Köszönet a Monster-WoW-nak

Indította Svejk, 2011 május 22, 07:05:49 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Svejk

Nagyon szépen köszönjuk a felénk irányulo DDOS támadást (http://cataclysm-wow.us). Nagyon kellemes volt, hogy egész hétvégén nem ment a szerver... Csak az érdekelne kedves Hodobaj, hogy miért nem lehet játékosokat szerezni más uton, mint hogy a facebook oldalunkon spammeltek, hogy monster wow is the best... Kérlek válaszolj.

Raisen

#1
Az komoly esküszöm egyszer lemegyünk hozzá és beleverjük a fejét monitorba. Nem tudom miért kell így lejáratnia a szerverét hogy reklámozza más wow szerver oldalakon. Törődjön mindenki a saját szerverével van vele elég gond ha tévednék írjatok pár pontot ami miatt jobb az a szerver mint bármelyik másik válaszokat várom :D Én véleményem szerint a légyszám nem számít inkább legyen kisebb egy szerver de össze tartóbb tisztességes társasággal nem agyon addolt emberekkel.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

kocsis

Hát ha ilyeneket csinálnak akkor van egy szerver amin lehet hirdetni.:)

Svejk

Kezdjuk ott, hogy mi nem csináltuk semmit a szerverukkel, nem spammeltunk, nem támadtuk meg oket, és furcsa modon az utobbi idoben hetente érte támadás a szervert, de végre megtaláltuk az ip címuket, ami a hostingjukra mutat.

Tudvari

Szervezünk egy "tüntetést"?:D

Minden szerver tulaj fel megy monster wow-ra és elkezdi floodolni a reklámozást.
Ki tart velem?:D
Tudom hogy azt mondjátok hogy ne alacsonyodjunk le az ő szintjére,de ha nem teszünk semmit megnyeri a "háborút".
Én eddig tűrtem,fogadjunk hogy amint belendül egy kicsit a szerverem (remélem),hodobaj belepiszkít az egészbe.

Ha leszünk elegen akkor elkezdhetjük a floodolást.

LuXXoR

Tudvari:

Ne legyetek olyan szemetek :D Inkább menjetek fel a szervere 20 an és mindki egymás után írja hogy "Hodobaj monnyon le!" :D Ami se nem hirdetés és se nem flood :D Szóval semmi oylat nem csináltok amit nem lehet :D

Tudvari

Hát de ha már ő jól jár a szemétkedésével akkor mi is,nem?:D
Csak az a baj hogy ritkán vagyunk fent sokan.

Action

Ez a téma nem feltétlen ide tartozik.
Megértem a felháborodást de intézzétek el egymást közt.

Ez csak még jobban szétrobbantja a közösséget...
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Powered by EzPortal