Jeutie's Blizzlike Repack (3.3.5a) - RBAC!!!

Indította Senlan, 2013 október 28, 02:58:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Senlan

Sziasztok!

Ma letöltöttem a Jeutie's Blizzlike Repack (3.3.5a)-ot. Már a karakteremmel is beléptem a játékba, amikor rájöttem, hogy a repack RBAC-s, és nem tudok egy parancsot se használni, sőt akármit írnék a chatbe, enterrel nem küldi el.

Aki ismeri az RBAC-t, és esetleg tudna segíteni, kérem írjon!
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

Senlan

#1
Nos, elhamarkodtam az előző témában leírtak azon részét, hogy minden problémám meg van oldva. Mivel ugyanez a problémám, mint a Jeuties's Repack-nál, inkább ide írok, mint hogy új témát nyissak.

Szóval valaki tudna nekem segíteni abban, hogy az accom tudja használni az összes commandot?:D

UPDATE: Olvastam egy leírást, miszerint az rbac_account_permissions táblába kell beírni a 192-es és a 196-os permissiont az 1-es, azaz az admin accountra. Ezt mind meg is tettem, de nem lett jó. Beírtam még az 1-est is, amit instant logout-ot ad, az működik o.O

Remélem ti tudtok segíteni :D
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

trinity

A jeutie repack egyaltalan nem rbca hanem az trinity.En anno azt hasznaltam.

Senlan

Idézetet írta: trinity Dátum 2013 december 17, 05:07:05 DÉLUTÁN
A jeutie repack egyaltalan nem rbca hanem az trinity.En anno azt hasznaltam.

Én most nem a Jeuties-ről beszélek. :D Hanem egy saját leforgatott release-ről, amiben RBAC rendszer van.
Az rbac_account_permissions táblába beírkáltam a 192-t és a 196-ot, tehát az admin rangot és az admin commandokat, de akkor se jó. Pedig console-ben kiírja hogy beaddoltam. Nem hiszem el... Csak én járhatok így :D

Remélem valaki tudja mi a hiba :DD
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."


Senlan

"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

Senlan

Idézetet írta: trinity Dátum 2013 december 17, 05:30:19 DÉLUTÁN
A google a baratod?

http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?176819-How-to-RBAC

Visszavonok mindent!:D Köszönöm!:) Csak importáltam az új rbac táblákat mysql-be. Innen már el tudok indulni. És remélem be is válik :D
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

Senlan

Idézetet írta: Bhnh Dátum 2013 december 17, 05:48:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: trinity Dátum 2013 december 17, 05:30:19 DÉLUTÁN
A google a baratod?

http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?176819-How-to-RBAC

Visszavonok mindent!:D Köszönöm!:) Csak importáltam az új rbac táblákat mysql-be. Innen már el tudok indulni. És remélem be is válik :D

Nem vált be :/ Valaki valami ötlet??
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

schuben

ha jól tudom és azok használod teljesen amit letudsz tölteni akkor kell lenni egy admins accountnak és ahoz hozzá van rendelve és azokat nézd át
http://collab.kpsn.org/display/tc/RBAC%3A+Role+based+Access+Control
http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?176815-RBAC-trinity-core

Armin

Adatbázisban ne írogass semmit. Azok úgy jók, ahogy vannak (voltak).
Konzolban: .account set gmlevel ACCNEVED 3 -1

És már tudsz is használni minden parancsot a játékban.

Senlan

Idézetet írta: Armin Dátum 2013 december 17, 08:59:43 DÉLUTÁN
Adatbázisban ne írogass semmit. Azok úgy jók, ahogy vannak (voltak).
Konzolban: .account set gmlevel ACCNEVED 3 -1

És már tudsz is használni minden parancsot a játékban.

Az már megvolt, nem működik. RBAC miatt szerintem.
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

Armin

Ennek 1000%, hogy működnie kell. Ha mégsem, akkor vagy nagyon gáz repack-ot használsz, vagy nagyon elírogattál valamit adatbázisban  ;D

Senlan

Idézetet írta: Armin Dátum 2013 december 18, 02:24:11 DÉLUTÁN
Ennek 1000%, hogy működnie kell. Ha mégsem, akkor vagy nagyon gáz repack-ot használsz, vagy nagyon elírogattál valamit adatbázisban  ;D

Fentiekben leírtam, hogy nem repackról beszélek most, bár azzal is volt problem régen, az most nem fontos :D hanem saját emunál :D Ha esetleg megnéznéd teamviewerrel, akkor skype nevem: gyuri975
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

Armin

IdézFentiekben leírtam, hogy nem repackról beszélek most

Akkor viszont nagyon elírtál valamit  ;D

Senlan

#14
Idézetet írta: Armin Dátum 2013 december 18, 02:30:46 DÉLUTÁN
IdézFentiekben leírtam, hogy nem repackról beszélek most

Akkor viszont nagyon elírtál valamit  ;D

Az meglehet, bár nem módosítottam semmit :D Csak amit fent leírtam, a 192-t és a 196-ot írtam be account azonosítókkal együtt az rbac_account_permissions táblába :D
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

Powered by EzPortal