[MOP] Toborzás

Indította thundrrr, 2013 december 08, 08:53:42 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

thundrrr

Sziasztok!
Egy pársort írok..egy "fun" szervert szeretnék ősze dobni, adódott rá lehetőségem ismét (nagyon régen foglalkoztam vele, de kedvem lett hozzá megint.)Valamiért úgy érzem ismét hozzá kell, hogy kezdjek.
Helyzet az, hogy gyengécske tudásommal nem megyek sokra ezért szeretnék verbuválni egy kisebb csipi-csapit akik egymás tudását kitudják egészíteni akik esetleg kedvet kapnának hozzá jelezzék valamilyen úton módon. Igazából szervergép adott tehát minden olyan dolog megvan hozzá amire szükség lehet egyedül tudást kéne kiegészíteni, ez a wow szerver csak egy töredéke lenne egy "hálózatnak" több tervem van(Nem csak Multi játékok terén), fellendíteni szeretnék egy jó szervert ahol tényleg szeretnek feljárni egymáshoz az emberek és ezzel egy nagy közösséget kialakítani. És fejleszteni tovább egy közösséget, amik több dologból állnak, de ezek jelenleg nem publikusak.

Várom minden fórumozó reagálását!

Üdv thundr
▀█▀ █▬█ █▄█ █\█ █► █2 █2 █2

thundrrr

#1
.
▀█▀ █▬█ █▄█ █\█ █► █2 █2 █2

brecky

#2
Szia én benne lehetek, több éve gyakorlatom van linux rendszergazada téren, és a WoW szerverhez is értek.

Skype: brecky_12

zerus

Meghallgatás szintjén érdekel a dolog, a többit meg utána meglátjuk. :)

thundrrr

#4
Nagyon örülök, hogy van 1-2 jelentkező de még jobban örülnék ha többen jelentkeznétek!
Úgy néz ki a dolog, hogy akik itt össze gyűlnek, egy magyar wow szerveren fognak lenni mivel egy másik csapat is verbuválódik jelenleg akik egy londoni szervert indítanak.Egy néven fogunk futni és egy csapatban leszünk, a londoni szerver több mint valószínűleg nem azonos patchel fog menni a magyar szerverével de ez még át beszélésre fog  kerülni és minden egyéb tényező!
Akit minimálisan is érdekel a dolog dobjon egy elérhetőséget felveszem vele a kapcsolatot, lesz egy megbeszélés amit péntek-szombat(13-14-edikén) est tájékú(Kb 6-8 óra között attól függ,melyik napra esik és melyik napot tartjátok jobban alkalmasnak)  szeretnék meg szervezni mivel többnyire ilyen időszakban mindenki rá ér!
Tehát várom még mindig a többiek jelentkezését is !

Üdv thundr
▀█▀ █▬█ █▄█ █\█ █► █2 █2 █2

brecky


Roamer

Most én is elkezdtem foglalkozni a skyfire féle mop-al és a patch váltás miatt sajnos nem akar jó lenni a belépés, de most azon vagyok hogy megoldjam. nem tudom megoldották-e, de szépen halad. csak hétfőn leszek, de ha gondolod vegyél fel skype-ra és szívesen segítek ha tudok: buzder.lantos.andras a skype nevem

Üdv: Roamer
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Zedin

Szia. érdekelne a dolog. Sok tapasztalatom van linux rendszergazda téren, és a core-t elég jól ismerem. --értek npx scriptekhez, smartai scriptekhez, questekhez, db-t tudom kezelni szinteinden fomában. skype: wow.zedin
http://golden-wow.com
Dev name: Zedin



Powered by EzPortal