My Web

Indította Nonszensz, 2011 január 10, 11:00:36 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Nonszensz

Üdv! Dolgozgatom a jövendőbeli szerverem honlapján, kiváncsi lennék a véleményetekre  :)


http://worldofdarkstar.tk/

Tudvari

nagyon jól néz ki és ötletes a gyorsító tár :D csak az első dolog amit észrevettem hogy kicsit pixeles a logó de egyébként nagyon jó :D

hodobaj


Dusi124

Igen, Hodobaj... A Te honlapjaidnál tökéletesebbet ember fia még nem csinált, és soha nem is fog csinálni! Bocsásd meg Echonak azt, hogy az általad is használt szent és sérthetetlen programozási nyelveket arra használta, hogy ilyen összegányolt, tehetségtelenségéről tanuskodó kódtömeget (ami nekem mellesleg szerintem egyátalán nem rossz) közzé mert tenni, és ez által minden egyes billentyűlenyomással, ami eme kódokhoz kellettek egyre jobban bemocskolta azt, amikkel Te nem evilági weboldalakat alkotsz.
Mégegyszer kérlek, ő honlapok hatalmas isteneinek leggnagyobbja, weblapkészítők Zeusza, bocsást meg neki eme bűnt, és ne taszítsd le az Alvilág legalsó bugyraiba!

$0undX

#4
T

hodobaj

Akkor szép, gyönyörű igaz hallgass SoundX-re.

Devis

sztem már megvan a cs*cskájának
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Nonszensz

Köszi mindenkinek!

Devis, mi van meg kinek?

$0undX

dj respect szintje és a csicskája alatt pradoxott értette, igaza is van ;)

Tudvari

ha egy ember bírálni akar valamit akkor ne egy irigy ember legyen,és ne is egy profi,hanem képzelje magát egy semleges ember testébe aki nem ért hozzá így tudja hogy a legtöbb embernek milyen.
Nem úgy mint hodobaj hogy mivel ő "jobbat" tud csinálni akkor ami nem jobb annál az már rossz...

LuXXoR

Az oldal nekem is tetszik :) Igaz van vele egy pici probléma hogy a bal oldali szöveg az kilóg a keretblől :\ (Alul)

Hodobaj:
Valami nyereményt nem kapok?:D Én voltam a 100. aki lefelé nyomta a Respect-ed :D GG igazad van lefelé könnyebb mint felfelé :)
Légy büszke a gyönyörű oldalaidra és a -100. respect-ed re :)   

Gunner

Lényegében tetszik bár van 1-2 hibája, de azért szép Grat hozzá!

Roamer

Megérdemled a +1-et, hisz tényleg ott van a weboldal :)
Én saját fejből ilyet nem tudnék összehozni, egyszóval nekem nagyon tetszik :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Nonszensz

#13
Köszi mindenkinek, hát igen egy-két csúfság még van benne, de amint időm engedi csinálgatom... :)

Köszi az építő kritikákat is!


Egyébként még igen-igen kezdő vagyok, de rengeteg mindenre lehetőséget nyújt a php/js/css és ami tetszik azt használom is  :D tutorialokat olvasgatok, példákat nézegetek és gyakorlom az alkalmazásukat...szóval nem is vallok magamról többet, mint "kezdő"  :) de ez nem is lényeg

Shartigan

PS-ben kicsit hátrányba van az oldal. :) Egyébként ötletes és szép. Kezdőhöz (állításod szerint) nem rossz, eddigiek szerint. :)

[OFF]
Olyanok vagytok mint a 10 évesek... Hodobaj szól egyet és ti kommentáljátok... Elég a -1 nem kell offolni :)
Már unom, hogy minden téma a mocskolásról szól...
[/OFF]


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Powered by EzPortal