segitsetek nekem légyszives

Indította davy93, 2012 július 30, 02:51:41 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

davy93

Az lenne a kérdésem hogy egy quesnél hol lehet azt beállitani hogy milyen mobot keljen ölni hogy kész legyen a quest!

NevemSenki

Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

davy93

már bocsi de néha az ember joban örülne annak ha segitene valaki neki nem pedig oldalakal dobálozna pláne meg ha nincs perfect nyelvtudása

$0undX

Pedig ez sajnos nagyon jogos volt, egy szavad nem lehet, és a topicodnak amúgy sem "segítsek légysziii" címet kéne adni, de ez mellékes.

Szilárd

Davy93, ez katasztrófa, amit a fórumon művelsz. Olvasd el a fórumszabályzatot, mert úgy látszik eddig még nem sikerült megtenni.

De csak, hogy lásd kivel van dolgod a legegyszerűbb dologban is segítek neked:
1. http://www.trinitycore.info/Quest_template_tc2 - Megnyitod ezt az oldalt.
2. RequiredNpcOrGo1 - Megkeresed ezt a sort. (Az adatbázisodban ReqCreatureOrGoId1 fog állni az oszlop nevénél.) Ide fogod majd az NPC-d entry-jét (ID-jét) beírni. Például: 15123
3. RequiredNpcOrGoCount1 - Megkeresed ezt a sort is. (Az adatbázisodban ReqCreatureOrGoCount1 fog állni az oszlop nevénél.) Ide fogod majd beírni, hogy hányat kell megölni az adott NPC-ből. Például: 2
Összegezve: A quested során 2db 15123-as ID-vel rendelkező NPC-t kell majd megölni.

Bemutatok egy kis példát. (Ez egy létező questet fog módosítani. Csak a ":=" után lévő számokat kell változtatnod!)
Kód (sql) Kijelölés

SET @e := 15123; -- Az NPC entryje
SET @c := 2; -- Hányat kell megölni
SET @q := 99999; -- A Quest entryje

UPDATE `quest_template` SET `ReqCreatureOrGoId1`=@e,`ReqCreatureOrGoCount1`=@c WHERE `entry`=@q;


Ha ebből sem sikerül megérteni, és ez sem elég neked, hogy így kifejtettem mindent, akkor menthetetlen az ügy.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

FantasyGFX

Idézetet írta: davy93 Dátum 2012 július 30, 03:24:48 DÉLUTÁN
már bocsi de néha az ember joban örülne annak ha segitene valaki neki nem pedig oldalakal dobálozna pláne meg ha nincs perfect nyelvtudása

ehhez minek perfect nyelvtudás???

NevemSenki

Idézetet írta: davy93 Dátum 2012 július 30, 03:24:48 DÉLUTÁN
már bocsi de néha az ember joban örülne annak ha segitene valaki neki nem pedig oldalakal dobálozna pláne meg ha nincs perfect nyelvtudása


Itt van ez a Topic. Ez régen pont azért lett nyitva, hogy ne legyenek ilyen értelmetlen című, és hasonló kis kérdésekkel foglalkozó témák.

http://infobarkacs.hu/index.php/topic,4880.0.html

Miért nem ezt használtad?

A segítséget pedig megkaptad. Vagy nem? Nekem sem magyarázta el senki, vagyis próbálták, de nem ment. Én bedobtam az oldalakat google fordítóba, és úgy fordítottam le. Ez neked miért nem ment? Nem értelek.
Kezdő vagy, és én szeretem a kezdőket. Csak mielőtt cselekszel, gondolkozz el hogy mit és miért és hova nyitsz, vagy mit hova kéne írni.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Powered by EzPortal