Sok-sok kérdés

Indította Tudvari, 2011 február 23, 06:29:56 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Tudvari

Üdv,lenne pár kérdésem.

-Spell neveket csak dbc módosítással lehet véghez vinni?
-TC-be ha engedélyezem configban az anti hacket,akkor minden hack kiszűrhető vele? mint pl.: Fly hack,tele hack?
-Tudtommal van olyan hogy questet csak akkor vehetsz fel,ha van egy bizonyos profod.Láttam is db-ben,jól működik?:D
-Nem lehet valahogy beállítani hogy profot csak bizonyos időnként tudj váltani?
-Van maximuma a Stock replinishmentnek vendoroknál?
-Be lehet állítani hogy pl.: csak humannal lehessen kezdeni?a többivel ne lehessen mint pl belfel,draeneivel ha nincs bc accod?
-És mik a skill id-k és a rank id-k amik az item templaten belül lévő RequiredSkillhez és RequiredSkillRankhoz kellenek?
Majd még írpk ide ha kérdezni szeretnék valamit
Köszi :D

$0undX

-Igen.
-Nem.
-Nemtom, gondolom jah.
-Szerintem nem, max core mod.
-wtf
-jah...
-keress rá, tc wiki
nm, csövi

Tudvari

#2
köszi a válaszokat,ás hol lehet beállítani hogy csak humannal lehessen kezdeni?
Replinishment alatt azt értettem,hogy pl egy itemből 20 darab van a vendorbn és ha elfogy mennyi idő alatt legyen új.

ui.: a fajos dolgot megtaláltam, egy kérdésem lenne még pluszba: elég beállítanom 0-ra a killXPratet configban és már nem is kapnak a playerek az npc-ktől xp-t?

kagebunshin


Replinishment-et az npc_vendor incrtime mezőjébe tudod beállítani.

Ha pedig 0-ra rakod a kill ratet akkor nem kapnak xp-t. Régebbi reven teszteltem, de feltételezem még most is úgy működik.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Tudvari

xp-t kapnak csak a  moboktól nem ugye?
Vagyis csak a KillXP-t rakom 0-rá a QuestXP 1 lesz.

matthv

Ha csak a killxp 0 akkor az ölésekből nem kap a játékos xp-t, quest ha marad egyes, az adja normálisan.

Xvid

#6
cs?
1= TC-be ha enged

Bluerák

#7
A questes dolog m

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Xvid

ez is 1 megoldás de ahelyett h feleslegesen tele dobálom scriptekkel az emut db ben is be lehet valahol állitani csak azt nem tudom hol :O vagy h mi öli meg vagy mért holtan spanw olja be :D de egyépként köszönöm szépen a megoldást de az egyszerübbet megvárom hátha mond még valaki valami db okosságot

Bluerák

Esetleg:

UPDATE `creature_template` SET `unit_flags`=0, `dynamicflags`=0, type_flags=0 WHERE `entry`=29175;

;D ;D
Amúgy meg ITT az eredeti kód ezzel a harccal kapcsolatban, ezt nézd át.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Powered by EzPortal