Europe WoW Projekt

Indította strikeek, 2014 november 17, 11:13:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Leviathan

#15
EroniX

Elmesélem a történetet....

Amit linkeltél szerver nem tudom kinek a tulajdonában volt. Nem tudom, hogy minek irányította át az EX oldalunkra. Általam mint Europe-Wow Project teljes mértékben elvetve. Sajnálatos módon Strikee aki elvben alapítója volt annói Project-nek eltávolítottuk a csapatunkból, és másik project nevet kapott a szerverünk. Teljes átszervezés alatt áll az egész munka illetve szerver folyamat. Szerintem tőlem nem kaptál üzenetet, és nem is csesztetek senkit sem, így az én nevem az Europe-WOW project ( amit ismételten Strikee vezet.... sok sikert hozzá ) alatt már nem található illetve nem szeretném, ha hozzám fűződne, mert 1 szer már elbaxta Strikee én próbáltam utána segíteni, és megcsinálni az "álmát". Sajnos elkezdett olyan viselkedést folytatni ami nem volt tűrhető kulturált környezetünkben. Bár ha itt járunk, és téged csesztet akkor tudod, hogy miről beszélek.

Zoltan


eztcsekk

Igazából annyira nem csodálom, hogy besokalt lassan 1 éve nyomatjátok ez az Europe-WoW világ megváltó projectet semmi eredménnyel. Ez csak úgy lehet ha mindenki szarik bele a fejlesztésbe, mennyi ilyen volt már itt WoWemuf-on meg Infobarkácson....

Inkább legyen egy csapat 2-3 fős, de akkor mindenki belead mindent mint ezek a 8 fős csapatok ahol mindenki vár a másikra, hogy megcsinálja helyette.

De ez tipikus példa minden egyetemi project hasonló itthon is külföldön is, csak néha van 1-2 csodabogár akit nem érdekelnek a többiek és megcsinálja egyedül.

brecky

Ezt a projectett átvettem, ami anyit jellent hogy strikeek-nak  nincs semmilyen kapcsolata ezzel a projectel.
Továbbra is itt megtalálhattok bennünket ts.europe-wow.com,

Facebook
https://www.facebook.com/warlordswod?ref=hl

Powered by EzPortal