Microsoft

Indította Tudvari, 2011 február 06, 04:24:07 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Tudvari

Röviden: Csak nekem nem jön be bármelyik microsoft oldal?Nem tudom letölteni a NET Frameworkot,mert ha már leszedtem a letoltokozpont.hu-ról akkor az indítás utána leáll a telepítés mert hogy nem tud csatlakozni az "internethez" amikor csak a Microsoft oldalához nem tud.
A testvérem se tudja gondolom a routerrel lehet a baj,pl.: le van tiltva.
Hoppá! A Google Chrome nem találta meg a msdn.microsoft.com webhelyet
Javaslatok:
Hozzáférés a msdn.­microsoft.­com/­en-­us/­netframework/­aa569263 gyorsítótárban tárolt másolatához
Navigáljon a microsoft.­com webhelyre
Google keresés:


Várom az ötleteket köszi :D


$0undX


Nyhunti

Használj más böngészőt!
"Organic life is nothing but a genetic mutation, an accident. Your lives are measured in years and decades. You wither, and die. We are eternal, the pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything."

"We impose order on the chaos of organic evolution. You exist because we allow it, and you will end because we demand it."

$0undX

Lehet ez a google új húzása hogy eltántorítsa az embereket a microsofttól :D , a viccet félre téve nézd meg amit nyhunti mondott, valamint nézd át a router beállításaidat, amihez tudni kell a router lan ip ját (start->futtatás-> beírod hogy cmd majd feljön a kis fekete ablak, oda beírod hogy ipconfig (enter) és kikeresed az alapértelmezett átjáró címét, beütöd a böngésződ címsorába, belépsz a routeredbe és megkeresed hogy van-e olyan mondjuk hogy restricted sites, vagy ami van, lényeg hogy nézd át a beállításokat, ha win7 alatt vagy vagy csak a sima ipconfigra nem reagálna a cmd akkor írd be előtte hogy cd c:\windows\system32 , úgy már biztos működik :) , aztán írhatsz hogy hogy sikerült.

Tudvari

Ezeket már mind kipróbáltam,és a routeren nincs tiltott weblap funkció.

$0undX

másik böngészővel se megy?

Tudvari


$0undX

érdekes... a modemhez közelebbi gépbe rakd közvetlen a modem eternet kábelét, amit normálisan a routerbe raksz , majd próbáld újra több böngészővel... , esetleg nézd meg hogy a szomszédoknál megy-e, ha nem akkor meg elmebeteg hangnemben hívd fel a szolgáltatót :D

Tudvari


$0undX


Gyuri.

Szia! Tudom mi a megoldás, vagyis nekem már ez előfordult. Nos elviloeg kikapcsoltad az XP frissítéseit és ilyenkor valamilyen úton módon letiltanak a microsoftnál (jelenesetben én még az msn-t se mtudtam letölteni csak az afterfixnél.)

Hogy mikell hozzá ? Rakd újra a windowsod újabb verzióval. Nekem bejött remélem neked is segít.

Üdv Gyurci.

$0undX

esetleg a történetet hallva a frissítések visszakapcsolása nem segíthet ? :D

Tudvari

Idézetet írta: $0undX Dátum 2011 február 06, 09:08:25 DÉLUTÁN
esetleg a történetet hallva a frissítések visszakapcsolása nem segíthet ? :D

én is ezt vontam le :D

Gyuri.

Idézetet írta: $0undX Dátum 2011 február 06, 09:08:25 DÉLUTÁN
esetleg a történetet hallva a frissítések visszakapcsolása nem segíthet ? :D

Az a baj, hogy aztán már hiába kapcsolod be =) már nemfog semmit érni mert nem kapcsolódik.
Amennyit én olvastam meg szenvedtem vele... fúú.... netudjátokmeg =)

Powered by EzPortal