Illusion morph id-k

Indította matthv, 2010 április 03, 09:39:38 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

matthv

Hali, tudnátok nekem írni olyan morph idket amik olyanok mint egy illusio, tehát a gear-t meg fegyvert meghadja? Láttam ilyet goblinosba is. De más fajta is érdekelne, köszi!

N_^

Nem értem az Illusion Test-ekre gondolsz? Mert akkor .lo sp Illusion Test és ki fog dobálni olyanokat, hogy Gnome Illusion Test stbstb. van egy csomó tauren, belf + ami kell. Ha tudtam segíteni akkor örülök, ha nem akkor sry bro.

matthv

igen, ilyenekre gondolok köszi, csak nem minden van meg spellbe, pl undead, nightelf stb, már egyszer találtam ilyeneket csak már nemtudom hol, .mod morph id-re gondolok.

Szilárd

Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Ádiss


Veszíteni? Nyerni? NEM, SOHA!! Én csak játszani szeretnék.. mindíg.

Szlep

hi van olyan fel orc aminek az egyik keze balta és látszik rajta a ruha?

DoomKiller


Szlep

a spellekben(wowhead) nem találtam máshol meg hol tom megnézni?

Szilárd


-- Trinity
SET @entry :=XXXXX; -- NPC-d entryje
SET @model :=(SELECT `modelid1` FROM `creature_template` WHERE `entry`=17083);
UPDATE `creature_template` SET `modelid1`=@model WHERE `entry`=@entry;

-- VAGY

-- Mangos
SET @entry :=XXXXX; -- NPC-d entryje
SET @model :=(SELECT `modelid_A` FROM `creature_template` WHERE `entry`=17083);
UPDATE `creature_template` SET `modelid_A`=@model WHERE `entry`=@entry;


Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Szlep

köszi de ezt tudtam, és nekem igazából úgy kell hogy a player át változik egy spell-lel és megnő egy xxx-el a staminja a damageje a strengthje (ugy mint a dudunál a formok)+még xx shadow és fire resitance ,és ezt a felorc skint kapja de úgy hogy látszódik rajta a cuccos.

Girosz

Idézetet írta: Szlep Dátum 2010 május 29, 11:42:46 DÉLELŐTT
köszi de ezt tudtam, és nekem igazából úgy kell hogy a player át változik egy spell-lel és megnő egy xxx-el a staminja a damageje a strengthje (ugy mint a dudunál a formok)+még xx shadow és fire resitance ,és ezt a felorc skint kapja de úgy hogy látszódik rajta a cuccos.

Have a good dream!  ;) ;D

DoomKiller

Idézetet írta: Szlep Dátum 2010 május 29, 11:42:46 DÉLELŐTT
köszi de ezt tudtam, és nekem igazából úgy kell hogy a player át változik egy spell-lel és megnő egy xxx-el a staminja a damageje a strengthje (ugy mint a dudunál a formok)+még xx shadow és fire resitance ,és ezt a felorc skint kapja de úgy hogy látszódik rajta a cuccos.

Igen, ezen kívűl még legyen neki egy Fel Orc frakciója, valamint egy új szigeten egy kezdőhelye.

Szilárd

Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Szlep

nem lehetetlen amit írtam tudom :D am nem, nem akarok neki külön szigetet meg minden mást én úgy szeretném használni mint a  shapeshift-spelleket (pl.: Bear From), csak anyival legyen külön hogy látszik rajta a cuccos.

DoomKiller

Idézetet írta: Szlep Dátum 2010 május 29, 07:00:03 DÉLUTÁN
nem lehetetlen amit írtam tudom :D am nem, nem akarok neki külön szigetet meg minden mást én úgy szeretném használni mint a  shapeshift-spelleket (pl.: Bear From), csak anyival legyen külön hogy látszik rajta a cuccos.

Jólvan szlep, te biztos jobban tudod... Ha ezt így megcsinálod, én megkereslek, és 1 hétig isteníteni foglak, ezt most itt leszögezem ;)

Powered by EzPortal