Tyrannus

Indította Xvid, 2011 február 03, 06:26:09 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Xvid

Sziasztok én afelől szeretnék érdeklődni h "Tyrannus" pos utolsó bossával mit lehetne kezdeni mert csak GM on ban targetolható szerencsétlenje és nem is támadható állítottam márt neki fakciókat s akkor sem tudtam vele mit kezdeni kiszedtem a scriptjét "creature_template" ben és akkor márt támadható de akkor s csak GM on ban targetolható ötletek előre is kösz szépen

Devis

factiont mire állítottad? ha scriptet akarsz kiszedni akor azt sztem ne b ben csináld hanem emuban
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Xvid

21 el probálkoztam és ha lehet a megoldást állítani vmien szinten akkor nem forgatnék megint

Devis

#3
asszem 14 a mindekinek ellenséges de mindjárt megnézem :)
update: jaja 14 a mindenkinek ellenséges faction
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Xvid

az mind szép és jó  :P de attól még nem lesz targetolató :S azzal mit kéne tegyek ? 8) ám thx

Action

Lehet phase probléma, bár nem ismerem az instát.

Készíts egy új NPC-t, állítsd be rá mindent, a lootokat is másold ki és tedd be azt, hátha.

Ha úgy se jó akkor bizony script probléma lesz.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Kerge

#6
Action...  ;D Nem hiszem, hogy nem ismered PoS-t :P - Pit of Saron -  ;) :D
Mellesleg dungeon. Am pill és utánanézek.

EDIT.:
-Szerintem nézz utána a `unit_flags` mezőnek :P
Ott van a baja: az érték: 33554496

Amiből egyből ki is tűnik a köv. dolog:
33554432  =  UNIT_FLAG_NOT_SELECTABLE

Az eredeti számból vond ki ezt, és akkor valszeg jó lesz.
(Tehát: 64) :D
Am a 64-et is sztem nyugodtan elveheted onnan mert valszeg annak sincs semmi értelme: UNIT_FLAG_UNK_6
Tehát lehet 0 is...



+1 resp. nem szégyen xD De nem követelem!



XMas WoW DEV

Action

Az instát név szerint ismerem, de olyan szinten nem játszok már, hogy nem tudom, hogy van e benne phase vagy nincs. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Xvid

Köszi szépen mindenkinek a segitséget sikerrel jártam és aki adta rá a helyes választ az Kerge  :-* ;D
de tényleg kössz mindenkinek

Kerge

örülök hogy sikerült! :D



XMas WoW DEV

Xvid

csak azt nem értem h HC n meg most ugyan az a baj mivan van 2 id s boss vagy van külön hc meg normál tábla vagy mivan ?

Bluerák

#11
http://www.trinitycore.org/w/Creature_template_tc2#difficulty_entry_1-3

UPDATE `creature_template` SET `unit_flags`=0 WHERE `entry` IN(36938, 36658) -- HC + Normal


Egy

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Xvid

vélemény mire tippelsz ám elözö javaslat alapján meg tanácsokat alapján rájöttem h kell modositani hc ban is csak nem értem h alapra mért nem lehetett de elvolt irva db ben valami s azért nem hiszem h okkal nem lehetett bár érdekel a vélemény

Trophy

Idézetet írta: infected Dátum 2011 február 05, 10:24:48 DÉLUTÁN
vélemény mire tippelsz ám elözö javaslat alapján meg tanácsokat alapján rájöttem h kell modositani hc ban is csak nem értem h alapra mért nem lehetett de elvolt irva db ben valami s azért nem hiszem h okkal nem lehetett bár érdekel a vélemény

Nem volt elírva semmi, ennek az egésznek a dungeon scriptjéhez, és a Frozen halls-os instákhoz tartozó q-sorozathoz van köze.
Lényeg h a q-sorozat 1. részét Dalaranban kell fölvenni alliance/horde bank előtt egy NPC-től, értelemszerűen amilyen a karid frakciója. El kell menni Fos-ba és beszélni Jaina/Sylvanas-al aki ad 1 q-t h öld le ott a 2 bosst. Ezután a 2. boss halála után kicsit visszább újra megjelenik az NPC és le tudod adni a q-t. Utána kapsz 1 újabb q-t ami PoS-ba küld be.
Itt az 1. q h öld le Forgemaster Garfrost-t és szabvadíts ki 15 alliance/horde slave-et. Ha ez kész le kell adni egy NPC-nek, aki ad egy újabb q-t, h öld le Scourgelord Tyrannus-t, de nem tudsz még odamenni, mert Ick & Krick még élnek. Őket is le kell ölni, és megjelenik Jaina/Sylvanas és beindul egy script, amiben elkezd Krick-el (kis gnome) beszélgetni, ezalatt tűnik el a Tyrannus-hoz vezető alagút végéről a jégfal. A párbeszéd végén Tyrannus leöli a gnome-ot, és Jaina/Sylvanas szólnak h go föl a bosshoz.
Fölérve Jaina/Sylvanas és a kiszabadított szolgák ott állnak a barlang végén, Tyrannus pedig a sárkánya hátán ül a levegőben, beszélni kell Jaina/Sylvanas-szal és ők indítják a scriptet, és ekkor száll le Tyrannus a sárkányről, és ekkor válik üthetővé és targetolhatóvá.
A hibák amik miatt nem megy minden tört szerveren szinte ugyanazok:
1.) FoS, PoS és Halls of Refflection nem váltanak frakciót.
2.) Emiatt a q-sorozat nem csinálható meg, hacsak be nem pakoljuk az NPC-ket akik kellenek a leadás/felvételhez.
3.) PoS-ban a slave-eket nem lehet kiszabadítani, ha complete-eled a q-t akkor sincs kinek leadni (be kell tenni).
4.) Nincs meg a jégfal, aminek az 1. és 2. boss halála után kéne eltűnni csak.
5.) Tyrannus előtt nem állnak segítő NPC-k, és nem találtam olyan NPC-t aki indítaná a scriptet.

Ezeket elég durva javítani, ez a blizzlike script, én kicsit egyedibb módon oldottam meg, és így el lehet jutni HoR-be  is, anélkül h leszedtem volna a "questkérést" az instáról.
elég hosszú a dolog szóval akit érdekel: staff.pantheon@gmail.com címre írjon levelet és leírom neki pontosan mit és hogy.

Kerge

Amúgy egyáltalán nincs script icecrown-i dungeonokhoz  Trinityre? Én is kerestem, de sajna nem találok.



XMas WoW DEV

Powered by EzPortal