Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

danikaa04

De ez "item készítés" nemtalálom a quest készitését. Mert én azt akarom, hogy ha megcsinálja a questet, mekapjon egy adott spellt. (Pl Healing Wave)

Devis

ha tovább olvasod van olyan rész is hogy quest készítés
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

danikaa04


Devis

rajtam tudna vki helpelni? :) fentebb olvashatjátok h mi a bajom :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Skyne

háát nemtudom fejből talán valameily _NOT_ATTACKABLE type_flga lesz a ludas, keresgélj: http://www.trinitycore.org/w/Creature_template_tc2

Nonszensz

Sziasztok!

4.0.3-al kapcsolatos kérdésem lenne, hátha jár erre olyan aki próbálgatja.

Kiadtak már jópár DB-t, s irták is, hogy npc-k spawnolva itt meg ott pl gilneas vagy nagyobb városok, de én mégsem látok sehol egyet se..max ha én teszek le. Ez másnál is előfordul? Vagy van arra válasz, hogy miért van igy?

Arra is gondoltam, hogy a core nem olvassa be a spawnokat, de próbáltam több core-t is, cactus-szal az élen..és így sem történt semmi változás.

nastus

A "GM Palántáknak" figyelmébe ajánlom, hogy tessék elkezdeni használni a Trinitycore.org-t, hidjétek el nagyon sokat segít...
Link:http://www.trinitycore.org/w/Main_Page

Devis

#308
skyne köszi
nastus ha ez nekem szólt akkor pedig csak úgy mondom hogy nem vok se gm se palánta se egyűtt a kettő :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

nastus

Nem neked céloztam... De ha megnézed, elég sok kezdő "GM" járja a fórumot, és elég érdekes kérdéseket tesznek fel. Azok számára írtam:)

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.


nastus

Kedves Fórumozók! Nekem is lenne egy kérdésem, igaz nem nagy szokásom, de örülnék, ha valaki tudna választ adni. Csináltam egy questet, mindent szépen beírkáltam, a quest faszán megy, csak van egy bökkenő... A quest player killen alapul, azaz a player salainhoz írtam x összeget(Például 200). És az a bökkenő, hogy nem számolja a quest, hogy hány playert öltem meg. Valaki tudna nekem ezügyben segíteni?

Kerge

Úgy emlékszem, ez bugos trinityben... én is csináltam anno ilyen questet, és nekem sem ment.



XMas WoW DEV

nastus

Rendben, köszi. Énis erre gyanakodtam.

Powered by EzPortal