JFA WoW - Battle

Indította Blazer, 2013 augusztus 26, 08:38:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Blazer


EroniX

#1
Nekem alapvetően tetszik a szerver, bár az egyediségét jórészt az ac-web nevű rendkívül színvonalas és sokszor hasznos már-már elengedhetetlenül szükséges oldalnak köszönheti. Szépen belezsúfoltátok lényegében az egész ac-webet egy szerverbe. Szép weboldal, jó szerver, nincs játékos. Azért mert ez nem elég, de erre nem térnék ki. Érdemi javaslatom, hogy amikor a játékos felmászik a weboldalatokra valami ilyesmi fogadja: JÁTÉKOSSZÁM: 0/150, ez nem jó. Rögtön menekül is, szerintem azt a játékosszámlálót távolítsátok el de igen gyorsan.
Azuregos Delta Force

Raisen

#2
Csoda még nyílnak wow szerverek. Kb 1 éve már kliensben módosítottam modelleket és retextúráztam és ez a megoldás eléggé hát ... Lenne egy html web amin kint lenne account reg, realm, és a patch, hogy kell berakni honnan kell leszedni semmi más még akkor sem olvasnák el. Ezen már akkor gondolkoztam hogyan lehetne megoldani és nevemsenki készített is egy bevezetőt belőle. Kliens és a szerver közötti patch számot veszi figyelembe és egyszerűen átírod pl 100-ra hex editorral ki keresed wow exeben eredeti patch számot ott is átírod így a szerverre addig nem tudnak felmenni még nem módosított exe van mert nem egyezik a build szám ezzel megvan oldva, hogy leszedjenek egy álltalatok készített custom launchert ami autómatikussan leszedi ftpről a patch fájlt és berakja ugyanis, ha előrébb lévő betűvel rendelkezik vagy számmal pl patch1 a letöltendő fájl neve patch2 nem kell módosítani, mert alapból a nagyobb értékű érvényesül és felül bírálja ugyan abban a szerkezetben lévő patch fájlokat sőt így híreket is ti tudtok kirakni laucherbe és egyszerűen csak updatel ha valamit csináltok rajta. Bőven letelt az az idő amikor félkész munkák elegek egy szerver indításhoz telített így is a piac a kimagasló minőség nagyon fontos és az egyediség.

Videó alapján bíráskodni elég lelombozó lenne amit gondolok, szerveren nem voltam fent így arról véleményt nem tudok alkotni és nem is fogok, mert az az idő már elmúlt elég rég :)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal