Azeroth...

Indította hope, 2012 december 02, 02:04:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hope

Hello
Egy furcsa kérdésem lenne.
Hogy lehetne megoldani azt, hogy a fly mountokat, legyen az lassú vagy gyors, lehessen használni Azeroth-on, pl. ogban és sw ben. Nem feltétlen kell repülniük, elég ha földi mountként lehetne használni pl. ogban.
Pl. Outlandon tud földi és repcsis is lenni. Akkor valahogy meg lehet oldani, hogy a fly mountokat lehessen használni földiként mindenhol.
Előre is köszi.

hunti

Melyik wow kiegészítőről van szó? Mert pl catában lehet használni őket, csak meg kell venni a repülési licence-t azerothba (vagy valami ilyesmi, 2 éve nem wowoztam).

NevemSenki

Valami hasonlót szeretnél mint az a világító szárnyas ló? Ami ha kell akkor csak szalad a földön, ha pedig a területen lehet repülni akkor pedig képes legyen a repülésre?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

hope

NevemSenki, igen olyasmit szeretnék és 3.3.5 ről van szó.
Meglehet csinálni és ha igen, hogy?

NevemSenki

Régen foglalkoztam ilyennel, de biztosan meg lehet csinálni.
( Csak zárójelben jegyzem meg, talán meglehetne úgy oldani hogy lemásolod a creature-teplate-ből azt a lovacskát, majd újra, más ID-vel Insert-eled, de viszont módosítod a DisplayID-t azon mount DysplayID-jére amit a ló helyett szeretnél látni. Nem vagyok benne biztos, ezért van zárójelben. Mert ha jól tudom, az a Ló Script-es. )

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

hope

Nem igazán találtam leírást arról, hogy: hol tudom beállítani, hogy hány talentpontal kezdjen?
Ha mondjuk azt szeretném, hogy egy level 70 es karakter 71 talentpontal kezdjen és az is maradjon minden retalent után?

Locutus

Worldserver.config fájlban tudod beállítani.... Van egy olyan hogy hány tallent pontja legyen 80 on vagy hogy hányszoros legyen a tallent szorzó. ( PL ha kétszeres akkor mire 80 addigra 160 TP je van.)
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

hope

Értem, de én level 70-re akarok 71 talentpontot.


hope

#9
Szerintem félre értettél, de sebaj.
TrinityCore 3.3.5-ös szerverről van szó, amin a Lich kinges talentfa van és marad is. És azt szeretném, hogy a kezdő szint level 70 legyen és a maximum szint is level 70, tehát ez be is van állítva 70-re. Na de, erre a level 70 re szeretnék én kiosztani 71 talentpontot. (normális helyzetben level 70 nél 61 a talentpont) De én 71 talentpontot szeretnék level 70-re, tehát 10 el többet, mint a normális.
Kérdésem a következő: ez megoldható? Ha igen, hol és hogyan? Bizonyára config.
#
#    Rate.Talent
#        Description: Talent point rate.
#        Default:     1

Rate.Talent = 1

szerintem itt kellene számolgatnom. level 10-nél ad 1 pontot alapon, akkor ki kell számolnom, hogy mennyi legyen a ratem hogy level 70 nél elérje a 71 talentpontot. 1,valamennyi lesz. Megírom, ha meglesz. :)
Csak azon gondolkodom, hogy ha pl. 1,2 re rakom a ratet, akkor pl. level valahányon lesz nem egész talentpont?xD
Van talentkalkulátor, itt nem az a lényeg. De megtalálom a megoldást és majd megírom. :)

dbence

keress google-n egy "talent calculator"-t .

hope

#11
Start level 70, és talentrate:  1.163934426229508 ra van állítva, akkor level 70 en van 71 talentpontod. :)
További szép napot.
Ám itt a képlet:
Talentpont osztva Szint (level 10 től, mivel onnan kapsz elsőnek talentpontot, tehát lvl 9 el kell számolni.)
pl.
Level 60 ra szeretnél 71 talentpontot, akkor 71.et elosztod a talentpontal kezdődőszint elötti szintel 60-9 = 51
eredmény: 1,3921568627450980392156862745098

Powered by EzPortal