Ötletek, frissítések az oldalon !

Indította Action, 2010 szeptember 29, 04:51:40 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Action

De igen, szerzői jog védi.
Csak ki kell írnunk, hogy 24 óra után a tartalmat töröljék vagy ha mégsem mi nem vállalunk érte felelősséget.

Ez zenei oldalakon szokott működni, nem tudom, hogy elektronikus könyveknél milyen licensz érvényes.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

hunti

Nehéz szülés volt, de nagyjából működik a hozzászólások értékelése. Még van pár funkció amit be kéne építeni ebben a theme-be, de erre már nincs időm ma, illetve van pár dolog amit még tökéletesíteni kell :)

ident

Idézetet írta: Action Dátum 2010 október 01, 01:47:46 DÉLUTÁN
De igen, szerzői jog védi.
Csak ki kell írnunk, hogy 24 óra után a tartalmat töröljék vagy ha mégsem mi nem vállalunk érte felelősséget.

Ez zenei oldalakon szokott működni, nem tudom, hogy elektronikus könyveknél milyen licensz érvényes.

Semmilyen formában nem tehető közzé csak a kiadóval kötött szerződés által ami szerintem nem fog megtörténni :) (drága mulatság lenne jogdíjat fizetni rá legálisan és akkor kéne hozzá egy online shop is pl.)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

DoomKiller

Látom, hogy sikerült megcsinálni a Respect rendszert.

Respect, szép munka ;D Mindenképpen hasznos lesz.

Markmester

Idézetet írta: hunti Dátum 2010 október 01, 03:21:39 DÉLUTÁN
Nehéz szülés volt, de nagyjából működik a hozzászólások értékelése. Még van pár funkció amit be kéne építeni ebben a theme-be, de erre már nincs időm ma, illetve van pár dolog amit még tökéletesíteni kell :)

Szerintem nagyon jól sikerült, grat


Markmester ejtsd: LE NE EJTSD!!!!!!!

ArcEmu - "Alcohol Rehabilitation Center for Enthusiastic Moms and the Unemployed"

Girosz

Na ez a respekt rendszer jó lesz, de csak addig, amíg nem kezdenek el elmebeteg módon szavazgatni egymásra. Meglátjuk mennyire értelmes a társaság.

ident

Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Roli

#22
Egyszer már volt ilyesmi akkor se volt sok értelme,
most nincs, azért hajrá. Közösségi emberek sok +
aki meg meg mondja az igazat meg a véleményt -
SokSzerencsét :)


Jöhet az (N)


[(Meg nem kell a tiszteletük, elég ha félnek tőlem, és ezzel megnyertem :) )valamelyik okos ember mondta, csak már nem emlékszek hogy hol és ki, vagy legalább valami ilyesmit mondott.]

ident

Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

NevemSenki

Nekem semmit sem jelent hogy neked menyi - / + jeled van, én azt nézem hogy milyen vagy.

Mindenkiről kialakul egy kép, és nem a számokat fogja nézni.

Szerintem te értesz hozzá, és nekem mindig segítettél!

+1

Szerintem egy hozzászólásban adott " +1 " pont többet ér mint azok a számok.

Üdv.: Senki

DoomKiller

Ident, hagyd...

Szegény kisfiúnak nincsenek barátai, nincsen más elfoglaltsága, úgyhogy csak ez maradt neki. Én már szinte sajnálom szegénykét  :-[ :-[ ;D

OFF: Keep downratin' me, nööbz -_-

Action

Srácok, ez nem azért van, hogy játszunk vele...

Kell egy kis idő amíg megszokjuk + még úgy is lesznek frissítések és változtatások ezzel kapcsolatban is.


És halihó, logo készítő verseny???
Tessék nevezni.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Roli

Told ki a határidőt szerintem 15.-re és tedd ilyen globálissá
hogy mindenhol lehessen látni, már ha lehet ilyet.

Amúgy Se időm, se energiám.

ident

Jó lenne látni a pontozott hozzászólások alatt, hogy ki adott rá pluszt/mínuszt és a goldfarmernak tökéletesen alkalmas pontnyomogató talán kicsit elbátortalanodna. Vagy korlátozni a pontosztást ha mindenképp maradni akar és óránként max 1. De legjobb lenne kikapcsolni talán, mert nem más mint unatkozó gyerekek játéka (jelenleg erre alkalmas és semmi másra), bár mint azt már írtam, engem nem zavar különösebben (az már igen hogy emiatt telespammelik mások a témákat) :P
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Girosz

Osztom Ident véleményét, tényleg jó lenne, ha mutatná, hogy ki adta a pontot, és az is hasznos lenne, ha a személy hozzászólásait kilistázó oldalon is mutatná, hogy melyik hsz hány pontot kapott.

Powered by EzPortal