Gm Level felrakása

Indította Tomika, 2011 szeptember 20, 03:45:20 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Tomika

Sziasztok! :) Azt Hogy Tudom Beállitani hogy account set gm level nem csak 3 ig legyen?! Trinitycore 9847 a Coréja Repack-os valki segitsen! Pls

$0undX

#1
ez m

Tomika

megcsináltam hogy ne repackos legyen de amikor elinditom a authserver+worldserver egyböl kilépbelöle

unitology

Tomi add fel!! Válts pályát!! nem kell neked wow szerver!!

$0undX


Raisen

Idézmegcsináltam hogy ne repackos legyen de amikor elinditom a authserver+worldserver egyböl kilépbelöle


Másold be ide ami az auth.log ba van server.log-ba és a db_erros-ba megpróbálok segíteni De amit le írtál kevés ezért kérem hogy másold be ide most így pár dolog amit átnézhetsz. Maps vmaps dbc jó verziója configokba adatbázis felh név jelszó port ip. Én nagy eséllyel arra gyanakszok hogy rossz az adatbázishoz csatlakozó adatok vagy az adatbázis nem passzol a szerver verziójával.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Tomika

csak nincs benne azt auth.log + server.log csak felugrik és eltünik..=/ az adatbázis jó mert most raktam ujra és beraktam mindent nem tudom mi baja lehet

Raisen

Hajaj a log az nem az exe fájl amivel indítod hanem ahova írja hogy a szerver mit csinál/csinált .


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Tomika


Aldaron

szerintem (DE csak az én véleményem) ezt az egészet hadjad semmit nem tudsz az egész forum veled van tele még johogy a commandokat tudod... és elégé idegesitő is hogy ha valami nem tudsz egyböl itt irsz.. probálgasd 1-2 orát néz körül és ha végleg nem megy AKKOR  irj! +ha már kérsz valamit kérlek szépen vagy valami stb rakj hozzá

Powered by EzPortal