Azer CMS telepítése

Indította RPG, 2011 augusztus 16, 01:29:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

RPG

Sziasztok!
Az Azer CMS telepítésekor  nagyon nehéz eligazodni mihez mit kel írni kérem  valaki segítsen írja le hogy hogykel kitölteni mert sok mindent nem értek például:Az adatbázis beállításoknál az Account Adatbázis hoz mit kel írni.
A Fő Realm beállításánál meg az egészet nem tudom.Csak a Címek,Adatbázis beállítások,Fő Realm beállítása menürészleg nek kérném  hogy segítsetek



Itt a regoldal Témája:
http://infobarkacs.hu/index.php/topic,7200.0.html

IrOn


Key

A telepitésnél az ACP Cím- hez, Copyright-hez és a Domain-hoz mit kell irni?

IrOn

ACP cím, admin panelen fenn fog megjelenni, szeró nevet írj
Copyright alul fog megjelenni, oda is mehet szerónév
Domain: http://weboldalad.hu/

RPG

Oldal Adatbázis:    
Account Adatbázis:
és a Ra Port:
Mit kel írni mert a Ra portra nem jöttem rá ugyanazt mint a Port hoz és az Karakter adazbázis: hoz is azt kel írni mint az Account hoz mert ez a kettö külön vvan

Key

amikor telepiteni akarom a rendszert ezt a hibaüzenetet kapom... :
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on '81.0.104.106' (4) in /install/install.php on line 153
Connection Error: Can't connect to MySQL server on '81.0.104.106' (4) ez mit jelent? és mit irok roszul?:(

Shartigan

Rosszul adtad meg a MySQL elérési adatait...


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

IrOn

(és atw amugy se engedi hogy máshova csatlakozz:D)

Shartigan

De én akkor se értem... Kapnak egy komplett weboldalt, ami 100%ban használható és elvileg jól kódolt még egy szájbarágós leírás is kéne??  ::)


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Key

hát pedig mindent jól irtam... de lehet hogy az adatbázis Host ot nem oda ezt irtam: 81.0.104.106:3307 (81.0.104.106:3841 a szerverem ip cime) ja és az nem baj hogy ATW nél van a honlap?:D

Shartigan

Ha jól értelmezem két külön gépről szeretnéd futtatni a szervert és a weboldalt.

Olyant nem fogsz csinálni ATW közreműködésével, hogy a honalapod van náluk és más gépről fut (hostingtól vagy ilyesmi), mert ahhoz, hogy a ATW honlapod tudjon csatlakozni egy másik gép adatbázisához oda Remote MySQL Access kell!


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

lokal

nem tudjátok mi itt a baj? mindent jól írtam állitólag de mégis ezt írja ki már másodszor...

SELECT command denied to user 'stratholmewow'@'10.10.10.22' for table 'characters'

nem lehetne megoldani, hogy ne kapcsoljam össze közvetlen a wowszerverrel egyelőre hanem csak maga az oldalt épitsem ki?

FantasyGFX

Szerintem azt nem lehet megoldani amugy meg roszul írtad be az adatokat character táblát is rosszul írtad be meg az ip cimet is

lokal

char -t irtam mert az a tábla neve is + az ip cimet is jól írtam ahhoz képest teljesen mást dob ki.. jó lenne az oldal ha fel is lehetne rakni

ident

Ha több embernek (köztük nekem is) sikerül feltelepíteni ezt a cms-t, akkor bizony nem a cms a rossz ;) Bár tény, hogy a wamp-om nem alap beállításokkal ketyeg, valamint nem árt egy kis apache ismeret ;D
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Powered by EzPortal