Kérdések és válaszok

Indította DoomKiller, 2010 augusztus 10, 06:46:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

NevemSenki

Hali okos webesek :D A kérdés a következő, old.wowhead.com hogyan oldhatnám azt meg, hogy ha keresek valamit, mondjuk questet, akkor ne csak 200-at lássak, hanem mondjuk 300-at?

Szitu:

http://old.wowhead.com/quests?filter=cr=30;crs=5;crv=300

A kilistázásban csak 200 item szerepel, hogy oldhatnám azt meg hogy ( kritériumtól függetlenül ) a megjelenített itemek száma 300 legyen?

( 284 quests found (200 displayed) – Try filtering your results )

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Reconka

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2012 május 17, 12:15:18 DÉLELŐTT
Hali okos webesek :D A kérdés a következő, old.wowhead.com hogyan oldhatnám azt meg, hogy ha keresek valamit, mondjuk questet, akkor ne csak 200-at lássak, hanem mondjuk 300-at?

Szitu:

http://old.wowhead.com/quests?filter=cr=30;crs=5;crv=300

A kilistázásban csak 200 item szerepel, hogy oldhatnám azt meg hogy ( kritériumtól függetlenül ) a megjelenített itemek száma 300 legyen?

( 284 quests found (200 displayed) – Try filtering your results )

Üdv.: Senki
sehogy.. miert?

NevemSenki

Igazából csak azért, mert érdekelt a téma, nem volt konkrét célja a dolognak. De azért köszi a választ. :)

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Reconka

ha le akarod szedni a cuccokat wowheadrol, egyszerubb laponket menni.
Bizonyos okokbol tiltva van.. pl egy ilyen limitless  query szerintem elegge  megterhelne a wowhead szerveret, illetve sokkal esztetikusabb amugy oldalakra tordelve

zerus

Az oldal forrásából ki lehet olvasni egyszerre az összes adatot, mivel lekéri, csak nem jeleníti meg az összeset.

Reconka

Idézetet írta: zerus Dátum 2012 május 18, 12:02:21 DÉLUTÁN
Az oldal forrásából ki lehet olvasni egyszerre az összes adatot, mivel lekéri, csak nem jeleníti meg az összeset.
mutasd meg hol van?
http://www.wowhead.com/items=4?filter=qu=4;sl=1
itt csak 200at latok  1265 -bol

NevemSenki

Igen. Lapon ként mennék én is. Csak az a baj, hogy minden összefügg mindennel. Vegyünk egy Questet. Alap adatotok


  • Name
  • Level
  • Req.
  • Side
  • Rewards
  • Exp.
  • Money
  • Category

Ami még ugye ide tartozna:


  • Start
  • End
  • Quest szövege
  • ( Ha sorozat quest egyik eleme, akkor mi van előtte, és utána )
  • Mit kell öli; gyűjteni; stb..;

Ha NPC adja a Questet, akkor:



  • Name
  • Level
  • Location
  • React
  • Type

Azon belül:


  • Koordináta
  • HP; Mna; STB...
  • ( Esetleg spell, vagy script )
  • Vendor vagy nem, ha igen mit árul.

Na ezt hogy olvasod ki az oldal forrásából? Vagy most akkor hogy is kéne sorban menni egyessével az oldal letöltésével?

Website Coppier?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Hoppá.... alakul a dolog..... pár kép......

Tudom szabályozni azt hogy mennyi jelenjen meg.

1. Kép 50 jelenik meg:


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

2. Kép 70 jelenik meg:


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Üdv.:Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Devis

#218
bocsi h így közbe vágok a dolgoknak, de mostanában a weboldalakkal hát..."foglalkozok", igazából  csak megnézem mi mit csinál hogyan nézki stb.
az lenne a kérdésem hogy jquery-nél, a deklarációt, pl

Idéz$(document).ready(function(){
 $('#splash').zAccordion({
   slideWidth: 600,
   easing: 'easeOutQuint',
   width: 900,
   height: 400,
   timeout: 3000,
   slideClass: 'slide',
   animationStart: function() {
     $('#splash').find('li.slide-previous div').slideUp();
   },
   animationComplete: function() {
     $('#splash').find('li.slide-open div').slideDown();
   },
   afterBuild: function () {
     $('#pelda').fadeIn(3000);
   }
 });

 $('#splash').find('li.slide-closed div').css('display', 'none');
});

a html (vagy php ) fájl headerjébe vagy külön .js fájlba kéne raknom?
mert mindenhogy próbálnom de sehogy nem akarja az igazat.
ha külön fáljba írom, akkor php-ba a headerbe utalok rá, szal bekéne hogy töltse, de csak a html-es rész be jön, scriptek nélkül (mindkét alkalommal).

tényleg bocs h ezt így ide bevágtam, de ez nem tiszta

tegnap este 2 oldalnyi google-t végig éztem, de erre igazából nem kaptam választ
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

NevemSenki

Én is végigpötyörögtem a google-t, de nem találtam megoldást a problémádra.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

zerus

Idézetet írta: Reconka Dátum 2012 május 18, 01:03:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zerus Dátum 2012 május 18, 12:02:21 DÉLUTÁN
Az oldal forrásából ki lehet olvasni egyszerre az összes adatot, mivel lekéri, csak nem jeleníti meg az összeset.
mutasd meg hol van?
http://www.wowhead.com/items=4?filter=qu=4;sl=1
itt csak 200at latok  1265 -bol

Mint ahogy a linkeden is látszik: "1 - 50 of 256"
Jobb klikk -> oldal forrásra, majd rákeresel az armor szóra és kidobja mind a 256-ot, miközben csak 50-et jelenít meg az oldalon.

Idéz
bocsi h így közbe vágok a dolgoknak, de mostanában a weboldalakkal hát..."foglalkozok", igazából  csak megnézem mi mit csinál hogyan nézki stb.
az lenne a kérdésem hogy jquery-nél, a deklarációt, pl

a html (vagy php ) fájl headerjébe vagy külön .js fájlba kéne raknom?
mert mindenhogy próbálnom de sehogy nem akarja az igazat.
ha külön fáljba írom, akkor php-ba a headerbe utalok rá, szal bekéne hogy töltse, de csak a html-es rész be jön, scriptek nélkül (mindkét alkalommal).

tényleg bocs h ezt így ide bevágtam, de ez nem tiszta

tegnap este 2 oldalnyi google-t végig éztem, de erre igazából nem kaptam választ

Vagy beírod így:

<script type="text/javascript">
.....
</script>


Vagy ahogy te is írtad egy .js fájlba és

<script type="text/javascript" src=".js fájlod">
-al adod meg.

Azt mindenképpen érdemes tudni, hogy ha hiba van a js kódodban, akkor a böngésző nem fog erről értesíteni.

Reconka

#221
gondolom a srac mind a 1265 db targyat ki akarja szedni es nem a 200 darabot..  az hogy mit latsz, mas dolog.. le van limitalva az egesz lekeres, es a limit itt 200.

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2012 május 19, 11:28:19 DÉLELŐTT
Hopp

fonix80

Üdvözlöm az urakat és a hölgyeket,lenne nekem egy az én szemeben hatalmasank tünő problémám.Mint sokan én is skyfire emu felhasználó vagyok.Azért kezdtem ezzel hogy aki tud a kérdésemre válaszolni képben legyen ;D.Minap babráltam a szerveremen ezt meg azt,és szembetünő probléma elé akadtam amit mostanáig sem sikerült megoldanom.Igen,KERESTEM google,wowemuf forumot A-Z átnyálaztam és hasonló fórumokat amik a témához kapcsolódnak,nem találtam megoldást.No s a problémám a következő:Sql datbázison keresztül rakosgattam befelé a különböző egyedi Itemeket,és észrevettem hog 365 itemlevel feletti cucc,nincs benne az adatbázisomba xD! A kérdés és egyben a kérésem az lenne hogy ha tud valaki olyan épkézláb FULLOS adatbázisról amiről én nem tudok kérem ossza meg velem és  nagyközönséggel:) Jutalmazom+1el  ;)  Best Regards  Fonix

IrOn

Most adott ki asszem skyfire

fonix80

Idézetet írta: IrOn Dátum 2012 május 23, 07:15:41 DÉLELŐTT
Most adott ki asszem skyfire új adatbázist, pár napja kaptam egy emailt, nagyon nem néztem meg, csak megnyitottam :D(Nem tudom mi van benne újítás, de az itemek nekem eddig benn voltak skyfire-n)

Off: szerintem nem ehhez a témához kellett volna
Üdv,hát köszönöm szépen a felvilágosítást igazándiból nem nagyon tudtam eldönteni hogy melyik topicba illik reálisan a kérdésem ezért került általános kérdések-válaszok-ba.No de én is be vagyok regisztrálva skyfire fórumra,sajnálatos mód én nem kaptam ilyen jellegü levelet.Viszont azt látom hogy nem vagy te sem átlag wow felhasználó és szerverrel is rendelkezel,pm be vagy akár ide válaszolva is megoszthatnád velem tapasztalataidat.Igazándiból halvány lila gőzöm sincs,hogy melyik Adatbázist használjam a sok közül,ezen most hezitálok.

Regards Fonix

Powered by EzPortal