Quest lánc megszakítása???

Indította lexyguru, 2012 november 17, 06:01:23 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

lexyguru

Üdv mindenkinek nekem lenne egy nagy gondom és semmi konkrét leírást nem találtam az én problémámra.

Jelen esetben nekem egy olyan problémám lenne hogy egy adott quest sorozat ami 13 részből áll én meg szeretném szakítani úgy hogy a 9 rész után egy másik Npc-hez szeretném küldeni ahol új feladatot fog kapni.
A problémám az lenne hogy nem nagyon értek a C++ és egyéb nehezebb műveletekhez így én mindent adatbázisból szeretnék meg oldani.

A segítséget szeretnék kérni ez ügyben ha valaki tudna nekem ebben segíteni azt nagyon meg köszönném.

Locutus

Szia!

Szerintem ezt adatbázisban kell megoldanod. Van 2 tábla ami azt tartalmazza(az egyik azt,hogy melyik npc től veszi fel a másik meg azt hogy melyiknél adja le.) Ez trinitynél(creature_questrelation;creature_involvedrelation). Így azt megoldottuk hogy a 9. questet máshol adja le.

A quest sorozatod a  quest_template ben állítod be. Ha meg akarod szakítani hogy a 9. után más quest vegyen fel ahoz rámész a questre és ott lesz 2 oszlop(trinity esetén: PrevQuestId ,NextQuestId ) és átírod a NextQuestID t és akkor a 9. quest után másik quest és másik npc ben fog következni.

Üdv Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

dbence


Powered by EzPortal