknak nem érdemes szervert készíteni, nagyobb távlatokban kell gondolkodni... A weblapon egy kicsit bővebben le van írva, ha érdekelnek a miértek, okok.

dave017

Nemzetközi szinten sem egyszerű beindítani egy TBC szervert és nem is érdemes, mert abból is csak csalódás lesz

Raisen

#6
Sajnos ebbe a hibába én is bele estem régebben kb 1 éve amikor arra gondoltam kell egy tbc szerver, mert ott megvolt a hangulat, de hiába volt pár játékos az akkori idő hangulata elmúlt. Ezt egy egyszerű példával vázolva is meglehet próbálni, ha persze abban a korban éltél. Régebben a kazettás videó játék korszak volt a legszebb és a ps1 megjelenésének kora, ha ma beszereznék akár melyikből is egyet max nosztalgiának el menne de az élményt nem hozná vissza. Wowosok létszáma közel 4 millióval csökkent tbc óta. Wotlk kezdetekor közel 10 milla játékos tolta az eredetit és szépen ez ment lefelé majd wotlk 3.3.5a újra elérték és szintén ment ez az esés még a mostaninál nem tartanak 6-7 millió. Persze ez még mindig marha sok, de ha ekkora zuhanás volt eredetin törtön mi érhette az embereket. Régi kedvelt szerverem rworld 1 éve néztem rá 30 játékos volt fent akkori tbc és wotlk kezdetkor 1-2 k között mozgott. Magamon és ismerőseimen is észre veszem egyre kevesebb időt fordítunk játékra és többet másra az, az ebből levonhatóan 10 év múlva sehol nem lesz a wow, mert nem fogják ismerni a múltját és nem is fogják érdekelni az embereket, mert újat nem tudnak mutatni. Wotlk után nálam elvágta magát szinte teljesen a játék és kb 10 free mmorpgt tudnék mondani ami oda és vissza veri ezeket a kiegeket.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal