Kompatibilitási problémák

Indította Azzeroth, 2014 március 22, 06:59:07 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Azzeroth

Üdv.

Egy kis segítséget szeretnék kérni, a MuOnline-t nem tudom ki ismeri, volt e már hasonló problémája, de
Windows 7 Ultimate x86-ot használok, és XP-n soha nem volt problémám egy programmal sem, de rengeteg játék, program ami XP-n ment ezen a ****on nem megy.. :(

Most pl. ha elindítom a játékot felugrik a WaitCursor 1 másodpercre kb. és eltűnik.
Gondolkoztam vissza raktam a 4.0-s keretrendszert, rendszergazda ként próbáltam futtatni minden op.rendszer kompatibilitást megprobáltam a tulajdonságok blabla menűpontban, UAC nullán, Adatvégrehajtás megakadályozásának listájában is szerepel ill engedélyezve van.
Azt írták elég sok programra, hogy így menni kell mindennek...

Előre is várom válaszotokat.

Nagy Arnold

Raisen

Sajnos nem hiszem, hogy működni fog. Win 8 alatt még eddig sem jutottál volna ott már ahogy megnyitod leáll az alkalmazás viszont ms van "elvileg" olyan lehetősége, hogy windows xp mode (win7-re)
http://windows.microsoft.com/hu-hu/windows7/install-and-use-windows-xp-mode-in-windows-7


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Action

Na igen, a MUOnline...
Anno én is játszottam vele és nagyon szerettem, majd jött a Windows 7 és nem indult el.
Én szerintem a világon mindent próbáltam és nem tudtam összehozni.
Valamit nem szeret a Win7-en.

Kompatibilitást próbálj meg XP-re állítani vagy rakj fel valahogy Win7 mellé egy XP-t.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Powered by EzPortal