A Nagy Cataclysm Téma

Indította TheMain, 2010 július 31, 10:18:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

wex

Idézetet írta: $0undX Dátum 2010 augusztus 20, 09:46:19 DÉLUTÁN
az elején én se vártam annyire de mikor megnéztem 1 videót a goblin és worgen kezdőről megváltozott a véleményem  :D

+1
és a questek, szép interface, új helyek, insták, stb.. én várom:D

ident

Igazából most érzem úgy igazán, hogy a WoW egy nagyon-nagyon elavult játék és emiatt drasztikus változtatásra van benne szükség, amit a Cataclysm fog nyújtani. Tegnap este kipróbáltam végre a Warhammer online-t és 2 óra alatt annyi élmény volt a partys eventekben mint WoW-ban 1 év alatt. Ott van még az AION, amikor új volt és még a kínai szervereken játszottam, nagyon nagy élmény volt, de már nem játszanék vele amíg bele nem teszik az új dolgokat (guild ház, úszás, hajók, ostromok, stb.) mert az is unalmas lett. Ugyanez kb. a LineageII-vel is a helyzet, majd 3 évig játszottam vele, unalmas, végtelenül unalmas még 5000 online létszámnál is és ha a top10 klán egyikében vagy, akkor is.

A jövőt olyan játékokban látom mint amiket a Kinect (project natal) fog nyújtani, ha ezt a vezérlési módot valahogy össze tudják majd hozni mmorpg játékokkal, akkor egy hihetetlen élmény lesz a leggagyibb játék is. Talán egyszer a WoW-ot is majd a testünkkel fogjuk tudni irányítani valamilyen módon, ami elviselhetővé fogja tenni a játék hiányosságait, mert azért valljuk be, van neki, bármennyire is szeretjük. Be kell vonni a különféle érzékszerveinket az irányításba, én ebben látom a jövő játékait. A Kinect csak az első lépés egy olyan univerzális vezérlési mód felé, ami újra azt fogja éreztetni velünk, hogy élünk. Ez pedig szerintem elengedhetetlen egy játéknál manapság, jó grafika, élethű környezet és a teljes kontroll érzete.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

wex

#122
őő az élethű környezetek.. hát.. nekem pont nem jönnek be... direkt azért tetszik sok embernek a wow aion helyett mert fantázia játék, én is kirpobáltam aiont és nem tetszett pont azért mert minden szinte olyan mint a reális életben...
amugy sztem a wowot nem lehet elhagyni... bárki wowozott emlékezni fog hogy milyen jó idők voltak azok...
a cataclysm nagyot fog dobni az egeszen, ja es ha mar ott vagyunk hogy aion.... hiaba... wow meg mindig az no.1 moorpg az is marad amig blizz nem alkot ujjat

ident

Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Devis

ident sztem már nagyot dobna a wowon ha interaktív lenne a környezet...sajnos én ezt hiányolom az össz. mai játékból
és am valóban nagyon szép az lk 1600-as felbontáson 8x elsimítással és árnyékokkal :D
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

$0undX

élethű környezet? chrome engine 4, az a jó :D 1 olyan grafikai motor ami TELJESEN élethű környezetet alakít ki, egyetlen probléma hogy a fejlesztő cégtől pénzért lehet beszerezni és eddig alig írtak benne 1-2 játékot (sniper ghost warrior, spec ez ritka szar lett mert hát ki más gyártja? city interactive, de a motor miatt nagyon szép a játék.)

Devis

sztem a medal of honor bad company 2 is azzal megy, mivel tudtommal az is interaktív
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.


Aucor

World of warcraft.hu: Cataclysm béta kulcs nyereményjáték! Csak a napi egy kérdésre kell helyesen válaszolni, és ha a napi 5 szerencsés ember közt vagy, nyersz egy cataclysm beta kulcsot. Úgy gondolom ez a témához hozzáillik. Ja, és mellesleg EZT NEM REKLÁMNAK SZÁNTAM!

Tudvari

#129
UPDATE: valaki seg

TheMain

Pü-re válaszoltam, egyébként 4.0.0.12694 a SandBox által jelenleg támogatott verzió. De ha rám hallgatsz, nem szenvedsz vele, mert nem éri meg. Nézegesd az MMOChampions-t meg TotalBiscuit csatornáját. Azon szinte mindent megleshetsz ami érdekes.

Tudvari

nem tudnál adni egy működő és nem táveréses 12635ről 12694-re patchelőt pls?:D

TheMain

Nem, és más se fog tudni adni, mivel a Blizz úgydöntött, hogy 12694-es klienst önmagában adja ki update nélkül.  Szóval full redownload/reinstall kell. A link pedig ott van az első hozzászólásban.

Tudvari

azt töltöttem le és hozzá a sandboxot de nem azon a patchen volt tovább patcheltem 12635 re de az utánna lévő patch már a 12800 vmennyi volt

Skyne

Idézetet írta: TheMain Dátum 2010 szeptember 09, 04:21:17 DÉLUTÁN
12694-es klienst önmagában adja ki update nélkül.  Szóval full redownload/reinstall kell.

12694re úgy jutsz el ha letöltöd a teljes klienst és úgy telepíted és fölé is csak úgy fogsz tudni patchelni...

Powered by EzPortal