Online (ingyen) tárhely WoW szerverhez???

Indította Senlan, 2013 november 19, 04:43:44 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Senlan

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy egy elkészített 3.3.5-ös TrinityCore szervert fel lehetne-e helyezni egy olyan "tárhelyre", ahonnan tudnám futtatni különösebb lagg nélkül lehetőleg 0-24-ben?

Tudom, biztos jönnek az "ott a szerver hosting, tök olcsó" hozzászólások is. Ezt teljesen megértem, de az én szerverem csak a közeli RP-s haveroknak lenne, ahol kedvünkre tudnánk RP-zni. És ebből kifolyólag nem szeretnék pénzt kiadni egy bérelt szerverre, hiszen úgy gondolom 5 emberre felesleges.

Válaszaitokat előre is köszönöm!:D

Üdv: Bhnh
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

zerus

A tárhely, mint a neve is mondja tárolásra szolgál, nem arra hogy ott bármilyen programot futtass.

Ha te egy saját szerver akarsz futtatni, akkor 4 opció áll a rendelkezésedre:
1. Hosting, amit te is írtál (a legolcsóbb megoldás)
2. VPS-t bérelsz (minimálisan drágább mint az első megoldás, de ugye a gép teljes körű karbantartást/üzemeltetést is neked kell végezned)
3. Komplett szervergépet bérelsz (a legdrágább megoldás és szintén neked kell végezned a karbantartási/üzemelési munkákat)
4. Otthonról (viszont akkor nem lesz 0-24-es a szervered, csak ha sokat áldozol áramra)

Armin

A VNG-nél pl. 66Ft/slot. Ha mondjuk 10 slot-os szerót bérelsz, akkor havi kemény 660Ft. Ennyit azért csak tudsz rá áldozni  ;D

Senlan

Köszi a tippet, Armin!:D Nem is hittem, hogy a VNG ilyen olcsó. Lehet hogy beruházok egy 10-20 slotos szerverre :D
Még1x köszi a tippet!

Zerus, neked is köszönöm szépen a segítségedet!:))

A témát zárom. :)
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

Powered by EzPortal