Ha van felesleged most válts eredetire

Indította Raisen, 2014 július 06, 05:21:57 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Raisen

Abba hagytam a wowot jó időre, ismerősöm mondta jó lenne újra elkezdeni. Nem akartam unfer bugos nemtörődöm szervereken játszani ami kb 2 évvel le van mindig maradva az eredetitől, no meg panda idején még értékelhetőnek sem mondanám egyiket sem. g2a-n min akadt meg a szemem 10 euroért catáig kulcs és 30 napos game card, egyből ment is a vásároltak közé szóval ajánlom nektek is inkább váltsatok eredetire, az, az élmény rengeteget dob a játékon még így is, hogy kb 6 évig játszottam és fejlesztettem rajta.
https://www.g2a.com/world-of-warcraft-battlechest.html?___store=hungarian

Szerintem 3100 FT megér a játék utólag 85 kell vásárolni panda kieget ami szintén g2a-n fent van. Kb 6500 ft megvan az egész, még kevesebb is. Kisebb "VIP" támogatás törtön áráért pedig havonta tudod fizetni game cardot.





▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

NevemSenki

Szia, én megvettem, igaz nem ilyen olcsón...
Játszok már 4 hete, és ez a WoW már nem az a WoW..... Minden karinak egybe az összes Mount, pet, Achi... ez a Pet Battle egy felesleges fos. Nem beszélve a Spell-ekről, feleslegesek a Trainer-ek. Full üres Dalaran, Ragnaros-on tutira. Egyedül leütöttem Uldut. Ezek a buta hátasok, mint a Pandaren sárkány az az aranyszínű...
Ez már nem az mint ami régen volt, nem beszélve a PVP-ről.
Túl egyszerű lett ez már ahhoz hogy élvezhető is legyen.
Ez az én véleményem.
Mindenki próbálja ki, vegye meg, nagyon sokan jónak tartják, lehet csak én vagyok negatív.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Szilárd

Én is ugyanilyen negatívan állok a dologhoz. Ez már nem az a WoW, amivel anno minden délutánját eltöltötte az ember, ami a privát szervereken is úgy dübörgött, ahogyan annak kellett.

Személy szerint nagyon élveztem a játékot még a Tauris WotLK idején (legalábbis még S5 környékén), bár inkább azt mondanám, hogy a pre-WotLK volt a legeslegjobb. Komolyan mondom olyan élményeket kaptam akkor a játéktól, olyan embereket ismertem meg, olyan társaságok kovácsolódtak, amiket büszkén mondhatom, hogy 20 év múlva is emlegetni fogok. Kövezzetek meg érte, de ez akkor is így van.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Raisen

#3
Hát nemtudom állt mindenkinek az tetszik amin kezdte én 2.1.3 BC és az jön be jelenleg is a legjobban. Nálam pont fordítva van wotlk nem tetszett annyira (Na a cata meg végképp daráló számomra a legunalmasabb contetntes kieg) viszont mostani pandás cucc bejön. Pet battle pont az a pontja amit nagyon élvezek volt olyan nap amikor csak azokat húztam és fejlődtem velük. Rengeteg olyan apróságon változtattak ami sokat dob az élményen és újítás ezek között az egyik pve téren, hogy soloban is jól gearelheted magad a nagyobb instákra és olyan hack'n slash élményt ad az egésznek. Catában megölték már a talentet és hybrid lehetőséget elvették viszont amennyire változott szintén tetszik és úgy keverheted talentet ahogy fejlődsz egy ágban amire van szükséged nem úgy, hogy x pontot le osztasz, hogy adott skill bonuszt megkapj pl lock esetén ha destrut pvp használod és survira mész nem kell lepakolgatni demo és affliba drain life erősítésig és pet bónuszokig hanem egyszerűen azt választod fejlődés közben amiket hasznosnak találsz az adott célra. Igaz bőven könnyebb lett így a játék, hogy tényleg solo insták dungik direkt vannak viszont megmaradt a csapat élmény is. Talán lvl 10-15-ig fejlődtem küldivel azóta csak bg és dungeon szinte. Összesítve exp szerint így jön a top listám

1. BC
2. Classic
3. Panda
4. Wotlk
5. Cata

Igazából mindegyik külön ízlést célzott meg és úgy gondolták hogy az miatt maradnak majd. Nálam a kedvem elmegy vagy megjön a login képernyőnél és ez nagyon fontos. Bc-s darkportal és az a zene ami ment mögötte isteni volt http://youtu.be/fl2KS5c26t4 és a maga szín világa és hangulata ahogy ki volt az egész alakítva hiába sok minden nem változott az alap classic területeken mégis érződött az új világa. Viszont a wotlk-s fagyos cucc nekem egyántalán nem tetszett és nem ragadott el ahogy catás tűzben is tűz ég világ. Panda atmoszféra megint ütős lett és ezért tetszett meg.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

strikeek

Emberek, a Budapest WoW ( Új ) csapata  egy olyan projekten dolgozik ami pont erről a játékélményről szól. Szeretnénk visszahozni a régi játékot a wow világába azzal, hogy a Budapest WoW 2.4.3 TBC verzióval vissza hozzuk. Teljes erőbedobással, maximális stabilitással és szorgalommal fogunk rajta dolgozni. De ahhoz kellenek az emberek is, akik ezt kihasználják majd.

https://www.facebook.com/pages/Budapest-WoW/337508052958373

Tegnap kiraktam egy bejegyzést, mostanra már
25   Új kedvelések
49   Erről beszél
1 984   Heti összes elérés

Szerintem megéri TBC-t indítani.

Powered by EzPortal