Eszm

Indította Bluerák, 2010 május 26, 06:06:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Kerge

Sry, de azek bizony azok...   A videót megnézted??  Ott vannak ezek a GOB-ok...



XMas WoW DEV

Odie


Athmor


Odie

Hja, nem értem gyberci94, hogy milyen videóról beszél...

Kerge

Lol Itt aztán okosak az emberek...    (xD nálam biztosan okosabbak ;D)
Az előző elötti hozzászólásomban linkeltem egy videot youtube-ról...
és abban szerepel egy pár GOB ezek közül :-\ :-X :P



XMas WoW DEV

Szilárd

Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Roli

#21
DBCből vannak kiszedve az objectek, és úgy lemoddellezve, anno Ascenten megvolt egész SW is így egybe,
csak az baj velük, hogy messziről nem lehet őket rendesen látni. Emerald dream, az meg Emerald Forest, amit
régen Mangosból(most nemtudom hogy igen e) el lehetett érni .programmer (isle) paranccsal ami volt az Emerald Dream ennyi. 2.1.3 patch felé asszem meg elötte.

Másik itt kint nincs semmi, csak egy nagy alapterület, ahol változik a domborzat, stb, ha már ott kint an vmi object féle, ill tárgy akármi azt már úgy rakták le oda.

MySQL

Unatkoztam egy kicsit kiprobáltam téleg vannak jók..:D

winettou

Én is lepakoltam belőlük 200-at csak úgy a semmibe és meguntam...xD De nagyon jók vannak! A kalózhajó kifejezetten tetszett!
Igen! Egy nagy bajuk az hogy nem látni őket messziről és sok köztük a látszat object (amin át lehet menni pl.: Necropolis)

Dengan

Idézetet írta: Roli Dátum 2010 június 22, 01:53:54 DÉLELŐTT
DBCből vannak kiszedve az objectek, és úgy lemoddellezve, anno Ascenten megvolt egész SW is így egybe,
csak az baj velük, hogy messziről nem lehet őket rendesen látni. Emerald dream, az meg Emerald Forest, amit
régen Mangosból(most nemtudom hogy igen e) el lehetett érni .programmer (isle) paranccsal ami volt az Emerald Dream ennyi. 2.1.3 patch felé asszem meg elötte.

Másik itt kint nincs semmi, csak egy nagy alapterület, ahol változik a domborzat, stb, ha már ott kint an vmi object féle, ill tárgy akármi azt már úgy rakták le oda.

Hogy juthatok el ezekre a mapokra?  :o

Bluerák

#25
Volt m

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Dengan

Köszi a választ :) Megnézem, egyébként nekem tetszik :P

Bluerák

Ízlések és pofonok, de szerintem rossz, hogy nincs befejezve.  ;D
De ne offoljunk, töltsétek le és rakjátok be mert megéri  :)

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Apostol

[Emerald Forrest]

Instance_template:
map 169
parent 0
access_id 0
startLocX 0
startLocY 0
startLocZ 0
startLocO Null
script


Server restart

[.go xyz -2685.89   -384.757 124.741 4.7376 169]

Athmor

Idézetet írta: winettou Dátum 2010 június 27, 02:02:17 DÉLUTÁN
Én is lepakoltam belőlük 200-at csak úgy a semmibe és meguntam...xD De nagyon jók vannak! A kalózhajó kifejezetten tetszett!
Igen! Egy nagy bajuk az hogy nem látni őket messziről és sok köztük a látszat object (amin át lehet menni pl.: Necropolis)

Én lepakoltam mind a 600-at, és azt kell mondjam kb. 50-60 ebből egy egyszerű kocka ^^
:D:D De a többi egész fain, föleg azon lepödtem meg hogy Dark portal, de egy vele a baj... semmi értelme  a DP-nek ha nincs meg a kerete :d

Powered by EzPortal