Tanácsot kérnéék

Indította Benx, 2010 június 19, 04:44:53 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Benx

Szóval A Mangosd.exe elég gyakran hibákat jelez (piros üzenetek ) mint például ezek :

SESSION:received not allowed opcode CMSG_LFD_PLAYER_LOCK_INFO_REQUEST <0x036E>
SESSION: received unexpected opcode CMSG_CANCEL_TRADE (0x011C) the player has not logged in yet and not recently logout

Szóval a kérdésem az lenne, mik ezek a hibák, hogyan tudom orvosolni az ehhez hasonló bajokat?!

Benx

Külföldi oldalak szerint ne vegyem őket figyelembe......szerintetek?!

NevemSenki

Én nem tudom, sajnos én csak TC-vel foglalkozom  :-\

Action

Érdekes, főleg ha lefordítottad, valami olyasmi, hogy felesleges folyamatot akar végrehajtani de nem engedi !??

A játékos még nem jelentkezett be és nem is jelentkezett ki.
Durván ez a fordítása.

Hát hagyd figyelmen kívül szerintem is...
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Skyne

ezek a hibaüzik, annak a következményei hogy elég sok helyen (és nem csaka TC-ben) úgy vannak dolgok működésre bírva hogy "nemérdekel hogyhogy csak menjen" aztán ilyen zavaros dolgok meg crashek meg egyéb finomságok jönnek ki belőle, de az a tapasztalatom hogy egyre inkább igyekeznek mostanában az ilyen dolgokat kerülni/javítani (tökéletes példa erre WG)

a lényeg: nyugodtanfigyelmen kívül hagyhatod, nem okoz különösebb fennakadást, (max teliszórja vele a logot xD)

riDDler

#5
Idézetet írta: Skyne Dátum 2010 június 23, 04:15:45 DÉLUTÁN(tökéletes példa erre WG)
ja végülis logikus ami nem megy azt inkább töröljük el a föld színéről ez az igazán szép tiszta megoldás igazad van  ;D

Idézetet írta: Sheldor Dátum 2010 június 19, 04:44:53 DÉLUTÁN

SESSION:received not allowed opcode CMSG_LFD_PLAYER_LOCK_INFO_REQUEST <0x036E>
SESSION: received unexpected opcode CMSG_CANCEL_TRADE (0x011C) the player has not logged in yet and not recently logout
jobb forditás erre : az 1. session: egy nem engedélyezett kódot fogadott a szerver^^(skyne szövege ide jöhet)
2. session: váratlan dologot(packetet)-kapott a szerver(skyne szövege) a játékos még nem jelentkezett be és nem is most jelentkezett ki(nem frissen)
hát érdekes megnézném h ezt mire irta
(ez mangos nem tc ami nekem fájóbb pont hogy ilyeneket kreál :()
i (l) C++
i (l) *nix

ident

TC-ben is voltak ilyen konzol üzenetek. IRC-en megkérdeztem miért vannak ezek és hogy okozhatnak-e item vagy bármilyen veszteséget.
Röviden: nyugodtan figyelmen kívül lehet őket hagyni. Leginkább nem kezelt op code-ok okozzák az ilyen üzeneteket.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Benx

Értem, kb erre gondoltam én is , köszönöm a válaszokat!

blackice

emberek ki mit tud erről ? - RibonCore/DB

Skyne

Idézetet írta: blackice Dátum 2010 július 12, 12:49:22 DÉLUTÁN
emberek ki mit tud erről ? - RibonCore/DB

A weboldaluk igényes, az emut le nem töltötem, de repojukat átbogarászva úgytűnik, hogy a régi felépíítésű TC -re épül, de TSCR-et kidobták belőle, helyette SD2 van, + van láttam 1-2 dolgot ami ismerős votl TC fórum 3th party code részlegéből, szóval szvsz egy felturbózott trinityről van szó, kérdés hogy mennyire megbízható, de ez csak élesben derül ki...

blackice

köszönöm a választ én letöltöttem az emut megnézem mien viszont belenéztem a scriptekben és kb minden ottvan még ruby scanctum is na de megnézem majd hogy végül is mien mert mint ahogy te is mondtad élesben derül ki :D

blackice

hmm akármien formában próbálom az új adatbázisukat felrakni v a régi 3.3.3a-s db-t fel updatelni 3.3.5-re mindig errort kapok esetleg valaki aki több sikerrel járt ezügyben tudna segíteni?

DoomKiller

Igen, egy pillanat kitalálom milyen errort kapsz. ;)

Próbáld sql konzollal, azzal menni fog :)

blackice

kicsit hosszú az error amit kilistáz de tessék töltsd le az adatbázist és nézd meg magad


http://hg.riboncore.com/db/ribondb_335a/

DoomKiller

Idézetet írta: blackice Dátum 2010 július 14, 01:21:14 DÉLUTÁN
kicsit hosszú az error amit kilistáz de tessék töltsd le az adatbázist és nézd meg magad


http://hg.riboncore.com/db/ribondb_335a/

Jelenleg balatonon vagyok, laptoppal, mobil nettel, erre inkább nem rakok fel semmit, majd ha hazaértem megnézem. Amúgy próbáltad sql konzollal?

Ha továbbra sem jó, töltsd fel a hibát ide:
http://pastebin.com

Powered by EzPortal