folyamatos quesetel való problémáimra kérnék segitséget

Indította Scyne, 2011 február 06, 11:44:10 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Scyne

Lenne par kerdesem a bugos questek javitasaval kapcsolatosan aki segitene azt kerem reszletesen es turelmesen magyarazzon ... koszonom elore is :)

Skyne


Scyne

Zuluhed the Whacked-10866 questID Elvileg quest itemmel Kellene kiszabaditanom Zuluhed's Key -31664 itemID , de sajnos a Sarkany nem reagal es nem csinal semmit :) esetleg otletek? h mivel lehet a gond?

Scyne

#3
folyamatosan fogom frissiteni a topikot mert rengeteg questel van gond :) egyelore az "erdekesebbeket" vagy "fontosabbakat" probalom ossze gyujteni es reszletesen leirni h mi a gond ( am nem szandekosan irtam hasonlo nevet a tiedhez csak reg ezt hasznalom :D) megtanulni jottem problemakat megoldani google ide vagy oda de ha fogalmam nicns mit keressek :) akokr mind lehet jo barat , ezert irtam hogy turelmesen es reszletesen irja le valaki a problema megoldasat , a dolog hozza magaval szerintem ha leirod hogy ezt hogy csinaljam meg a kovetkezo hasonlo esetnel mar megtanultam javits ki ha nem igy van

Shartigan

Folyamatosan fogom moderálni a fórumot, mert rengeteg emberrel van gond... :) Egyenlőre próbálom kiszűrni azokat, akik "használják a keresőt" és azokat akik "nem használják a keresőt" mi próbálunk részletesen leírni mindent (ám nem szándékosan írom ide, de létezik a Google is már rég ezt használom).

Megértem a problémád... De ez a fórum nem azért jött létre, hogy alapvető problémákkal fordulj hozzánk, hanem azért, hogy megtanulj dolgokat, például bug javítás... A fórumon van néhány témakör ami részletesen érintett, de amit itt nem találsz meg azt keresd a Googlin...

És nagyon szépen megkérlek kedves új fórumozó, hogy használd a "Módosítás" címszó alatt levő gombot, ezáltal tudod szerkeszteni a hozzászólásodat és nem generálsz újat egymás hátára...


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Xvid



Xvid

Ebben teljesen igaza van s alá is irom amit mond de h ide irta mert az én gm em nem találta rá sehol a választ.
tehát harag s vita szó sincsen erről csak a meglátásomat hoztam világra de ha para akkor zárja be a topicot legyen kedves és találunk neki a olyan topicot amivel q bajok javitására ötleteket kénének az emberek ha ebbe bele megy a főnők

$0undX

ha már itt vagyunk tökéletes lesz itt, semmi probléma :)
ajánlom nektek a tc wiki quest_template részlegét:
http://www.trinitycore.org/w/Quest_template_tc2


Xvid

de ez a topic most arról fog szólni h only belénk kötnek az emberek és leoltanak mineket vagy esetleg segitségeti is kapunk ?


LuXXoR

Xvid: Ne legyetek már lowok...  $0undX és  Skyne nem azért linkelte azokat hogy leoltson hanem h segítsenek és ha problémátok van akkor ott meg lehet nézni...Komolyan mit vártok? Leírjátok hogy mi nem jó és utána megkapjátok a javított cuccot? :O Istenem dolgozatok már meg érte ha szervert akartok ... ha meg nem látjátok hogy mi a segítség és a leoltás között a különbség akkor ne kérdezetek...ha meg kérdeztek és hülyeség akkor meg tűrjétek hogy leoltanak mert megérdemlitek és igen HA NEM ÉRTESZ HOZZÁ NE CSINÁLJ SZERVERT ennyi... 

Shartigan

Ha nem ért hozzá az hagyjám, idő kérdése és megtanulja, de úgy semmit nem lehet megtanulni, hogy ha valaki berágja a szádba vagy leírja neked spontán... Az ember 90%ban a saját kárán tanul jelen esetben a kereső ahol tanulhat...


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

ident

Idézetet írta: Scyne Dátum 2011 február 06, 12:16:17 DÉLUTÁN
Zuluhed the Whacked-10866 questID Elvileg quest itemmel Kellene kiszabaditanom Zuluhed's Key -31664 itemID , de sajnos a Sarkany nem reagal es nem csinal semmit :) esetleg otletek? h mivel lehet a gond?

Esetleg fordítsd a képet kicsit oldalra, egy peremen fog fent megjelenni és ott le is lehet ölni :) (ha szemből nézed akkor bal oldalon)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Powered by EzPortal