Adatbázis / scriptelés

Indította nagyattila, 2011 szeptember 06, 05:39:58 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nagyattila

Sziasztok, olyan problémám lenne, hogy ha pl megadják a DB-nek az IP-jét (nevet) + a pass-t (ugye akkor Navicattal fel tudok menni, stb), és az lenne a gond, még mit kell megadni hogy tudjak scriptelni? (ha felvennének egy szerverre fejlesztőnek)?
én Visual Studio 2010-est töltöttem le, nem tom hogyan mit kell irni h csatlakozni tudjak a szerverhez ugy, hogy scriptelni is tudjam. (gondolok itt az NPC-kre, Boss-okra, stb..)

Köszi előre is.

Devis

a db srcipt és a visual c++ mérföldekre van egymástól.
Ahhoz hogy db-ben srciptelj ezekre van szükséged: notepad++ (vagy vmilyen szövegszereksztő) és a kellő tudásra
Visual c++-vel pl insta scripteket tudsz írni de azokat a szerverbe kell beforgatnod
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

nagyattila

Akkor ha pl egy Boss-t szeretnék scriptelni, akkor Visual c++ ra van szükségem ?

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

nagyattila

Köszi szépen, és ha megvan a program, akkor hogyan csatlakozok rá a szerverre, és ha rácsatlakoztam (és ha megvan már a script lementve) akkor hogy adom hozzá egy bizonyos Creature-hoz?


nagyattila


nagyattila

Ez mind igaz, de ha nem én futtatom a szervert, akkor nincs ilyen mappám, amit megnyitok és ott vannak a scriptek meg stb ..

Aldaron

akkor 1 hostost megkérsz és berakja

nagyattila

#9
Lehet hogy neh

Alince

Álltalában ügyféloldalon letudod tölteni a szerver core-t amiben csak forgatni kell  :D scirpteket

Powered by EzPortal