Auto login/auth kérdés

Indította Gameka, 2013 december 22, 11:40:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Gameka

Üdv, nem nagyon találtam olyan helyet, ahol fel mertem volna tenni a kérdésemet, így sajnos nem volt más választásom, mint így kérdezem meg (new topic)... :-[

A címből értetődő (legalábbis próbáltam nyílt, közvetlen és lényegre törő lenni), mi szerint kinek milyen elképzelése van azzal kapcsolatban, hogy hogyan is lehetne megoldani/kivitelezni mindezt? Elképzelés/szituáció a következő volna: van egy tag (nevezzük Bélának)

Béla, egy "gyönyörű hétágrasütőnapos" napon úgy dönt, hogy fejlesztésbe adja a fejét és hozzá is kezd. Telik múlik az idő és már kezdi marhára unni, hogy minden egyes debugnál be kell firkálni a felhasználót-jelszót csak azért, hogy lássa mi változott a világban.

Erre valami megoldás/elképzelés/ötlet volna/lenne valakinek? :)

(lásd példaként, battle.net app, van egy regisztrált játékod, teszem azt az én esetemben sc2, és ha az alkalmazásból indítom, automatikusan nekiáll auth-olni a felhasználómmal)

Előre is köszönöm a válaszokat, és az esetleges fejfájásokozásért pedig előlegben is elnézéseteket kérem! ::)

Szilárd

Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Gameka

#2
Valami ilyesmi igen, még nem néztem meg/nem jutottam el odáig, hogy megnézzem, de igen valami ilyesmire gondoltam, ahogy nézegetem. :)

UPDATE: na szóval megnéztem, igen bebizonyosodott, hogy valami hasonlóra gondoltam, egyben más valamire is. Amolyan nyílt forrású dologra, de egyenlőre ez is megteszi, mert ezen a nyomvonalon legalább már el tudok indulni, mert tulajdonképpen nem tudtam, hogy milyen vonalon induljak el. :) Még egyszer köszönöm! :)

Szilárd

A program készítőjének az érdeme, de örülök, hogy működik. :)
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Powered by EzPortal