Jadecore 5.0.5 (Pandashan Core)

Indította clawlancer, 2014 január 04, 04:52:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

eztcsekk


Armin

Igen. Azt nézem én is, hogy ez kb. használhatatlan  ;D

clawlancer

Idézetet írta: Armin Dátum 2014 január 05, 12:45:12 DÉLELŐTT
Igen. Azt nézem én is, hogy ez kb. használhatatlan  ;D

Igen, használhatatlan, egy Full opcode lista, plusz forráskód, world DBvel:DD Több kell még?

eztcsekk


EroniX

Idézetet írta: clawlancer Dátum 2014 január 05, 01:12:23 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Armin Dátum 2014 január 05, 12:45:12 DÉLELŐTT
Igen. Azt nézem én is, hogy ez kb. használhatatlan  ;D

Igen, használhatatlan, egy Full opcode lista, plusz forráskód, world DBvel:DD Több kell még?
Hasznalhatatlan mert semmi kezzel foghato dolgot nem raktal le az asztalra. Forraskod nelkul ez a ket kep csak f*szveres.
Azuregos Delta Force

Armin

#6
Idézetet írta: EroniX Dátum 2014 január 05, 02:05:50 DÉLELŐTT
Hasznalhatatlan mert semmi kezzel foghato dolgot nem raktal le az asztalra. Forraskod nelkul ez a ket kep csak f*szveres.

Áááá, hagyd. Mostanában valahogy ez a divat. Össze gugliznak mindent, és ha esetleg találnak valami használhatót, akkor már májerek.

Clawlancer:
Amúgy csak szólok, hogy az 5.1.0-hoz, az 5.3-hoz, és még az 5.4-hez is van olyan emu, ami gond nélkül lefordul, és teljes opcode listával van ellátva. Ja igen. Azt mondjuk nem ajánlanám neked, mert sajnos azokkal dolgozni is kellene  ;D
Mivel voltál annyira kedves, és gondolom szándékosan kitakartad az opcode-okat, ezért akinek esetleg kell, annak itt van a teljes 5.0.5 opcode lista:

MOP 5.0.5 Opcode

eztcsekk

Idézetet írta: Armin Dátum 2014 január 05, 03:22:22 DÉLELŐTT
Idézetet írta: EroniX Dátum 2014 január 05, 02:05:50 DÉLELŐTT
Hasznalhatatlan mert semmi kezzel foghato dolgot nem raktal le az asztalra. Forraskod nelkul ez a ket kep csak f*szveres.

Áááá, hagyd. Mostanában valahogy ez a divat. Össze gugliznak mindent, és ha esetleg találnak valami használhatót, akkor már májerek.

Clawlancer:
Amúgy csak szólok, hogy az 5.1.0-hoz, az 5.3-hoz, és még az 5.4-hez is van olyan emu, ami gond nélkül lefordul, és teljes opcode listával van ellátva. Ja igen. Azt mondjuk nem ajánlanám neked, mert sajnos azokkal dolgozni is kellene  ;D
Mivel voltál annyira kedves, és gondolom szándékosan kitakartad az opcode-okat, ezért akinek esetleg kell, annak itt van a teljes 5.0.5 opcode lista:

MOP 5.0.5 Opcode

Igen ez a nagy igazság, lehet akármilyen Source a kezedben, ha nem érted, dolgozol vele keményen használhatatlan mind. (Lásd. azokat a szervereket ahol a Core fejelsztő kiszált)

Armin:

Thx, az Opcode listáért.

clawlancer

Egyenlőre van 1-2 Compile hiba, azok javítása után, érkezik egy repack, türelem.)

Anubisss

Háromfajta ember van. Aki tud számolni és aki nem.

NevemSenki

Mert..... pontosan semmiért. :)

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

mist-er

Idézetet írta: Armin Dátum 2014 január 05, 03:22:22 DÉLELŐTT

Mivel voltál annyira kedves, és gondolom szándékosan kitakartad az opcode-okat, ezért akinek esetleg kell, annak itt van a teljes 5.0.5 opcode lista:

MOP 5.0.5 Opcode

Nem néztem ugyan végig a linked, de az első pár darab után szerintem neked is le fog esni mennyire átvágott valaki.

https://github.com/TrinityCore/TrinityCore/blob/4.3.4/src/server/game/Server/Protocol/Opcodes.h

Armin

#12
Nem, nem vert át senki, csak valószínűleg rossz emuból másoltam ki a listát  ;D. Ettől függetlenül elég sok félbehagyott / fejlesztés alatt lévő emuban benne vannak a kódok. 2 perc guglizással bárki beszerezheti. Mondjuk ettől még nem lesz használható 1 emu sem  :)

brecky

Ja ezek a átvágások éleg sok emebrnek bejön, csak röhögni tudok rajtuk, amugy nekem is adtak 5.0.5 pandahas komlet szerver kodot csak én elöbb  átnéztem sz képzerljétek a mozgás struktura 95% 4.3.4, beszarás.Hamarabb fogom a 5.4.2 feltörni mivel vannak sniffelt adataim mint ezt a padahast kijavitani. Amugy átverésnek kurva jo..

Csak megemliteném hogy https://github.com/ProjectSkyfire/SkyFire_5xx/ fejlesztem tovább és elég jo haladok

Powered by EzPortal