Item Set Bonus

Indította Explo, 2011 március 02, 08:10:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Explo

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy hogyan lehetséges egy saját szettnek szett bónuszt adni vagy egyáltalán lehetséges-e?

Igazából adatbázisban keresgéltem, de nem találtam semmi olyat amivel összeköthető lett volna ez a dolog.

Odáig eljutottam, hogy hogyan birok egy bizonyos szettnek nevet adni és részeit / tagjait beállítani, azonban itt megállt a tudomány..

Előre is köszönöm a segítséget,
Üdv, Jewel!

UPDATE 1: Tudom, hogy WoWV-n megoldható lett volna, de késő bánat. ;)
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Bluerák

Törölhető is a topic szerintem,.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

XeRoX

Régen volt egy csomó leírás, az item készítésről, de nem találok most egyet se. Akkor lehet, hogy írok egyet. :)

Explo

Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

MicroStar

Tudomásom szerint nem hozható létre customitem set

XeRoX

Nem egyszerre akarja megcsinálni a set-et, és csak bónuszt akart adni a cuccoknak.

MicroStar

Idézetet írta: XeRoX Dátum 2011 március 02, 09:09:45 DÉLUTÁN
Nem egyszerre akarja megcsinálni a set-et, és csak bónuszt akart adni a cuccoknak.
Jewel kérdése: saját szettnek szett bónuszt adni ( lehet-e és hogy? )

Nos ha jól értelmezem ehhez szükséges egy saját set létrehozása ahhoz hogy legyen set bónusz.
De tudomásom szerint új setet és ahhoz bónuszt létrehozni nem lehet

A wow-v dolog pedig:

Custom set names/bonuses are NOT possible on WoW-V!
The following makes items be part of an existing set only.

XeRoX

Egyesével megcsinálja az itemeket, azoknak ad bónuszt, voálá kész a set. :)

Trophy

#8
Sziasztok!
Amit találtam az lehet hogy segíthet vmit. A napokban keresgéltem egy spellt, de sajnos azt nem találtam meg, viszont valami mást igen: http://old.wowhead.com/spell=67185.
Rengeteg ilyen spell van, konkrétan az összes set bonus. Azaz szerintem a set bonus nem más mint egy itemset-hez rendelt spell, ami a set db-jainak a számától függ.
Arra viszont nem jöttem rá, hogy ezt DB-ben vagy CORE-ban kell hozzárendelni.
Remélem segítettem.

Explo

Végülis nem jutottam sokra vele, szerintem ez a dolog összetettebb ennél, ahogyan MicroStar is mondta.
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Trophy

Idézetet írta: Jewel Dátum 2011 március 03, 03:27:34 DÉLUTÁN
Végülis nem jutottam sokra vele, szerintem ez a dolog összetettebb ennél, ahogyan MicroStar is mondta.

Nos kicsit utána néztem a dolognak. A set bonus olyan mint a talent, azaz minden kasztba bele van építve alapból a spell, csak mig a talentnál a talentpont tanitja meg a spellt, az itemsetnél maga az item.
Szóval ugy kell tekinteni az itemset bonus-t mint egy talentet. Eszerint az itemsettünk 2-es és 4es set bonusa ugyanazon talent amire max 5 pont osztható, és minde db a setből 1 pontot tesz rá ha viseljük.
Viszon 1 pont esetén nem ad semmit a talentünk, 2-3 pont esetén a 2es bonust adja be, 4-5 pont esetén beadja a 2es és 4es bonust is. Azaz, ha core-bol kiszeded vmeik itemset scriptjét, azt át tudod ültetni egy általad kreált itemsetbe is. Viszont pala setbonust nem tudsz warrisetbe integrálni, mert a warriba nincs beépitve az adott "talent".

Majd később jobban utánajárok a témának, egyelőre ennyire jutottam.

Powered by EzPortal