WoW története

Indította delton, 2009 május 04, 04:31:10 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Szerintetek mi lesz a 4.x.x -ben?

Új sziget
11 (12%)
Új kaszt
7 (7.6%)
Új faj
26 (28.3%)
Egyéb
6 (6.5%)
Nem tudom
2 (2.2%)
mindegyik a nem tudom kivételével
31 (33.7%)
nem lesz 4.x.x
9 (9.8%)

Összes szavazó: 32

guru

Megprobálok válaszolni  :o :

Schwetz:

Nem emlékszek h olyat mondtam volna h sajnálják az emberek h jön az uj kieg. erröl nemvolt szó szal nemértem h azt mire irtad??!BC kijött nehezen beszéltünk volna  WOTLK-ról mert azt se tudtuk h lesz, nemhogy uj kieg. a BC után!Akkor anno az ment h mennyira szar a BC mekk vissza Sima wowra..etc

Az a video elkell h szomoritsalak de 1 akkora foskamu h nemigaz :) Rákell nézni a "uj" kieg.be még ha lenne is uj kieg. akkorse lenne ekkora grafikai változás söt semmilyen mert alap+ a lich kieg. között semmi grafkó változás nemvolt, mert a Blizzard a "Fával faragott" grafikát használja, h kisebb teljesitményü gépeken is elehesse futattni!.. az h grafikai "tunning" a mount alatt árnyék, meg szebb tüz grafkó !!lepkefing!! x.X ennyi

Wex:
Igen-igen ahogy emlitetted rohadtul jön a pénz... és most minek vágjanak még 1 projectnek neki? Mert a lich hozza a pénzt de nagyon és ezt kihasználják!Nemkell nekik uj kieg. 1. erröl a Lichröl ha lehuztak minden bört akkor esetleg kapunk infot a kieg.röl ha lesz!Sztem ezt a szériát illene már bejezni a Halott Királyunkkal!Ennyi a történet nemkell bonyolitani!  :) De ezta  Blizzar is jól tudja!Meg a WoWrol már annyit lehuztak h.. jajj most a Diablo és a Star lesz a nagy Debütáló gamma.. igaz még nincs kész 1iksem! :(

Meg 1 picit gondolj bele...
Ha lenne is uj kieg. oda minimum 2 uj faj kell mert a goblin hova állna be? Horda v. Alliance? 6v5?? nemhiszem tehát már ebböl látszik h bukta a hir ... Mellesleg az uj kaszt BARBÁR úristen melyik "nyomorult" kinai irta ezt össze unalmába? Valaki magyarázza mármeg a Warrior és a Barbár között mi a különbség?XD Mind2 a fegyverre és a nyers eröre alapszik!nem? akkora hüjeség h télleg kezd fájni!Itt kezdtem el sirni mikor uj képesség Fa megmunkálás!XXD Biztos ha készitünk 1 faszéket azzal jól hátba lehet veregetni a gnomokat! :)
90lvl? pff azér már szánalom.. :\

IdézBlizzart idáig is csodát tett, ugy is marad
Ezt gyönyörü szépen mondtad :') De ez igy is van!

showman

senki se mondja hogy 100% lessz uj kieg., se azt hogy 100% nem lessz, se official hír nincs, ami normális, majd 1-2 év mulva lessz hír, ha lessz új kieg. Még korai rola beszélgetni :)

IdézIgen-igen ahogy emlitetted rohadtul jön a pénz... és most minek vágjanak még 1 projectnek neki? Mert a lich hozza a pénzt de nagyon és ezt kihasználják!

Ha maradna a lich king, és nem lenne új kieg egy jó darabig, a végén csökkenne a player szám, akkor kijönne egy új kieg. és igy nem menne el kb. egyik fan se. Szóval amit akarok mondani, hogy a wotlk se végtelenig érdekes, és hogy ujra érdekes legyen és maradjanak a playerek + pénz, csakis egy új kieg. tudna megoldani.

U.I: Van még egy óriása befejezetlen mappa. Az emerald forest. Csak rikító zöld textura, meg néhol el van kezdve a fű, 1-2 fa meg virág. Tán nem csak szabad idejükböl kezdtél el azt hogy nagyobbitság a kliens nagyságát XD

guru

Figyelj Wex
Én azt nem mondtam h 100% nemlesz uj kieg. mert biztos lesz, de most még nagyon hamar lenne(igaz ha most bejelentenék a blizz csapat h lesz, az nem mostanára lenne kész vagy 2010vége vagy 2011.. a blizzardot ismerve)Meg rengeteg projectbe belevágtak és a 5éves WoWbol kiindulva rengeteg pénzre tettek szert.. ezért kezdhetek neki olyan sok mindennek... am nemtom ki mondta h "jeaah 99% h lesz uj kieg..etc" eztse én mondtam!
IdézHa maradna a lich king, és nem lenne új kieg egy jó darabig, a végén csökkenne a player szám
Szerinted a WoW lesz mindig az Etalon gamma?Elöbb utobb vége a szériának... a blizz meg azért nemfog uj történetet + uj kieget késziteni h neki pénz kell! :) (Vagy mégis?) Nevetséges a blizznek annyi pénze van h.. fuhh ökmár rég nem arra hajtanak tiszta erövel..! (De gondolom ha van, az se baj alapon)

Idéza végén csökkenne a player szám, akkor kijönne egy új kieg.
Altalába igy szokott, pontosabban ha már szarrá untuk magunkat és finom hirekkel beöritik a népet, és mire oda jutunk h kiadják ujra + 11milla ember rajtol a boltokba..

Idézhogy a wotlk se végtelenig érdekes
Ez bizony igyvan, de ez nemcsak a wotlk ra minden más gammára értve... De nekem ez az uj kieg. mint sokan másoknak nem jöttbe, nagyon elett sietve heti hotfix patchekkel bombáznak.. nagyon elszarták eredetin 10 patch alatt még a no skilles full lowok is t7-t8 szaladgáltak 3.1.0 tisztára átirnak mindent, törtön am is levoltak maradva+ mindig is levoltak + 3.1.0 annyi javitás van h törte még szerver sincs emura, mert nembirják javitani + már 3.1.2 irunk azota megint eltelt (3.1.0;3.1.1;3.1.1a és most a 3.1.2) ennyi
Nekem a WarIII Frozen Throne iszonyatosan tetszett, de igy lichbe föleg törtön illuzio és kedv rontó.. de ezt nemcsak én többen álllitják!

showman

#33
lehet hogy a titkos mmo a warcraft 4 vagy wow2 lessz :D

IdézÉn azt nem mondtam h 100% nemlesz uj kieg. mert biztos lesz, de most még nagyon hamar lenne

Arrol nem beszelve hogy mikor lessz, azt senki nem mondta hogy holnap.

IdézSo a couple of friends and I were discussing what the next possible expansion would be after WotLK. I doubt Bliz will stop the money-train with 11 million players worldwide (and counting), so another expansion is a pretty realistic expectation in my opinion.

Hat en nemtudom, de csak te gondolkozol ellenkezoen? :D
Nezz szet a neten, erdekes magyarazatok vannak egy uj expansion packre.

showman

http://wow.incgamers.com/blog/comments/next-expansion-has-been-planned/

IdézBlizzard's Chief Operating Officer Paul Sams has stated that Blizzard have already decided on WoW's next expansion.

In an interview with PCRetail, Sams was asked if Blizzard have planned what's next for WoW. He told them that although Blizzard have no news to announce, it's pretty much been decided what they will be doing for the next expansion:

"Well, we don't have anything to share on that but the development team has a very long forward look, and they don't know all the specifics elements of the future, but the general framework is in the heads of the production staff, designers and team members. So they do know where it is going to go, but a lot of specifics they determine along the way". Sams continued "We have a lot of creative people on the team and they have no shortage of great ideas – it's a matter of figuring out the right ideas for each content update or expansion that fits the story that we're trying to tell. Every time I talk to that group the ideas just keep overflowing, so we feel there's a lot still to do."

It's great to know that Blizz are working on this already, but will there be another expansion after the next one? Sams seems to think so:

"..you can count on there being further expansions for World of Warcraft. There's a passionate group of players that play World of Warcraft and we're going to continue to support that group for as long as there are a meaningful number of people that want to play it.".

guru

Am nem én harangoztam be h mindjárt jön az uj kieg. szal ennyi :)
Titkos WoW2 ez FAIL :D
Lehet h csak én gondolkozok igy, de ilyennek is kell lenni valakinek.. kósza pletykákbol vagy megnem erösitett irásokra és nem adok semmit!Mondjuk lehet azér vagyok ennyire cinikus mert nagyon ellett baxva a lich (sajnos) vagyis ezt a képet mutat! szal annyi h többet vártam volna de 3.1.0 kezdi behozni magát!

Idézetet írta: Wex Dátum 2009 május 06, 11:19:40 DÉLELŐTT
http://wow.incgamers.com/blog/comments/next-expansion-has-been-planned/

IdézBlizzard's Chief Operating Officer Paul Sams has stated that Blizzard have already decided on WoW's next expansion.

In an interview with PCRetail, Sams was asked if Blizzard have planned what's next for WoW. He told them that although Blizzard have no news to announce, it's pretty much been decided what they will be doing for the next expansion:

"Well, we don't have anything to share on that but the development team has a very long forward look, and they don't know all the specifics elements of the future, but the general framework is in the heads of the production staff, designers and team members. So they do know where it is going to go, but a lot of specifics they determine along the way". Sams continued "We have a lot of creative people on the team and they have no shortage of great ideas – it's a matter of figuring out the right ideas for each content update or expansion that fits the story that we're trying to tell. Every time I talk to that group the ideas just keep overflowing, so we feel there's a lot still to do."

It's great to know that Blizz are working on this already, but will there be another expansion after the next one? Sams seems to think so:

"..you can count on there being further expansions for World of Warcraft. There's a passionate group of players that play World of Warcraft and we're going to continue to support that group for as long as there are a meaningful number of people that want to play it.".
Jaaj, és erre most mit mondjak?  ;)

showman

#36
Idéz!Mondjuk lehet azér vagyok ennyire cinikus mert nagyon ellett baxva a lich (sajnos) vagyis ezt a képet mutat! szal annyi h többet vártam volna de 3.1.0 kezdi behozni magát!

pl Nekem meg a wotlk tetszik...Izléseken nem változtathatunk. Ha szar lett volna a wotlk akkor nem lenne a 11 millio player tovabbra is meg.

Ahogy látom te nem szeretnéd ha lenne még uj expansion, akkor gondolom a wowot se kedveled már nagyon... Ha nem szeretsz wowzni akkkor johogy ellenkezel...Minden wow fan reménykedhet az uj kiegben attol hogy egyesek szerint akik nem wowoznak vagy leszarják és ellene vannak. Nehogy legyen új kiegészítő :D

Részemröl ez az utolso hsz-m ebben a topicban!

u.i: köszi a wow történelmes szöveget, majd elolvasom.

delton

a szavazást nullázam? raktam még bele 1 lehetőséget

guru

#38
Jólvan Wex rád hogyam nem akarok vitát.. de nemlátod a fátol az erdöt!
Nem akarok már értelmetlenül postolni neked, sztem ugyse fogod megérteni..
Mellesleg ha annyira utálnám a WoWot nem játszanák vele 3,5éve...
Igyvan izlések és pofonok.. annyira nemtetszik a Lich h baxotul erötett +10lvl stb
WoW (Sima) én ezt neveztem World of Warcraft-nak! Nem ezeket az erölködéseket!
WoW+BC+Lich egybe belehetett volna rakni és ezekhez patcheket ha kell és tovább dolgonzi a Diablo3és a Starcraft2ön!
Mert nincs azzal bajom h van kieg söt jöhetne uj kieg. de minek?Megnézem az uj tájakat és sokszor eszembe jut a régi szép idök.. de feleslegesnek tartom a több level item,boss ..stb 1be kellett volna anno.
Értem én a "Marketing"-et mgötte h 3 játék(egy alap+2kieg.) több pénz.. de sztem jobb lett volna 1be!
M1 ez az én véleményem.. a lich annyibol nem teccik nagyon elett sietve(patchekre értve) csak ennyi és mivel lazán 6 éve ismerkedtem meg az 1. blizzard játékkal Diablo2. azota nekem ö a favor PC kiadó.. szal ha ennyire utálnám nem lennék itt!

De m1 WoW az etalon gamma legjobb és jobb nem is lesz töle soha..

delton

csak nézelődtem és ezeket találtam
World of Warcraft: wrath of the lich king
World of Warcraft: into the emerald dream
world of warcraft: into the maelstorm
world of warcraft: the elemental plane

Pocok

Nem korai egy kicsit rűgódni, hogy mil esz a 4.x.x ben? :) 3.1 nél tartunk :) (asszem) XD

delton

Szerintetek lesz 10121012.x.x? ??? D

Pocok

minden évbe egy új kiadást kiadnak... 3-nál tartunk... 10121012 az 10121012 évet jelent. szted? :D

Davidoff

Idézetet írta: delton Dátum 2009 május 09, 12:50:00 DÉLUTÁN
Szerintetek lesz 10121012.x.x? ??? D

Akkor már nano ruhában lesznek a humanok, és alieneket kell ölni.

vegeta8000

most gondoljatok már bele ugye wacraft 3 azzal végződött h arthas ül a trónon és majd be hugyozik a hidegtől de feszít wotlk-be kimászott onnan éptett magának egy szép palotát és várja h mikor rakják már be bossnak de utána h meghalt mi lenne?oO nicns tovább történet ő a legfőbb gonosz jójó biztos ki talál majd vmit a blizz de az már csak erőltetés lesz még azt tudnám elképzelni h azeroth nagy örvénye közelébe csinálnának szigetet vagy vmi víz alatti világ vagy esetleg másik dimenzó mint outland és a titánokkal(azeroth megteremtőjivel)kéne megküzdeni de sztem ez már nagyon erőltetett lenne:D

Powered by EzPortal