Repus itemek

Indította hope, 2012 szeptember 25, 01:26:44 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hope

Sziasztok, csináltam egy enchant vendort, amibe enchantokat raktam. De jó néhány enchanthoz reput ír: pl. honored, revered stb.
Hogy tudnám megoldani, hogy ne kelljen repu hozzá, vagy hogy tudnám meg adni minden kezdő játékosnak a full reput?

EroniX

sietek, de emlékeim szerint item_templateben tudsz velük bíbelődni és ez a két oszlop lehet érdekes számodra:
RequiredReputationFaction
RequiredReputationRank
Azuregos Delta Force

hope

#2
Szóval esély sincs arra, hogy az összes létező (még a nem megkezdett) reput belépéskor megkapja a játékos?
Talán így egyszerűbb lenne, mint 20-30 itemet átnézni?!
Amugy azt a két sort amit írtál mire írjam át? 0-ra?

Leteszteltem úgy, hogy 0-ra átírtam mindkettőt és így meglehet venni, De pirosan mutatja a vendorban (mint ha nem lehetne megvenni, de mégis meg tudod)... Ilyenkor mit állítsak át?

Sunny

Idézetet írta: hope Dátum 2012 szeptember 25, 05:14:30 DÉLUTÁN
Szóval esély sincs arra, hogy az összes létező (még a nem megkezdett) reput belépéskor megkapja a játékos?
Talán így egyszerűbb lenne, mint 20-30 itemet átnézni?!
Amugy azt a két sort amit írtál mire írjam át? 0-ra?

Leteszteltem úgy, hogy 0-ra átírtam mindkettőt és így meglehet venni, De pirosan mutatja a vendorban (mint ha nem lehetne megvenni, de mégis meg tudod)... Ilyenkor mit állítsak át?

Ilyenkor törölj CACHE-t :)

amúgy 1 egyszerű sql sorral az összes item repuját 0-ra lehet állítani...

hope

#4
Igaz, töröltem a cachet azt most jó. Ha lesz időm mindent átírok. (20-30 item nem sok amúgy sem). Köszi mindent!

Továbbá nem akarok új topicot nyitni, de hogy lehet itemet creálni?
Pl. Van egy sima Shirt aminek szeretnék adni statot (stamina, attack power, spell power)

NevemSenki

Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

hope


Powered by EzPortal