Bg win token

Indította hope, 2012 november 10, 10:30:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hope

Hello.
Ha battlegroundon nyer az egyik frakció, akkor elvileg kap tokent. Pl. Wsg-n wsg markot.
Hogy tudnám beállítani azt, hogy a nyertes csapat kapjon bg után mit tudom én 20 badge of justic tokent és a vesztesek meg 10 tokent?
Erről leírást nem találtam...
köszi!

Sunny

már wotlk nem tudom hányadik patch-étől eltűnt a wintergrasp mark ( meg a többi ) bár lehet hogy már akkor amikor átlépett a wow wotlk-be ( tényleg fogalmam sincs ) a lényeg hogy nézd meg az akkori scriptet ami ezért felelős és azt a részét írd át a mostaniba és már emg is vagy. a nyereményt természetesen csak ott tudod átírni.

EroniX

#2
Emlékeim szerint van egy olyan fügvény (Battleground.cpp-ben), hogy EndBattleground. Ez minden esetben meghívódik amikor vége lesz egy bg-nek vagy arena-nak. Ebben kell végigmenned a győztes valamint a vesztes csapaton és kiosztani a megfelelő item mennyiséget.

Valahogy így:

if(!isArena()) // Ha a BattleGround NEM Arena
{
if(team == winner) // Győztes Team:
   player->AddItem(TOKEN_ID, TOKEN_WINNER_AMOUNT);

else // Vesztes Team:
   player->AddItem(TOKEN_ID, TOKEN_LOSER_AMOUNT);
}



Nyilván a "TOKEN_ID", "TOKEN_LOSER_AMOUNT" és a "TOKEN_WINNER_AMOUNT" változókat valahol definiálni kell valamint egy ciklusba kell rakni.

Ezenkívül mivel a származtatott osztályokban (WSG, AB etc..) szintén megvan ez a fügvény (EndBattleground) akár külön-külön is megadhatsz tokenmennyiséget.
Azuregos Delta Force

hope

Még az érdekelne, hogy hogyan lehet azt beállítani, hogy random bg csak wsg, ab, eye re hívjon be?
Ha esetleg db ből törlöm a többi bg-t? Vagy valaki írja le mit, hogyan. köszi

Raisen

Régen foglalkoztam wowal de a worldconfigba van azt hiszem egy olyan h nyereség esetén mit kapjon minden tokenak itemnek megvan az id-je át kell csak állítani, hogy nyereség legyen ha igen mi röviden.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

MySQL

A worldconfigban csak azt lehet állítani hogy ha megölt játékosokért kapjon tokent.
De javítsatok ki ha tévedek.

Zolee

A worldconfigban belehet állítani, hogy adjon-e Tokent és, hogy milyen Tokent adjon. Alapból a Badge of Justice van beállítva, de annak átlehet írni az ID számát.

hope

Nekem nem a player kill kell.
Hanem Bg nyerése után kap a nyertes frakció 3 db tokent. Na és azt akarom én állítani, de azt nem tudom, hogy 3.3.5 ben van-e.

Powered by EzPortal