Top lista lifetime alapján!

Indította hope, 2012 október 23, 05:12:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hope

Hogy lehetne megoldani azt, hogy vagy honlapon vagy egy szerveren lévő npc mutasson egy listát, ami kb 10 nevet tartalmaz és mellettük az ölésszám és sorrendbe rakja, hogy ki az első?!
Pl.
1. Jani 5622
2.Pisti 4554
3.killer 2345
4. majom 1988
stb..
10. bugadin 565

Szerintem: ha valaki belép a wow világába és nyom egy "H" betűt, akkor megjelenik a honorja, arénapontja és ami a mi esetünkben fontos a LIFETIME, hogy mióta él a karaktere mennyi ellenséget ölt!
Na ezt a lifetime-t kéne megtalálnom, hogy mi hogy van és ezt beiktatni esetleg a honlapra.

Aki tud segíteni az jelezze, de ebben az elképzelésben lenne a legjobb. Köszönöm!

Alince

#1
Vannak már külön toplisták amik nem csak kill alapján rangsorolnak hanem hp money stb pld ilyen a pradox account managere is abból szed ki a toplista részt és ted fel külön vagy a fórumon web részlegben néz szét.(De ne várd azt hogy valaki odaad 1 toplistát amilyet te akarsz ha jót akarsz csinálj  magadnak viszont a google mindig jól jön.)

hope

Keresgéltem, szóval ne okoskodj. Főleg ha te sem tudod.
Jól tudom, hogy vannak ilyen toplisták mivel nekem is van! De lifetime listát külön szeretném választani és feldobni a honlapra, de hostingstól bérlek, szóval nem egyszerű. Remélem sikerült ezt felfognod.
Folyamatosan keresgélek tovább, már átolvastam az egész wowemufot és találtam pár hasznos dolgot, amit feltudok majd használni.
Most lezárom a topicot a sok low miatt, de amint sikerül megoldást találnom rá megnyitom a topicot és megírom, hogy más is feltudja használni.
Köszönöm.

Powered by EzPortal