Morph NPC

Indította yocimc, 2011 május 04, 09:15:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

yocimc


Bluerák

Idéz
Összedobtam
Hát hogyne ->
Gondolom Bulgáriából származol, más részről ebből kb. 15 sor a lényeg...
15 sorért nyitsz egy új topicot... Kb. 20 perces munka beleírni még 50 morphot meg egy buff részleget is.
Továbbá ez egy *.txt fájl..

Menj ki és írd fel magadnak:
Ha továbbra is más munkáját fogom saját néven publikálni apoldárrá fogok válni!

-- Blue

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

yocimc

Idézetet írta: Bluerák Dátum 2011 május 05, 02:37:25 DÉLUTÁN
Idéz
Összedobtam
Hát hogyne ->
Gondolom Bulgáriából származol, más részről ebből kb. 15 sor a lényeg...
15 sorért nyitsz egy új topicot... Kb. 20 perces munka beleírni még 50 morphot meg egy buff részleget is.
Továbbá ez egy *.txt fájl..

Menj ki és írd fel magadnak:
Ha továbbra is más munkáját fogom saját néven publikálni apoldárrá fogok válni!

-- Blue

Figyelj már ember... Asd :D
Így kezdtem! minden SQL vagy Script Tudás nélkül (Át alakítottam a Buff Npc-t)
És így fejeztem be: SQL-file kicsit hülyén néz ki belülről! De nem azt kell nézegetni Semmi tudásom nincs ilyen téren Majd később belejövök
(Amúgy a Buff NPC-t innen vettem fórumról és le is írtam! ÁTALAKÍTOTTAM!)
Óó Bocsáss meg Mester hogy kis kezdő szar vagyok és próbálkozom valamivel...LoL...
Jól tudom TxT-t ugyan úgy belehet tölteni..

Raisen

#3
Szerintem Nem az a lényeg hogy hogyan csinálta hanem hogy az ember betöltse és müködjön akit érdekel hogy készül trinitycore.org ról megkeresi vagy ha ért hozzá és van logikája akkor a megírtból rájön hogy készült szerintem nem az a lényeg hogy regényt írjon valaki mert ha nincs érzéke ez ilyenhez valakinek annak 20 sorba is írhatod nem fog neki menni :) Nem tudom mi a gond 3 soros írásokkal többet nagyon nem lehet elmondani mit tartalmaz + mindenkinek saját joga eldönteni hogy 10 sort ír vagy 3-4 et. Szerintem jó lett ment a + rep ilyen nem volt még fent. Legalább látom hogy valakik még fent tartják a fórumot. Utolsó szavam: Nem kéne ilyenekért szólni így is kevesebben vagyunk ha nem tetszik a moderátornak akkor majd trashbe rakja vagy figyelmezteti:)

Update mondjuk jah bluerák igazad van de amúgy se volt fent morph npc aszem fórumon


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Bluerák


INSERT INTO `creature_ai_scripts` (`id`, `creature_id`, `event_type`, `event_inverse_phase_mask`, `event_chance`, `event_flags`, `event_param1`, `event_param2`, `event_param3`, `event_param4`, `action1_type`, `action1_param1`, `action1_param2`, `action1_param3`, `action2_type`, `action2_param1`, `action2_param2`, `action2_param3`, `action3_type`, `action3_param1`, `action3_param2`, `action3_param3`, `comment`) VALUES (123456, 123456, 0, 0, 100, 1, 10000, 10000, 10000, 10000, 11, 46559, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, '');

Nyitunk ennek egy topicot?
Am nem is arról van szó, hogy kezdő vagy, de átírni 1 angol mondatot magyarra nem átalakítás ez olyan minthogy írtam egy Bastion of twilight scriptet, ahham és melyik részét? Átírtam a pCreature->Whispert-t pCreature->MonsterWhisper-re...

Nem is arról van szó, köszi, hogy publikálod meg minden de szerintem aki ilyet keres az simán megtalálja a google-ban is...
Flame off..
-- Blue

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Powered by EzPortal