Tyrannus

Indította Xvid, 2011 február 03, 06:26:09 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Xvid

de van még hozzá alapra benne van az emuban de az új rev ben már teljesen müködik is tehát semmi gond vele

Kerge

lol Halls of Reflection is jó? mert azt most láttam, hogy már a 10450-es reven is megy icc-ben deathbringer is...



XMas WoW DEV

Xvid

az nem jó illetve kérdéses mi a jó van neki scriptje csak éppenséggel nem úgy megy ahogyan kéne meg persze fel kell tölteni az instát beállitani a flag eket az npc knél

Trophy

Idézetet írta: infected Dátum 2011 március 01, 08:59:24 DÉLUTÁN
az nem jó illetve kérdéses mi a jó van neki scriptje csak éppenséggel nem úgy megy ahogyan kéne meg persze fel kell tölteni az instát beállitani a flag eket az npc knél

Nem tudom milyen emut használsz, de nekem 10454-es release-en a Halls of Reflection alapból nem ment, viszont Deathbringer full jól megy (teljesen blizzlike), pedig ICC-hez nem is nyúltam még.
Viszont a Gunship Battlera, Blood-Queen Lana'thel-re és a 2 sárkányra(Valithria Dreamwalker, Sindragosa) érdekelne valami használható megoldásmert már csak ezek hiányoznak a full instából.

Kerge




XMas WoW DEV

Trophy

Idézetet írta: Kerge Dátum 2011 március 02, 02:01:17 DÉLUTÁN
és persze LK

LK bent van és a scriptje is tökéletesen megy, csak a portál nem nyílik ki hozzá, és a nagy jégtömb sem tűnik el középről, amíg Sindragosa meg nem hal.
Már csak azt kéne kibogarászni, hogy script szerint milyen ID-ven és GUID-dal kell berakni Sindragosa-t 10/10HC/25/25HC módban, hogy kinyiljon a portál, mivel csak DB hozzáférésem van a TFM-nél ezért ez kicsit nehéz lenne nekem...

Powered by EzPortal